Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Trwałe Prostowanie Włosów 

Zestawy do progresywnego prostowania włosów

Czy wiesz w jaki sposób zadbać o swoje włosy, a równocześnie nadać im pożądany kształt? Wbrew pozorom połączenie obu tych kwestii nie jest takie proste jak mogłoby się wydawać. Jednak niejednokrotnie z pomocą przychodzą zestawy do trwałego prostowania włosów przy szerokim spektrum typowych klientów z podatnymi fryzurami, jak i zestawy do progresywnego prostowania włosów, które dopasowane są do bardziej opornych typów włosa.


Do czego służą zestawy do laminacji włosów?

Laminowanie jak sama nazwa wskazuje zabezpiecza strukturę włosa przed kontaktem z szerokim spektrum czynników środowiskowych. W przypadku dłuższych włosów zestawy do laminacji włosów ograniczają prawdopodobieństwo, że pojedyncze końcówki, a także cała długość fryzury ulegnie zniszczeniu. Jak wiadomo – ciężej jest im się zregenerować, a także zauważalna staje się utrata objętości na dłuższych włosach, jeśli nie dba się o nie w odpowiednie sposób. W tym celu warto odpowiednio wcześniej nałożyć na skórę głowy, jak i poszczególnych włosów specjalną barierę ochronną, która pozwoli im nie tylko zregenerować się, ale także w 100% wykluczy możliwość wypadania czy też narażenia na kontakt z substancjami wpływającymi negatywnie na ich stan. Laminowanie włosów opiera się na pokryciu włosów preparatem i wystawienie go na działanie ciepła. To z kolei zapewnia warstwę ochroną, przyspiesza wchłanianie substancji odżywczych i wspomaga regenerację.


Zestawy do progresywnego prostowania włosów

Niestety im dłuższe są włosy tym niejednokrotnie częściej zaczyna się objawiać ich natura do kręcęnia się. Wbrew pozorom wiele osób chce mieć włosy proste pomimo ich naturalnej tendencji do skręcania się. W tym zakresie rozwiązaniem tego problemu niejednokrotnie są zestawy do progresywnego prostowania włosów, które nie tylko w bardzo prosty sposób pozwalają uzyskać upragnioną fryzurę, ale również nie zaburzają naturalnej struktury włosa i w każdej chwili z czasem pozwalają powrócić do naturalnego wyglądu. W praktyce jest to bardzo ważne, gdyż zestawy do progresywnego prostowania włosów nie należą do agresywnych kosmetyków i wpływają w niezwykle łagodny, stopniowy sposób.


Zestawy do trwałego prostowania włosów

W odróżnieniu od poprzedniego typu kosmetyków, zestawy do trwałego prostowania włosów charakteryzują się ogromną skutecznością i przy tym trwałością. Należy jednak stosować je z ostrożnością, gdyż mocno ingerują one w naturalny charakter Twojego włosa. Rozwiązanie jednak jest polecane, jeśli w rzeczywistości na dłużej zamierzasz zmienić swoją fryzurę.