Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Maszynki do włosów 

Nie tylko kobiecie włosy wymagają niezwykłej pielęgnacji i odpowiedniego traktowania. Również mężczyźni chcą, aby do ich fryzur i bród podchodzono profesjonalnie i z odpowiednimi urządzeniami. Każdy szanujący barber wie, że aby wykonać dobrą fryzurę i przystrzyc brodę, potrzebuje odpowiedniego sprzętu.

Maszynki do włosów dla mężczyzn

Dobra maszynka do włosów nie może być z byle jakiej półki. Dobór nieodpowiedniego urządzenia może wyrządzić naprawdę spore szkody. Przede wszystkim chodzi tutaj o to, że zła maszynka do włosów, może bardzo szybko się tępić. Przez to powoduje, że włosy na głowie są ranione, łamane, a nie strzyżone, a więc w przyszłości może pojawić się z nimi problem. Dobra maszynka do strzyżenia włosów powinna posiadać na tyle dobre ostrza, by łatwo poradzić sobie nawet z gęstymi włosami.
Maszynka do włosów powinna również posiadać dobre dodatki, a tutaj przede wszystkim chodzi o specjalne końcówki, które między innymi pozwalają obciąć włosy na odpowiednią długość. Profesjonalna maszynka do strzyżenia włosów pozwoli na wykonanie każdej fryzury na głowie mężczyzny.

Jednak maszynka do włosów to nie wszystko. Ważne są również inne urządzenia jak na przykład bearburys wygalarka. Takie urządzenie, jak Beardburys wygalarka, jest świetnym rozwiązaniem, zarówno jeśli chodzi o włosy na głowie, jak i przy szyi, a także na twarzy. Trymer do włosów, ponieważ właśnie tak inaczej można to nazywać, przede wszystkim służy ku temu, by dobrze przystrzyc, a także wystylizować włosy na głowie, a także brodę. Trymer do włosów pozwala na dokładne, bardzo precyzyjne pozbycie się nadmiaru włosów, czy też brody, także w codziennej pielęgnacji.

Beardburys precyzyjny trymer to zarówno urządzenie, które świetnie nada się do profesjonalnego zakładu barberskiego, jak i do domu. Beardburys maszynka bezprzewodowa nie tylko dobrze strzyże, lecz również jest bardzo praktyczna, dzięki temu, że nie trzeba męczyć się z uciążliwym kablem. Wybór takich urządzeń, jak Beardburys wygalarka bezprzewodowa pozwoli na codzienne dbanie o samego siebie, a także o klienta, w przypadku zakładu barberskiego. Są to podstawowe urządzenia, które warto mieć. Różne fryzjerskie urządzenia i dodatki wydają się zbędne, jednak właśnie coś takiego, jak beardburys maszynka bezprzewodowa, może być niedocenionym pomocnikiem.

Jak wybierać maszynki do włosów?

Trymery do włosów i maszynki do włosów to bardzo duża grupa zróżnicowanych produktów. W ten zakres wchodzą urządzenia typowo do użytku domowego, jak i urządzenia bardziej zakładowe i profilowane pod kątem pracy z klientami. Przykładem droższego, lepszego często sprzętu jest Regnar Supernova - maszynka fryzjerska barberska do włosów, a mniej zaawansowanym rozwiązaniem jest tradycyjna maszynka do strzyżenia włosów. Wydaje się, że decyzja jest prosta. W zasadzie tylko z pozoru, gdyż poza samym urządzeniem trzeba przemyśleć również akcesoria, takie jak np. metalowe nakładki do maszynek z zaczepem do WAHL lub komplet kolorowych nasadek 8 szt WAHL. Z kolei to jest jedynie czubek góry lodowej, który po prostu trzeba poznać od podszewki i tak jest zawsze.

Maszynki do strzyżenia włosów i trymery do włosów

W praktyce decyzja o zakupie konkretnego sprzętu nie należy do najprostszych. Wszystko bowiem pozostaje kwestią preferencji. Maszynki do włosów dostępne są w szerokim spektrum rodzajów, a kompletów kolorowych nasadek 8 szt WAHL i metalowych nakładek do maszynek z zaczepem do WAHL. Jeszcze więcej. Z kolei to zamiast ułatwić decyzję niejednokrotnie po prostu ją utrudnia. Zresztą nic dziwnego, gdyż każdy trymer do włosów czy maszynka do strzyżenia włosów posiadają odmienną specyfikę. Błędny wybór z kolei pociągnie za sobą szereg po prostu nieprzewidzianych konsekwencji. Na start zawsze dobrze jest kupić coś nieco z wyższej półki. Tak samo nawet jeśli pracujesz na zwykłym trymer do włosów do inwestycja w np. Regnar Supernova - maszynka fryzjerska barberska do włosów sprawi Ci nie zauważalną różnicę. Od razu odczujesz, że zacząłeś pracować na zupełnie innym poziomie niż dotychczas. Zresztą nic dziwnego. Po prostu przesiądziesz się na trzy klasy wyżej półkę niż dotychczasowe maszynki do włosów, z których korzystałeś.

Trymery do włosów i jakie nakładki do maszynki do włosów?

W praktyce zależy to od Twojego aktualnego sprzętu. Wybierane są dość często komplet kolorowych nasadek 8 szt WAHL i np. metalowe nakładki do maszynek z zaczepem do WAHL. Wynika to z praktyki i tego, że zawsze się sprawdzają nawet przy lepszym sprzęcie typu Regnar Supernova - maszynka fryzjerska barberska do włosów. Nie wykluczaj produktów, jeśli uznasz, że są dobre nawet jeśli będą tańsze, ale zwróć uwagę, aby też sięgać od czasu do czasu po sprawdzony sprzęt kilka półek wyżej. Szczególnie, że realnie wpłynie to na zarówno efektywność, jak i efekty Twojej pracy.