Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Doctor Bald - Linia dla łysych mężczyzn 

Nie tylko kobiety chcą o siebie dbać. Robią to również mężczyźni i to dość regularnie. W dzisiejszych czasach bardzo ważne jest to, by dbać o swój wygląd, nawet wtedy, gdy ktoś nie ma włosów. Dlatego też w sklepie internetowym Poniks, można znaleźć zestaw Doctor Bald.


Jak łysy mężczyzna powinien dbać o siebie?


Zapewne sporo osób myśli sobie, że jeśli mężczyzna nie ma włosów, to odchodzi mu już problem dbania o włosy i skórę głowy. To jest jednak wielki błąd. Czasem taka sytuacja jest wręcz powodem do tego, by bardziej skupiać uwagę na skórze głowy i robić jej specjalne zabiegi. Choć nie będą to zabiegi fryzjerskie, a bardziej pielęgnacyjne, to jednak należy zadbać o odpowiednie ich wykonanie.


Doctor Bald to zestaw kosmetyków dla łysych mężczyzn, w skład którego wchodzą szampon dla łysych mężczyzn, czy też balsam dla łysych mężczyzn. Choć wydaje się to niewiele, to taki zestaw Doctor Bald potrafi zdziałać u każdego mężczyzny, który nie ma włosów, cuda. Pielęgnacja tymi kosmetykami jest bardzo prosta.

Na początku oczywiście należy dokładnie umyć głowę szamponem dla łysych mężczyzn. Choć wszystkim zdaje się, że szampon służy tylko do włosów, to nawet w przypadku mężczyzn bez włosów, również należy dbać o to, by skóra głowy była czysta i dokładnie oczyszczona z wszelkich brudów. Odpowiedni szampon pomoże również pobudzić krążenie w skórze głowy, co sprawi, że będzie ona lepiej ukrwiona, delikatna i będzie po prostu dobrze wyglądać. Zaraz po umyciu głowy szamponem, należy nałożyć balsam dla łysych mężczyzn Doctor Bald. To on przede wszystkim sprawi, że skóra głowy będzie odpowiednio nawilżona.

Użycie balsami do głowy Doctor Bald jest bardzo proste. Wystarczy niewielką ilość balsamu nałożyć na skórę głowy, a następnie dobrze rozsmarować, dbając o to, by skóra była dobrze nawilżona. Tego rodzaju balsamy szczególnie sprawdzają się dobrze latem i wiosną, gdy skóra jest bardziej narażona na działanie promieni słonecznych. Wystarczy chwila, by cieszyć się gładką i delikatną skórą głowy.