Produkt

Lista kategorii

Nowy produkt Envie Spray Molekularny Termoochronny Do Włosów Bond Repair 100ml Zobacz większe

Envie Spray Molekularny Termoochronny Do Włosów Bond Repair 100ml

EN482

Cena (brutto):

78,00 zł

78,00 zł za 100

szt.

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy? Kontakt

Bezpłatna wysyłka

Bezpłatna wysyłka już od 199 zł

Zwroty

Zwroty aż do 30 dni

Sprawdź formy

Sprawdź formy i koszty dostawy

Do każdego zamówienia

Do każdego zamówienia powyżej 50 zł otrzymasz prezent!

Najbliższa wysyłka już

Envie Spray Molekularny Do Włosów Bond Repair 100ml

Envie Molecular Bond Repair Fluid to innowacyjny termo-ochronny spray naprawczy, specjalnie zaprojektowany, aby stanowić kluczowy, trzeci krok w kompleksowej terapii odbudowy włosów – Envie Bond Repair. Produkt wykorzystuje zaawansowane technologie naprawcze, by aktywnie wnikać w głębię struktury włosa, dostarczając intensywne odżywienie i rewitalizację podczas każdej stylizacji. Dzięki unikalnej formule, która kontroluje elektryzowanie się włosów i skutecznie eliminuje problem puszenia, włosy stają się gładkie, miękkie i lśniące, zachowując przy tym naturalną lekkość. Spray jest doskonałym rozwiązaniem dla osób poszukujących efektywnego wsparcia w codziennej pielęgnacji, zapewniającego ochronę przed wysoką temperaturą i innymi czynnikami zewnętrznymi.

Główne właściwości i korzyści stosowania fluidu Envie Bond Repair:

  • Odbudowa i Wzmocnienie: Nowa technologia aminopolimerów glukozy odbudowuje uszkodzone struktury keratyny, tworząc nowe wiązania, co wzmacnia włosy.
  • Nawilżenie i Rewitalizacja: Biomimetyczne aminokwasy intensywnie nawilżają, rewitalizują i zmiękczają włosy, zapewniając im elastyczność i zmniejszając łamliwość.
  • Termiczna Ochrona: Produkt chroni włosy podczas stylizacji cieplnej, minimalizując uszkodzenia termiczne.
  • Kontrola Frizzu: Skutecznie kontroluje elektryzowanie się włosów i eliminuje puszenie.

Najnowocześniejsza technologia w służbie dla Twoich włosów:

Formuła Envie Molecular Bond Repair Fluid zawiera zaawansowaną technologię aminopolimerów glukozy, które przenikają na poziom molekularny, tworząc wiązania wodorowe i jonowe. Technologia ta, wspierana przez biomimetyczne aminokwasy o różnych masach cząsteczkowych, działa na wszystkie kluczowe parametry wytrzymałości włosów. Zapewnia ochronę przed czynnikami chemicznymi, mechanicznymi i środowiskowymi, zwiększając trwałość i połysk włosów.

Sposób użycia:

Spryskać Fluid równomiernie na czyste i wilgotne włosy z odległości około 20 cm, skupiając się na najbardziej uszkodzonych obszarach. Rozczesać włosy, a następnie przystąpić do stylizacji.

Pojemność: 100ml

Najczęściej zadawane pytania

Q: Jak często powinienem używać Envie Molecular Bond Repair Fluid

A: Zalecamy stosowanie produktu za każdym razem, gdy stylizujesz włosy za pomocą urządzeń wytwarzających ciepło. Dzięki termo-aktywacyjnym właściwościom, fluid zapewnia ochronę i odżywienie podczas każdego użycia.

Q:Czy mogę używać Envie Molecular Bond Repair Fluid na suchych włosach?

A:Produkt jest przeznaczony do stosowania na czyste i wilgotne włosy przed stylizacją. Nie zalecamy stosowania na suchych włosach, aby uniknąć obciążenia i nadmiernego nasycenia włosów.

Q:Czy Envie Molecular Bond Repair Fluid jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów?

A:Tak, Envie Molecular Bond Repair Fluid jest odpowiedni dla wszystkich rodzajów włosów, szczególnie polecany dla włosów uszkodzonych, suchych, łamliwych lub poddanych częstym zabiegom termicznym.

Q:Czy Envie Molecular Bond Repair Fluid jest bezpieczny dla włosów farbowanych?

A: Tak, produkt jest bezpieczny dla włosów farbowanych. Jego formuła jest delikatna i nie powoduje spłukiwania koloru, a nawet pomaga zabezpieczyć kolor przed blaknięciem.

Q: Czy ten produkt chroni włosy przed uszkodzeniami słonecznymi?

A: Chociaż główną funkcją produktu jest ochrona termiczna i odbudowa, zawiera on również składniki, które mogą pomóc chronić włosy przed pewnymi czynnikami zewnętrznymi, w tym promieniowaniem UV. Dla pełnej ochrony przed słońcem zalecamy jednak stosowanie specjalnych produktów z filtrami UV.

Trusted Shops Reviews

Produkty podobne