Produkt

Lista kategorii

Nowy produkt Envie Maska Molekularna Do Włosów Bond Repair 250ml Zobacz większe

Envie Maska Molekularna Do Włosów Bond Repair 250ml

EN481

Cena (brutto):

91,00 zł

36,40 zł za 100ml

szt.

Potrzebujesz pomocy?

Potrzebujesz pomocy? Kontakt

Bezpłatna wysyłka

Bezpłatna wysyłka już od 199 zł

Zwroty

Zwroty aż do 30 dni

Sprawdź formy

Sprawdź formy i koszty dostawy

Do każdego zamówienia

Do każdego zamówienia powyżej 50 zł otrzymasz prezent!

Najbliższa wysyłka już

Envie Maska Molekularna Do Włosów Bond Repair 250ml

Przekształć swoją rutynę pielęgnacji włosów z zaawansowaną Maską Envie Molecular Bond Repair, drugim krokiem w innowacyjnym trójfazowym zabiegu Envie Bond Repair. Ta specjalistyczna maska, opracowana z myślą o intensywnej regeneracji, wykorzystuje zaawansowane technologie i składniki, takie jak aminokwasy i aminopolimery, aby skutecznie odbudować i nawilżyć włosy na poziomie molekularnym. Idealna dla włosów zniszczonych, osłabionych przez czynniki chemiczne lub termiczne, maska ta dąży do odnowy struktury włosa, zapewniając jednocześnie trwałą ochronę i wyjątkową miękkość.

Główne zalety maski maski do włosów Envie Molecular Bond Repair:

  • Regeneracja Molekularna: Maska wykorzystuje zaawansowaną technologię aminopolimerów glukozy, które tworzą nowe wiązania wodorowe i jonowe, intensywnie regenerując i odbudowując uszkodzone struktury keratyny w włosach.
  • Wzmacnianie Włosów: Zawarte w masce biomimetyczne aminokwasy różnych mas cząsteczkowych działają na trzy fundamentalne parametry wytrzymałości włosów: rozciąganie, elastyczność i ścieralność łuski włosowej, znacząco poprawiając ich kondycję.
  • Nawilżenie i Połysk: Maska zapewnia głębokie nawilżenie i wyjątkowy połysk dzięki procesowi filmogenności, który chroni łuskę włosa przed czynnikami zewnętrznymi, zapewniając trwałą ochronę i blask.
  • Ochrona przed czynnikami zewnętrznymi: Formuła maski chroni włosy przed stresem chemicznym, mechanicznym i środowiskowym, dzięki czemu włosy są lepiej chronione przed uszkodzeniami i łamliwością.
  • Ułatwienie stylizacji: Dzięki swoim właściwościom wygładzającym i kondycjonującym, maska ułatwia rozczesywanie i stylizację włosów, czyniąc ten proces szybszym i mniej szkodliwym dla włosów.

Najnowocześniejsza technologia w służbie dla Twoich włosów:

Technologia aminopolimerów glukozy w Szamponie Envie Molecular Bond Repair rewolucjonizuje proces pielęgnacji włosów. Te inteligentne molekuły docierają głęboko do kory włosów, gdzie tworzą nowe wiązania wodorowe i jonowe, odbudowując uszkodzone struktury keratyny. Dodatkowo, zawarte w szamponie biomimetyczne aminokwasy o różnych masach cząsteczkowych działają na każdy aspekt kondycji włosów - od wytrzymałości po elastyczność.

Sposób Użycia:

Nanieś równomiernie na wilgotne włosy, zaczynając od końcówek aż po nasady. Delikatnie masuj każdą sekcję. Pozostaw na 5-10 minut, zależnie od potrzeb włosów. Dla intensywniejszego działania można użyć źródła ciepła. Spłucz letnią wodą.

Idealna dla osób z włosami osłabionymi, zniszczonymi zabiegami chemicznymi lub mechanicznymi, a także dla tych, którzy pragną zwiększyć odporność i elastyczność swoich włosów.

Pojemność 250ml

Najczęściej zadawane pytania?

Q: Czy mogę używać maski Envie Molecular Bond Repair na włosach farbowanych?

Tak, maska Envie Molecular Bond Repair jest doskonała dla włosów farbowanych. Jej formuła została zaprojektowana, aby chronić kolor, a jednocześnie intensywnie regenerować i wzmacniać włosy farbowane.

Q: Czy mogę używać zabiegu bezpośrednio po koloryzacji?

A: Zaleca się odczekanie 2-3 dni po koloryzacji, zanim wykonamy zabieg, aby dać włosom czas na stabilizację i uniknąć dodatkowego obciążenia chemicznego

Q: Po ilu zabiegach moje włosy zostaną całkowicie odbudowane?

A: Całkowity efekt naprawy włosa może wymagać od 3 do 4 zabiegów, w zależności od stopnia uszkodzenia i indywidualnych potrzeb włosów. Każda kolejna aplikacja przyczynia się do stopniowej poprawy kondycji włosów.

Q: Jak często powinnam stosować maskę Envie Molecular Bond Repair?

A: Rekomendujemy stosowanie maski 1-2 razy w tygodniu, w zależności od kondycji włosów i ich potrzeb regeneracyjnych.

Q:Czy maska Envie może być używana na bardzo cienkich włosach?

A: Tak, maska jest odpowiednia dla wszystkich typów włosów, włączając bardzo cienkie. Nie obciąża włosów, lecz zapewnia im niezbędne składniki odżywcze, poprawiając ich kondycję i wygląd.

Q:Czy produkt jest odpowiedni dla osób z wrażliwą skórą głowy?

A: Maska Envie Molecular Bond Repair jest łagodna i została zaprojektowana z myślą o różnych typach skóry głowy, włączając wrażliwą. Zawiera składniki, które pomagają uspokoić i zrównoważyć skórę głowy. Zawsze zaleca się jednak przeprowadzenie testu na małej skórze przed pełnym zastosowaniem produktu, zwłaszcza w przypadku bardzo wrażliwej skóry.

Q: Jakie efekty mogę oczekiwać po użyciu maski Envie Molecular Bond Repair?

A:Możesz oczekiwać głębokiej regeneracji i odbudowy uszkodzonych struktur włosa, poprawy elastyczności i wytrzymałości, a także intensywnego nawilżenia i zwiększenia połysku. Maska wspiera również łatwość rozczesywania i stylizacji włosów.

Q Czy maska pomaga w kontroli puszenia się włosów?

A: Tak, maska Envie Molecular Bond Repair pomaga w kontroli puszenia się włosów, dzięki swoim właściwościom wygładzającym i nawilżającym, które utrzymują włosy zdyscyplinowane i gładkie przez dłuższy czas.

Trusted Shops Reviews

Produkty podobne