DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Trwała Ondulacja 

Wśród zabiegów stylizacji włosów, które zwracają szczególną uwagę, należy między innymi wymienić trwałą ondulację. Jest to zapewne marzenie nie jednej kobiety, ponieważ efekt takich włosów utrzymany na dłużej, ciężko byłoby uzyskać domowymi metodami.


Jak powinno robić się trwałą ondulację?


Zarówno ze strony fryzjera, jak i również klienta, jest to bardzo odpowiedzialne zadanie. Przede wszystkim fryzjer musi zadbać o to, by operować tylko i wyłącznie przy pomocy bardzo wysokiej jakości produktów. Warto wcześniej zajrzeć do takiego miejsca, jak dobra hurtownia fryzjerska, czy też zapoznać się z asortymentem w takim miejscu, jak sklep fryzjerski i zobaczyć, na co można sobie pozwolić. Wysokiej jakości produkty są ważne, by wzmocnić efekt, nie niszcząc przy tym włosów.


Trwała ondulacja naraża włosy na uszkodzenia, dlatego też należy ją robić na włosach mocnych i zdrowych. Jeśli fryzjer widzi, że włosy klienta wymagają poprawek, jeśli chodzi przykładowo o ich wzmocnienie, czy też widać, że brakuje im witamin, to powinien on zadbać najpierw o to, by zostały one odpowiednio wzmocnione. To pomoże zagwarantować sukces i wzmocnić efekt na dłużej, a chyba przecież właśnie o to chodzi.


Jeśli już chodzi o wzmacnianie efektu, to warto zastosować takie produkty, jak utrwalacz. Dzięki temu klient będzie dłużej mógł cieszyć się swoimi kręconymi włosami, czego nie każdy może doświadczyć. Warto stawiać na wysokiej jakości produkty. Jeśli chodzi o wzmocnienie włosów od środka, to warto użyć takich produktów, jak allerga, które właśnie odpowiadają za wzmocnienie włosów, nadanie im połysku i większej gęstości.


Do dyspozycji fryzjera pozostaje jednak jeszcze wiele innych produktów, jak na przykład keratynowy lotion do włosów, który również odpowiada za ich wzmocnienie. W zależności od tego, na jakich włosach fryzjer będzie musiał pracować, przydadzą się takie produkty, jak płyn do włosów trudno skręcających, czy też płyn o innych właściwościach.