DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Grzebienie do włosów 

Dobry grzebień do włosów to podstawowy element wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego, a także każdej kosmetyczki kobiety. Pomaga on w okiełznaniu włosów, a nawet wystylizowaniu ich. Jak wybrać grzebienie do włosów, by sprawdzały się one w każdym przypadku?


Jeden czy więcej?


Zestaw grzebieni do włosów może być naprawdę bardzo przydatny. Jednym grzebieniem do włosów przecież nie zrobimy wszystkiego, a nawet jeśli ktoś chciałby spróbować, to nie da to mu takich efektów, jak używanie różnych grzebieni do włosów, przystosowanych pod konkretne czynności. Dlatego też warto zastanowić się nad tym, szczególnie w takich miejscach jak salony fryzjerskie, by kupić zestaw grzebieni składający się z co najmniej kilku różnych sztuk.


Inne grzebienie do włosów używane są, gdy chcemy włosy rozczesać, rozplątać, a jeszcze inne, by po prostu wystylizować fryzurę. Bardzo przydatne są również grzebienie do włosów, które pomagają przy farbowaniu. No i nie można również zapomnie co tym, że teraz coraz częściej są wybierane i przydają się grzebienie do brody.
Grzebienie fryzjerskie to narzędzie, które w odpowiednich rękach pomoże zdziałać cuda. Zarówno grzebienie do brody, które są bardzo dobre zarówno do codziennej pielęgnacji, jak i również przydają się w salonach barberskich, by odpowiednio wystylizować brodę klienta.


Grzebienie fryzjerskie-z jakich materiałów powinien być grzebień do włosów?


W znalezieniu odpowiednich grzebieni do włosów pomoże na pewno dobra hurtownia fryzjerska. Materiał wykonania grzebieni nie jest bez znaczenia. Grzebienie do włosów muszą być dostosowane do głowy, a także do gęstości włosów, ich ułożenia, i tak dalej. Dobre grzebienie do włosów to przede wszystkim te zrobione z drewna, kauczuku, lecz nadają się także takie grzebienie fryzjerskie, które zostały wykonane z metalu, plastiku, czy też tworzyw sztucznych.


Grzebienie do włosów powinno się wybierać tak, by były odporne na wysokie temperatury, na środki chemiczne, a także by ich ząbki łatwo się nie łamały. Należy również pamiętać, że ząbki grzebieni nie mogą ranić głowy, a ich zadaniem jest wręcz masowanie skóry głowy i pobudzanie krążenia.


Grzebień do brody, czy do włosów, to nie jest to samo i o tym należy pamiętać. Również grzebienie fryzjerskie między sobą się bardzo różnią. Zawsze jednak przede wszystkim warto pamiętać, by wybierać grzebienie jak najwyższej jakości.