DARMOWA DOSTAWA do paczkomatów dla zamówień już od 50 zł (wpłata na konto)! 
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Grzebienie do włosów 

Dobry grzebień do włosów to podstawowy element wyposażenia każdego salonu fryzjerskiego, a także każdej kosmetyczki kobiety. Pomaga on w okiełznaniu włosów, a nawet wystylizowaniu ich. Jak wybrać grzebienie do włosów, by sprawdzały się one w każdym przypadku?


Jeden czy więcej?


Zestaw grzebieni do włosów może być naprawdę bardzo przydatny. Jednym grzebieniem do włosów przecież nie zrobimy wszystkiego, a nawet jeśli ktoś chciałby spróbować, to nie da to mu takich efektów, jak używanie różnych grzebieni do włosów, przystosowanych pod konkretne czynności. Dlatego też warto zastanowić się nad tym, szczególnie w takich miejscach jak salony fryzjerskie, by kupić zestaw grzebieni składający się z co najmniej kilku różnych sztuk.


Inne grzebienie do włosów używane są, gdy chcemy włosy rozczesać, rozplątać, a jeszcze inne, by po prostu wystylizować fryzurę. Bardzo przydatne są również grzebienie do włosów, które pomagają przy farbowaniu. No i nie można również zapomnie co tym, że teraz coraz częściej są wybierane i przydają się grzebienie do brody.
Grzebienie fryzjerskie to narzędzie, które w odpowiednich rękach pomoże zdziałać cuda. Zarówno grzebienie do brody, które są bardzo dobre zarówno do codziennej pielęgnacji, jak i również przydają się w salonach barberskich, by odpowiednio wystylizować brodę klienta.


Grzebienie fryzjerskie-z jakich materiałów powinien być grzebień do włosów?


W znalezieniu odpowiednich grzebieni do włosów pomoże na pewno dobra hurtownia fryzjerska. Materiał wykonania grzebieni nie jest bez znaczenia. Grzebienie do włosów muszą być dostosowane do głowy, a także do gęstości włosów, ich ułożenia, i tak dalej. Dobre grzebienie do włosów to przede wszystkim te zrobione z drewna, kauczuku, lecz nadają się także takie grzebienie fryzjerskie, które zostały wykonane z metalu, plastiku, czy też tworzyw sztucznych.


Grzebienie do włosów powinno się wybierać tak, by były odporne na wysokie temperatury, na środki chemiczne, a także by ich ząbki łatwo się nie łamały. Należy również pamiętać, że ząbki grzebieni nie mogą ranić głowy, a ich zadaniem jest wręcz masowanie skóry głowy i pobudzanie krążenia.


Grzebień do brody, czy do włosów, to nie jest to samo i o tym należy pamiętać. Również grzebienie fryzjerskie między sobą się bardzo różnią. Zawsze jednak przede wszystkim warto pamiętać, by wybierać grzebienie jak najwyższej jakości.