Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Pianki koloryzujące 

Koloryzacja włosów to dość złożony proces, który czasem może trwać nawet godzinami. Choć raz na jakiś czas niektóre kobiety decydują się na niego, to jest on dość męczący i wymaga naprawdę ogromnej cierpliwości. Jest jednak sposób na to, by cały proces przyspieszyć.

Choć zapewne większość osób przyzwyczajona jest do tego, że tradycyjna koloryzacja włosów odbywa się za pomocą nakładania zwykłej farby do włosów, to aktualnie jest czas, gdy na rynku można zauważyć coraz więcej rozwiązań, pozwalających na trwałą i zadowalającą koloryzację. Jednym z takich rozwiązań, jest między innymi pianka koloryzująca. Produkt ten jest w pełni bezpieczny i zapewnia efekty porównywalne do tych, które można uzyskać po zastosowaniu farby do włosów. Jednak ma pewną ogromną przewagę nad farbą do włosów, a mianowicie fakt, że ta pianka koloryzująca jest bardzo łatwa w aplikacji.

Pianka do włosów umieszczana jest w pojemnikach, które przypominają zwykłe pojemniki z dozownikami do lakierów do włosów. Jednak taka pianka koloryzująca, to nieco więcej i również daje o wiele więcej. Chyba nikomu nie trzeba zbyt długo tłumaczyć tego, jak naprawdę proste jest stosowanie tego produktu i ile czasu można dzięki niemu zaoszczędzić.
Już nie trzeba czekać tygodniami w kolejkach do fryzjera, nie trzeba płacić nawet kilkuset złotych za wykonanie koloryzacji, ponieważ to wszystko można wykonać samodzielnie, we własnym domu. Jest to jednak również dobre rozwiązanie dla salonów fryzjerskich, które również chciałyby wprowadzić takie rozwiązanie. Nie jest to wcale nic szkodliwego do włosów i działa na nie bardzo dobrze. Jest to zwykła pianka koloryzująca, które pozwala na uzyskanie oczekiwanego koloru włosów, przy małym nakładzie pracy i pieniędzy.

Koloryzacja to skomplikowany proces, który wymaga czasu i skupienia. Jednak czasem warto to wszystko po prostu przyspieszyć i zdecydować się właśnie na takie, prostsze rozwiązania. Taka pianka pozwala na uzyskanie naprawdę wielu kolorów włosów, wśród nich można wyróżnić:

 • - Pianka koloryzująca ciemny brąz
 • - Pianka koloryzująca brąz
 • - Pianka koloryzująca jasny brąz
 • - Pianka koloryzująca ciemny blond
 • - Pianka koloryzująca jasny blond
 • - Pianka koloryzująca mahoń
 • - Pianka koloryzująca kasztan
 • - Pianka koloryzująca czerwona
 • - Pianka koloryzująca beżowa
 • - Pianka koloryzująca srebrna
 • - Pianka koloryzująca miedziana
 • - Pianka koloryzująca perłowa

Nie masz na co czekać, tylko wybierz właśnie ten produkt, który naprawdę przyspiesza i ułatwia pracę.


Pianki koloryzujące do włosów


Włosy farbowane to typ szczególnie wymagający właściwej pielęgnacji. W tym zakresie chodzi nie tylko o utrzymanie nałożonego koloru, ale również o dbaniu o kondycję włosów przy pomocy pianki koloryzujące do włosów, gdyż te wskutek koloryzacji zawsze zostają naruszone. Takie rozwiązanie przy farbowaniu ogranicza nakładając kolory prawdopodobieństwo uszkodzenia. często zdarzają się później także suche i przetłuszczające się. Dlatego konieczne jest zakupie wysokiej klasy pianki koloryzującej do włosów jasny blond, aby ograniczyć uszkodzenia wynikające z rozjaśniania. Tutaj zakupić warto także właściwą piankę koloryzującą do włosów blond, gdyż przy zmianie koloru z ciemnego na jasny, włosy stają się często bardziej przesuszone.


Pianka koloryzująca do włosów srebrna i pianka koloryzująca do włosów jasny blond


Wbrew pozorom oba te rodzaje są do siebie nieco podobne, gdyż konieczne jest rozjaśnianie. Pianka koloryzująca do włosów jasny blond przy ciemnych fryzurach może przesuszać i uszkadzać, tak jak pianka koloryzująca do włosów srebrna. Dlatego sprawdź naszą ofertę i dopasuj do własnych potrzeb nieco lepszej klasy produkty pielęgnacyjne. Podobnie będzie także w przypadku pianki koloryzującej do włosów blond, ale tutaj często nie jest to tak nagła zmiana jak przy konieczności użycia np. większej ilości utleniacza, aby uzyskać upragniony kolor. Polecana jest w tym wypadku niejednokrotnie pianka koloryzująca do włosów Color Mousse.


Pianka koloryzująca do włosów Color Mousse i inne pianki koloryzujące do włosów


W tym wypadku właśnie ta seria polecana jest szczególnie ze względu na atrakcyjny skład produktu, a także bardzo dobre właściwości jako pianka koloryzująca do włosów. W tym zakresie większość produktów wchodzących w skład tej marki jest po prostu dobra. Pianka koloryzująca do włosów kasztan będzie idealna jeśli uzupełniasz przykładowo odrosty lub zamierzasz przyciemnić swój naturalny kolor. Tak samo będzie przy piance koloryzującej do włosów mahoń, jednak w tym wypadku trzeba mieć na uwadze, aby cały kolor fryzury zmieniać po prostu stopniowo. Pozwoli Ci to uniknąć niekontrolowanej w 100% zmiany barwy np. na ciemniejszą niż oczekiwana. Pianka koloryzująca do włosów kasztan to bezpieczniejsze rozwiązanie jednak polecane równie mocno co pianka koloryzująca do włosów mahoń. Wszystko więc uzależnione jest od Twoich indywidualnych preferencji, a także w głównej mierze oczekiwań co do koloru nowej fryzury.