Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Akcesoria 

W dzisiejszych czasach nie tylko kobiety mogą być właścicielkami wielu akcesoriów pielęgnacyjnych. Również dla mężczyzn znajdzie się wiele produktów, które pomogą w codziennej pielęgnacji i są coraz bardziej powszechne.

Jakie akcesoria dla mężczyzn?

Jeszcze jakiś czas temu, mężczyzna mógł używać jedynie brzytwy, żyletki, a do tego grzebienia, lub też szczotki i to tak naprawdę był ekwipunek, który był wystarczający. Jednak mężczyźni dbają o siebie nieco lepiej i częściej, niż kiedyś, a więc również ich wymagania się zwiększyły. Dlatego też mogą liczyć na większą ilość przydatnych akcesoriów do brody, czy też włosów.

Jeśli chodzi o samą codzienną pielęgnację brody, czyli jej przeczesywanie, to na pewno każdy mężczyzna doceni dobrej jakości szczotkę. Szczotka kartacz do brody naturalne włosie dzika to właśnie szczotka, która nie tylko jest delikatna w dotyku, ale również dobrze rozczesuje nawet bardzo gęstą brodę, oczyszczając ją z niepotrzebnych włosów, a także sprawiając, że jest ona delikatniejsza w dotyku. Taka szczotka kartacz do brody naturalne włosie dzika nie zawsze może być jednak wszędzie zabierana przez mężczyznę, ze względu na wielkość, dlatego dobrym rozwiązaniem wydaje się składany kieszonkowy grzebień do brody i wąsów.

Brodę i wąsy jednak nie wystarczy tylko czesać, a czasem również należy je również ściąć, czy też po prostu skrócić. W tym celu przydadzą się takie elementy jak klasyczne maszynki na żyletki, brzytwa barberska na połówki żyletek, czy też żyletki persona Platinum. Czasem w trakcie skracania wąsów, czy brody, może dojść do skaleczenia, a żeby zabezpieczyć się przed zakażeniami, czy też zbytecznym krwawieniem, warto mieć przy sobie ałun w zapałkach.

Choć jest to zaledwie garstka akcesoriów, które może mieć każdy mężczyzna przy sobie, by dbać o swoje włosy i brodę, to jednak wato zaopatrzyć się, chociażby właśnie w takie produkty. Grzebień do brody, grzebień do wąsów, a także odpowiedni grzebień do włosów, to przedmioty, które na pewno się przydadzą i to w każdej sytuacji i pomogą zachować dobry wygląd.