Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Lakiery 

W naszej ofercie znajdą Państwo lakiery do włosów czołowych marek kosmetycznych, cieszących się uznaniem w środowisku fryzjerskim. Nasze lakiery charakteryzują się wysokim stopniem utrwalenia fryzury. Wśród nich dostępne są produkty o różnej mocy, którą można dopasować do struktury naszych włosów i pożądanego charakteru fryzury.


JAKI LAKIER DO WŁOSÓW WYBRAĆ?

Jeżeli chcemy by włosy ułożone były naturalnie, polecamy pielęgnujący lakier do włosów o średniej mocy utrwalenia, który dodatkowo zawiera witaminę H nawilżającą włosy. Ten lakier będzie pomocny nie tylko w modelowaniu ale także uzupełni pielęgnację włosów. Jeżeli natomiast chcemy by fryzura utrzymała się dłużej w nienaruszonym stanie, proponujemy mocny lakier do włosów. Pomoże on utrwalić włosy na cały dzień. Dzięki dopracowanej formule, mocny lakier do włosów nie pozostawia szarego nalotu na włosach i ubraniu, dzięki czemu jest niewidoczny na włosach. Ponadto jego zaletą jest to, że bardzo szybko wysycha, co ułatwia codzienne stosowanie. Dodatkowym atutem jest fakt, że nawet mocny lakier do włosów z łatwością można wyczesać z włosów.

Jeżeli potrzebujemy utrwalenia wyszukanej fryzury, nasze włosy są podatne na działanie czynników zewnętrznych w tym zmiennych czynników atmosferycznych, proponujemy ultra mocny lakier szybkoschnący o najwyższym stopniu utrwalenia. Sprawi, że nawet najbardziej wyszukana fryzura będzie w stanie wytrzymać cały dzień czy ważną wieczorową imprezę. Nasz ultra mocny lakier szybkoschnący proponujemy w szczególności do włosów opornych na stylizację i podatnych na czynniki zewnętrzne. Ujarzmi on także włosy kręcone z natury bardziej skłonne do puszenia.

Jako uzupełnienie stylizacji, proponujemy spray nadający połysk. Przyda się on już po nałożeniu lakieru w celu nadania fryzurze niesamowitego połysku. Dzięki niemu fryzura wyglądać będzie na zdrową i pełną życia. Spray nadający połysk dodatkowo chroni on fryzurę przed nadmiernym promieniowaniem UV.
Zachęcamy do wypróbowania naszych produktów. Nasze lakiery do włosów znalazły zastosowanie w profesjonalnych salonach fryzjerskich ale także wśród indywidualnych klientek.