Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Lakiery 

W naszej ofercie znajdą Państwo lakiery do włosów czołowych marek kosmetycznych, cieszących się uznaniem w środowisku fryzjerskim. Nasze lakiery charakteryzują się wysokim stopniem utrwalenia fryzury. Wśród nich dostępne są produkty o różnej mocy, którą można dopasować do struktury naszych włosów i pożądanego charakteru fryzury.

Jaki lakier do włosów wybrać?

Jeżeli chcemy by włosy ułożone były naturalnie, polecamy pielęgnujący lakier do włosów o średniej mocy utrwalenia, który dodatkowo zawiera witaminę H nawilżającą włosy. Ten lakier będzie pomocny nie tylko w modelowaniu ale także uzupełni pielęgnację włosów. Jeżeli natomiast chcemy by fryzura utrzymała się dłużej w nienaruszonym stanie, proponujemy mocny lakier do włosów. Pomoże on utrwalić włosy na cały dzień. Dzięki dopracowanej formule, mocny lakier do włosów nie pozostawia szarego nalotu na włosach i ubraniu, dzięki czemu jest niewidoczny na włosach. Ponadto jego zaletą jest to, że bardzo szybko wysycha, co ułatwia codzienne stosowanie. Dodatkowym atutem jest fakt, że nawet mocny lakier do włosów z łatwością można wyczesać z włosów.

Jeżeli potrzebujemy utrwalenia wyszukanej fryzury, nasze włosy są podatne na działanie czynników zewnętrznych w tym zmiennych czynników atmosferycznych, proponujemy ultra mocny lakier szybkoschnący o najwyższym stopniu utrwalenia. Sprawi, że nawet najbardziej wyszukana fryzura będzie w stanie wytrzymać cały dzień czy ważną wieczorową imprezę. Nasz ultra mocny lakier szybkoschnący proponujemy w szczególności do włosów opornych na stylizację i podatnych na czynniki zewnętrzne. Ujarzmi on także włosy kręcone z natury bardziej skłonne do puszenia.

Jako uzupełnienie stylizacji, proponujemy spray nadający połysk. Przyda się on już po nałożeniu lakieru w celu nadania fryzurze niesamowitego połysku. Dzięki niemu fryzura wyglądać będzie na zdrową i pełną życia. Spray nadający połysk dodatkowo chroni on fryzurę przed nadmiernym promieniowaniem UV. Zachęcamy do wypróbowania naszych produktów. Nasze lakiery do włosów znalazły zastosowanie w profesjonalnych salonach fryzjerskich ale także wśród indywidualnych klientek.

Lakiery do włosów w praktyce

W zasadzie jest to wręcz idealny utrwalacz fryzury. Lakiery do włosów są stosowane, aby utrzymać je na dłużej w tej samej, wybranej wcześniej konfiguracji. W większości przypadku sięga się po lakier do włosów w czasie stylizacji przed ważnymi wyjściami czy to w gronie znajomych, czy na imprezę. Rozwiązanie doskonale utrwala fryzurę na nawet kilka godzin. Wyjątkiem są mocne lakiery do włosów, które potrafią zabezpieczyć je nawet jeszcze dłużej. Wszystko jednak zależy od tego co wybierzesz pod kątem własnych preferencji.

Kiedy stosuje się lakiery do włosów?

Po lakier do włosów najczęściej sięgają osoby, których fryzury mają tendencję do nadmiernego puszenia lub elektryzowania. Kosmetyk zapewnia jednolitość ułożenia. Jeśli Twoje włosy są podatne na skręcanie się lub łatwo łapią zbyt dużą objętość, to zdecydowanie warto przemyśleć utrwalenie ich w tej formie. Przykładowo możesz zastosować gumę, żel lub wosk i następnie nałożyć na nie mocny lakier do włosów, aby efekty były widoczne zdecydowanie dłużej. Kosmetyki tego typu szczególnie przydają się w deszczowe dni gdy w powietrzu jest więcej wilgoci niż zwykle. Lakiery do włosów pomagają wtedy zachować je w bardziej prostej formie. Niektóre kosmetyki zawierają również dodatek w postaci brokatu, który dodatkowo nabłyszczy całość i nada jej zupełnie innego wydźwięku.

Jakie są rodzaje lakierów do włosów w sprzedaży?

Na rynku możesz kupić kosmetyki o dowolnym przeznaczeniu. Co do zasady dzieli się na lakiery do włosów mokre oraz suche. Pierwsze z nich przeznaczone są do stosowania zaraz po myciu. Sprawdzają się idealnie jeśli Twoja fryzura zawsze jest nieco bardziej oporna w stylizacji. Zaletą tego typu lakieru do włosu jest też długotrwały efekt, jaki dają. W zasadzie będzie on porównywalny do suchego, mocnego lakieru do włosów. Niestety nadmiar nałożony na głowę będzie powodował nadmierne obciążenie i może prowadzić do zwiększonej potliwości skóry.

Suchy lakier do włosów na co dzień

Jeśli nie przepadasz za porannymi prysznicami, to suche lakiery do włosów są idealnym i zresztą najbardziej popularnym rozwiązaniem. Dostępne są w formie sprayów i to jest właśnie ich największa zaleta. W użytkowaniu nie ma lepszego produktu, który w każdej chwili po prostu można nałożyć na włosy. Nie jest to jednak tak mocny lakier do włosów, jak porządny lakier mokry. Tutaj jednak trzeba koniecznie dopasować produkt idealnie pod własne preferencje.