Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Lotiony 

W naszej ofercie znajduje się także szeroka oferta Lotionów. Możemy znaleźć je w różnych wersjach – płynów przyśpieszających suszenie włosów, lotionów do włosów przetłuszczających się czy sprayów chroniących kolor włosów. Wszystkie produkty, które znajdziecie Państwo w tej kategorii są profesjonalnymi produktami, które zostały specjalnie dobrane tak by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Odpowiedni lotion to dobre rozwiązanie do włosów przetłuszczających się ale także do odżywienia włosów czy do chronienia kolorów.


Jaki lotion do włosów wybrać


Wybór odpowiedniego lotiona do włosów to trudne zadanie dla każdego kto chce się tego podjąć. Wszystko zależy od tego czego oczekujemy od lotiona a także od naszych włosów. Wiele osób poszukuje po prostu mocnego płynu do suszenia włosów czy płynu do przyśpieszania suszenia włosów. Odpowiedni lotion nie tylko przyśpiesza suszenie ale także redukuje zniszczenia, które powoduje suszenia a przede wszystkim ułatwia rozczesywanie włosów.


Odpowiednie lotiony do włosów przetłuszczających się włosów to również bardzo popularny produkt. Osoby, które mają problem z tłustymi włosami, często korzystają z lotionów tego typu, unikających sytuacji gdzie nie mogą wyjść z domu bez mycia włosów. Keratynowe lotiony do włosów to natomiast również doskonała odżywka, która sprawdza się do włosów zniszczonych i znacznie zwiększa jakość naszych włosów. Warto także korzystać ze sprayów, które pozwalają na chronienie koloru włosów – zdecydowanie sprawiają one, że nasze farbowane włosy dłużej utrzymują satysfakcjonujący kolor. Inwestycja w odpowiedni lotion tego typu to także szansa na to by delikatnie zmniejszyć częstotliwość wizyt u fryzjera gdyż włosy, dłużej będą zachowywały się tak jak byśmy tego oczekiwali.