Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Lotiony 

W naszej ofercie znajduje się także szeroka oferta Lotionów. Możemy znaleźć je w różnych wersjach – płynów przyśpieszających suszenie włosów, lotionów do włosów przetłuszczających się czy sprayów chroniących kolor włosów. Wszystkie produkty, które znajdziecie Państwo w tej kategorii są profesjonalnymi produktami, które zostały specjalnie dobrane tak by spełniać oczekiwania nawet najbardziej wymagających klientów. Odpowiedni lotion to dobre rozwiązanie do włosów przetłuszczających się ale także do odżywienia włosów czy do chronienia kolorów.


Jaki lotion do włosów wybrać?

Wybór odpowiedniego lotiona do włosów to trudne zadanie dla każdego kto chce się tego podjąć. Wszystko zależy od tego czego oczekujemy od lotiona a także od naszych włosów. Wiele osób poszukuje po prostu mocnego płynu do suszenia włosów czy płynu do przyśpieszania suszenia włosów. Odpowiedni lotion nie tylko przyśpiesza suszenie ale także redukuje zniszczenia, które powoduje suszenia a przede wszystkim ułatwia rozczesywanie włosów.


Odpowiednie lotiony do włosów przetłuszczających się włosów to również bardzo popularny produkt. Osoby, które mają problem z tłustymi włosami, często korzystają z lotionów tego typu, unikających sytuacji gdzie nie mogą wyjść z domu bez mycia włosów. Keratynowe lotiony do włosów to natomiast również doskonała odżywka, która sprawdza się do włosów zniszczonych i znacznie zwiększa jakość naszych włosów. Warto także korzystać ze sprayów, które pozwalają na chronienie koloru włosów – zdecydowanie sprawiają one, że nasze farbowane włosy dłużej utrzymują satysfakcjonujący kolor. Inwestycja w odpowiedni lotion tego typu to także szansa na to by delikatnie zmniejszyć częstotliwość wizyt u fryzjera gdyż włosy, dłużej będą zachowywały się tak jak byśmy tego oczekiwali.

Lotion do włosów to jeden z wielu preparatów do stylizacji włosów. Produkty mogą dodatkowo zawierać w sobie substancje pielęgnacyjne, co dodatkowo pozwoli Ci zadbać o swoją fryzurę. Przykładowo, jeśli cierpisz na nadproduktywność gruczołów łojowych, to wręcz idealnym rozwiązaniem okazać może się lotion do włosów przetłuszczających. Ponadto gdy Twoja fryzura jest nieco zbyt mała pod kątem objętości lub wydaje się przesuszona, perfekcyjnym wyborem będą keratynowe lotiony do włosów. Natomiast gdy cierpisz na mało odżywione i słabe włosy, to oprócz wspomnianej keratyny, świetnie sprawdzą się lotion do prostowania włosów, które często posiadają dodatki w postaci m.in. protein wzmacniających istotnie strukturę każdego włosa z osobna. Z pewnością, jeśli nie stosowałaś jeszcze nigdy czegoś takiego jak lotion do włosów, to warto bardziej niż spróbować. Szczególnie jeśli chodzi o odżywczy keratynowy lotion do włosów.

Lotion do włosów przetłuszczających i keratynowy lotion do włosów

W praktyce poza lotionem do prostowania włosów to najczęściej wykorzystywane w praktyce rodzaje kosmetyków tego typu. Pozwalają one nie tylko zadbać o niepowtarzalną stylizację, ale również zabezpieczyć włosy w trakcie codziennych zajęć i odżywić je. Lotion do włosów posiada szereg zastosowań i nie jest przeznaczony tylko i wyłącznie do dbania o nasz wygląd. Kluczowe pozostają różnego typu substancje odpowiadające bezpośrednio za dostarczenie włosów wszystkie niezbędnych mikroskładników. Dzięki temu noszenie np. keratynowego lotionu do włosów pozwala z czasem zwiększyć ich objętość, a także wytrzymałość. Trzeba mieć bowiem na uwadze, że jest to bardzo ważny składnik, który w praktyce odpowiada za rolę podstawowego budulca we włosach.

Keratynowe lotiony do włosów czy standardowy lotion do włosów?

Zastosowanie tego typu kosmetyków może łączyć w sobie funkcję 2w1, ale tylko w zależności od odpowiednio dobranych środków. Lotion do prostowania włosów może czynić je bardziej podatnymi na modelowanie, co bywa niezwykle przydatne. Ponadto znajduje przede wszystkim w stylizacji pasemek i walce z kręcącymi się lokami, jeśli za nimi nie przepadasz. Tutaj niezastąpiony jest lotion do włosów, który nawilża włosy, nie zlepiając ich przy tym. Wiele preparatów niedopasowanych będzie bowiem zbytnio obciążać ich delikatną strukturę, a w dłuższej konsekwencji spowoduje osłabienie. Kup keratynowe lotiony do włosów i ciesz się blaskiem nawet przez większą część dnia. Sprawdź bezpośrednio w naszym sklepie!