Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Seria Botea Elements 

Popularnym produktem w naszej ofercie są także szampony z serii Botea Elements. W serii tej znajdziecie Państwo szereg różnych produktów, które doskonale sprawdzają się do codziennej pielęgnacji włosów bez względu na to jakiego szamponu potrzebujemy. Seria to to zarówno szampon głęboko oczyszczający ale także nadający objętości włosów czy chroniący kolor włosów. W ostatnim czasie bardzo popularny jest także pure shampoo – łagodny szampon do włosów, który szczególnie dobrze nadaje się dla osób, które mają problemy ze skórą głowy i boją się dodatkowych podrażnień.


Jaki szampon do włosów wybrać


Wiele osób zastanawia się jaki szampon do włosów jest najbardziej odpowiedni. W przypadku braku konkretnych problemów z naszymi włosami często warto skorzystać z pure shampoo łagodny szampon do włosów – to szampon, który zadba o to by nie podrażniać skóry naszej głowy zbyt dużą ilością chemikaliów. Szampony oraz spraye chroniące kolor włosów to bardzo popularny wybór wśród kobiet z farbowanymi włosami. Korzystając z produktów tego typu, będziemy mogli przełożyć wizytę u fryzjera na później gdyż nasze włosy dłużej zachowają odpowiedni kolor. Będziemy z nich także po prostu bardziej zadowolone gdyż wyglądają tak jak od początku miały wyglądać. Osoby, które chcą zwiększyć objętość swoich włosów korzystają zwykle z szamponów nadających objętości. Dzięki nim i regularnemu stosowaniu włosy stają się bardziej puszyste a efekty widoczny jest często nawet już po pierwszym użyciu.


Botea elements to także szampon głęboko oczyszczający. Do włosów mocno przetłuszczających się warto skorzystać z tego typu produktu, gdyż pozwala on włosom wrócić do formy a także momentalnie powoduje, że włosy wyglądają znacznie zdrowiej i są lśniące. Szampon głęboko oczyszczający to także dobry wybór dla tych, którzy problemu z przetłuszczaniem się włosów nie mają za to myją włosy rzadziej ale dokładniej.