Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Seria Botea Elements 

Popularnym produktem w naszej ofercie są także szampony z serii Botea Elements. W serii tej znajdziecie Państwo szereg różnych produktów, które doskonale sprawdzają się do codziennej pielęgnacji włosów bez względu na to jakiego szamponu potrzebujemy. Seria to to zarówno szampon głęboko oczyszczający ale także nadający objętości włosów czy chroniący kolor włosów. W ostatnim czasie bardzo popularny jest także pure shampoo – łagodny szampon do włosów, który szczególnie dobrze nadaje się dla osób, które mają problemy ze skórą głowy i boją się dodatkowych podrażnień.


Jaki szampon do włosów wybrać

Wiele osób zastanawia się jaki szampon do włosów jest najbardziej odpowiedni. W przypadku braku konkretnych problemów z naszymi włosami często warto skorzystać z pure shampoo łagodny szampon do włosów – to szampon, który zadba o to by nie podrażniać skóry naszej głowy zbyt dużą ilością chemikaliów. Szampony oraz spraye chroniące kolor włosów to bardzo popularny wybór wśród kobiet z farbowanymi włosami. Korzystając z produktów tego typu, będziemy mogli przełożyć wizytę u fryzjera na później gdyż nasze włosy dłużej zachowają odpowiedni kolor. Będziemy z nich także po prostu bardziej zadowolone gdyż wyglądają tak jak od początku miały wyglądać. Osoby, które chcą zwiększyć objętość swoich włosów korzystają zwykle z szamponów nadających objętości. Dzięki nim i regularnemu stosowaniu włosy stają się bardziej puszyste a efekty widoczny jest często nawet już po pierwszym użyciu.


Botea elements to także szampon głęboko oczyszczający. Do włosów mocno przetłuszczających się warto skorzystać z tego typu produktu, gdyż pozwala on włosom wrócić do formy a także momentalnie powoduje, że włosy wyglądają znacznie zdrowiej i są lśniące. Szampon głęboko oczyszczający to także dobry wybór dla tych, którzy problemu z przetłuszczaniem się włosów nie mają za to myją włosy rzadziej ale dokładniej.

Szampony z serii Botea Elements

To właśnie one w 100% pozwolą Ci zadbać o swoją fryzurę. Podstawę w tym wypadku jednak będą stanowić odżywki nadające objętości. Szampony z serii Botea Elements posiadają szereg zalet i właściwości, jednak nawet je trzeba odpowiednio uzupełniać innymi kosmetykami np. lotionem zapobiegającym wypadaniu i przerzedzaniu się włosów bądź intensywnie nawilżającą maską. Tylko takie kompleksowe podejście do tej kwestii pozwoli Ci zadbać nie tylko o siebie, ale również klientów w 100%. Pamiętaj jednak, że każdy klient ma swoje własne potrzeby i być może będzie mu potrzebny szampon przeciwłupieżowy lub inne specjalistyczne dopasowane rozwiązanie. Alternatywą dla osób z egzemą lub innymi problemami tego rodzaju będzie lotion do włosów przetłuszczających się. Tutaj niezwykle ważne są również wysokiej klasy dobrej jakości odżywki nadające objętości oraz szampon do włosów przetłuszczających się.


Szampon do włosów przetłuszczających się czy może lotion do włosów przetłuszczających się?

Tutaj warto zastosować często oba te rozwiązania kompleksowo, jeśli pochodzą z tej samej firmy. Przykładowo szampony z serii Botea Elements to miks naturalnych składników, ale i nawet one w nadmiarze mogą przysporzyć nieco kłopotu. Trzeba zawsze zachować umiar, jednak nie wolno także stosować np. przeciwstawnych w stosunku do siebie artykułów kosmetycznych np. szamponu przeciwłupieżowego i lotion do włosów przetłuszczających się bądź intensywnie nawilżającej maski oraz szampon do włosów przetłuszczających się. Będą one w takim wypadku ograniczać swoje efekty wzajemnie lub pogłębiać przypadłość danego użytkownika. Takie specyfiki zawsze trzeba dopasowywać również ilościowo idealnie do potrzeb danej przypadłości i klienta. Dodatkowo układanie włosów również potrafi osłabić ich strukturę, więc nie zapomnij aby lotion zapobiegający wypadaniu i przerzedzaniu się włosów na koniec stylizacji nie spinał ich zbyt mocno.


Lotion zapobiegający wypadaniu i przerzedzaniu się włosów czy może szampon zapobiegający wypadaniu i przerzedzeniu się włosów?

Musisz mieć na uwadze, że trzeba postawić na produkty dobrej marki. Szampon zapobiegający wypadaniu i przerzedzeniu się włosów, który nie posiada dobrych składników nigdy nie będzie skuteczny. Dlatego dostępne za pośrednictwem naszego sklepu produkty pochodzą wyłącznie ze w 100% sprawdzonych źródeł oraz od rzetelnych dostawców. Kosmetyki potrafią być niesamowicie obciążające dla fryzury, dlatego ogranicz stosowanie do 2-3 produktów. Zadbaj o odpowiednią regenerację!