Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Infrazony 

Salony fryzjerskie nie pozostają z tyłu, jeśli chodzi o użycie nowoczesnych technologii. Teraz w wielu salonach można spotkać naprawdę wyjątkowe urządzenia, które znacznie ułatwiają pracę i potęgują efekty. Do takich urządzeń należą między innymi infrazony.


Czym są infrazony fryzjerskie?


Infrazony to dość niezwykłe urządzenia, których już nazwa dla wielu z nas może budzić pewną dozę ciekawości. Jednak tak naprawdę, jeśli chcemy wiedzieć, jak zbudowane są infrazony fryzjerskie, to gdy to zrozumiemy, bardzo szybko dojdziemy do wniosku, że nie jest to coś, czego wcześniej nie znaliśmy. Jednak wprowadzając infrazony na rynek fryzjerski, po prostu wykorzystuje się ich dobre działanie na włosach, potęgując to, co wcześniej fryzjerowi ciężej było osiągnąć.


Zacznijmy jednak od tego, że infrazony do salonu fryzjerskiego mogą być naprawdę różne. Profesjonalne infrazony zarówno dostępne są jako wiszące, jak i również jako osobne urządzenia, które można dowolnie przesuwać. Każdy powinien dobrać tak, by w salonie fryzjerskim zapewnić komfort sobie i klientom. Infrazony do salonu powinny zajmować jednak niezbyt dużo miejsca, by również pozostawić przestrzeń na inne wymagane urządzenia, dlatego przy małym salonie może być pewien problem. Warto jednak postarać się o to, by profesjonalne infrazony znalazły się w salonie, ponieważ naprawdę ułatwiają one prace. Jeśli ktoś chce zapoznać się z ich ofertą, to można między innymi znaleźć je w takim miejscu, jak hurtownia fryzjerska. Urządzenia fryzjerskie tego typu nie są tam niczym niezwykłym.


Teraz jednak pokrótce wyjaśnimy, jak takie infrazony działają. Infrazony emitują promienie podczerwieni, które przyspieszają ruchy komórek, przez co wszelkie nałożone wcześniej substancje szybciej się wchłaniają. To jednak nie wszystko, ponieważ infrazony mogą również przyspieszyć między innymi osuszanie włosów. Bardzo dobrze spełniają się one w roli pielęgnacji dla włosów. Ich odpowiednie użycie sprawia naprawdę niewiarygodne efekty