Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Olejki i Serum 

Ważnym elementem pielęgnacji włosów są także olejki i serum. Kreatywne ampułki allegro do włosów, keratynowe żele do włosów czy serum przeciwłupieżowe to standardowe wyposażenie każdej osoby, które chce dbać o swoje włosy. Z tego względu również w naszej ofercie przygotowaliśmy bogatą ofertę allegra do włosów oraz serum przeciwłupieżowych by trafić w Państwa gusta. Wszystkie oferowane przez nas produkty są najwyższej jakości, wielokrotnie testowane, posiadające odpowiednie certyfikaty tak byście kupując mieli Państwo pewność, że jest to produkt, który nie tylko pomoże rozwiązań problemy z włosami takie jak przetłuszczenie się, łupież czy rozdwajające się końcówki ale także, że będzie to przede wszystkim produkt bezpieczny dla skóry głowy czy cebulek włosów.

Jakie serum do włosów wybrać

Szczególnie popularne jest serum przeciwłupieżowe. Produkt ten doskonale radzi sobie z tą bardzo częstą przypadłością jaką jest łupież. Korzystając z odpowiedniego produktu tego typu jesteśmy w stanie w ciągu kilku tygodni poradzić sobie z nieprzyjemnym problemem. Pamiętajmy jednak, że w przypadku włosów i problemów skóry głowy bardzo ważna jest cierpliwość i regularność. W naszej ofercie znajdą Państwo także kreatywne ampułki allegro do włosów, które przyczyniają się do odpowiedniego nawilżenia oraz pielęgnacji włosów. Równie popularne jest serum dla włosów przetłuszczających. To także bardzo często problem u osób, który zbyt często myły włosy lub mają naturalne skłonności do przetłuszczania się włosów. Odpowiedni olejek i serum może sprawić, że problem ten zniknie lub przynajmniej stanie się znacznie mniej dokuczliwy. Nie zapominajmy także o keratynowych żelach do włosów, które mogą być doskonałym uniwersalnym środkiem wspomagającym nasze włosy. Keratynowe żele pozwalają na regularne mycie włosy by zachować ich świeżość a jednocześnie doskonale sprawdzają się także jako odżywka wzmacniają nasze włosy, które wymagają codziennej, regularnej pielęgnacji środkami najwyższej jakości.

Jak zadbać właściwie o fryzurę – olejki do włosów!

Dobrą metodą na stylizację i zarazem pielęgnację włosów są odpowiednie dobrane olejki do włosów. Przybierają one różną formę i mogą np. być wcierane w skórę głowy lub strukturę włosów. Tutaj sprawdzi się również serum do włosów, które wymaga jednak niespłukiwania go przez pewien okres czasu, aby wchłonęły się substancje czynne. Pamiętaj, że usługi fryzjerskie to nie tylko samo strzyżenie. Tutaj w lepszej klasy salonach często wymaga się również wiedzy, jak klient ma dbać o fryzurę. Nie zapominaj więc, aby wyposażyć się jeszcze w szereg kosmetyków na sprzedaż. np. kreatywne ampułki allegro do włosów lub serum przeciwłupieżowe, które nie tylko zwiększą Twoją sprzedaż, ale również będą stanowić zabieg marketingowy.

Olejek do włosów czy serum do włosów?

W zasadzie zależy to tak naprawdę od indywidualnych preferencji danego klienta. Tutaj najlepiej jest zaopatrzyć się w oba rodzaje kosmetyków. Z perspektywy specjalisty dopasujesz olejek do włosów bądź serum przeciwłupieżowe po prostu bezpośrednio do danej osoby. Jeden klient woli wcierki, a inny natomiast ma czas tylko na mycie i potem spłukanie swojej fryzury. W tym wypadku jednak zawsze dobrze jest polecić też alternatywę np. na wzmocnienie struktury włosów i zaproponować keratynowe żele do włosów, które posiadają sprawdzone i długofalowe działanie. Pamiętaj jednak, że produkt taki będzie się lekko błyszczał. Niektórym to nie odpowiada więc będą mogli wykorzystać np. kreatywne ampułki allegro do włosów.


Olejek do włosów i keratynowe żele do włosów w każdym salonie

Musisz wyposażyć się w rozbudowany zapas kosmetyków do stylizacji. To jest niezwykle ważne, aby Twój klient mógł wybrać przynajmniej z dwóch produktów dopasowanych do jego potrzeb. Keratynowe żele do włosów przykładowo mają swoich zwolenników, jak i przeciwników dlatego czasami lepiej jest posiadać np. pastę o podobnych właściwościach, która będzie jednak matowa. Inną kwestią jest serum przeciwłupieżowe, które posiada jednak nieco inne zastosowanie. Podobnie jak olejek do włosów dba on o zdrowie włosa. Niektóre jednak olejki do włosów mogą mieć także zastosowanie w stylizacji więc po prostu uważnie przeczytaj opis każdego z nich. Przyda Ci się taki artykuł kosmetyczny przy niektórych fryzurach. Podstawą będzie jednak zawsze żel, wosk bądź np. spray do włosów. Przed rozpoczęciem pracy można także wykorzystać odżywkę lub serum do włosów.