Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Color Essentials 

Dbałość o włosy jest naprawdę ważna i każdy z nas to doskonale wie. Kobiety doskonale zdają sobie sprawę z tego, jak ważne jest to, by szampony przez nie używane, nie były słabej jakości, lecz warto stawiać na to, co najlepsze.

Dlaczego warto dbać o odpowiednie szampony?

Szampon to nie tylko płyn, dzięki któremu można umyć włosy i oczyścić z brudu, lecz również służy ku temu, by wzmocnić wcześniej zaprowadzone zmiany i wspomóc włosy. Dlatego też tworzone są różne linie szamponów, takie jak Color essentials, i tak dalej. Hurtownia fryzjerska Poniks to właśnie między innymi miejsce, w którym taki szampon mogą państwo poznać, zapoznać się z jego składnikami i działaniem, no, a potem po prostu zakupić.

Jeśli szampon będzie dobrej jakości, to nie tylko sprawi, że włosy będą pachnieć świeżością, lecz również będą tak wyglądać. Dzięki odpowiednim składnikom szampony mogą przykładowo wzmocnić wcześniej zastosowaną farbę do włosów, utrwalić jej efekty, czy też osłabić.

Jak jeszcze dbać o włosy?

Szampon to jednak niejedyna droga, którą można pokonać i należy pokonać ku temu, by włosy były lśniące, pachnące i wytrzymałe. Bardzo ważne jest również to, by wspomagać włosy w inny sposób. Do wyboru pozostają między innymi odżywki, maski, lotiony, czy też olejki i serum. Wybór produktów jest naprawdę spory. Zawsze należy jednak pamiętać, by dobrać odżywki, czy też inne produkty do swoich potrzeb, by nie zrobić bałaganu we włosach i nie zepsuć wcześniej zaprowadzonego efektu.

Nieodpowiednie kosmetyki do włosów mogą nie doprowadzić do oczekiwanego efektu. Jednak dobrze zastosowane odżywki, to jeszcze lepsze rozwiązanie, niż dobrej jakości szampony i mogą być ich wyjątkowo dobrym uzupełnieniem. Należy jedynie pamiętać, że odżywki powinny być stosowane regularnie, aby utrwalać efekt. Jeśli komuś naprawdę zależy na tym, by jego włosy lśniły i w dotyku były bardzo delikatne, to nie powinien mieć problemu z tym, by poświęcić im trochę czasu.

Dobre produkty fryzjerskie to właśnie coś, na czym powinien skupić się każdy, kto ma za zadanie chronić i dbać o włosy, a także je wspomagać, niezależnie od tego, czy jest to dbanie o siebie, czy też w zakładzie fryzjerskim o kogoś.

Szampon stabilizujący kolor włosów po koloryzacji

Wiele osób, które podejmują się zmiany koloru, potrzebuje nie tylko odżywek zakwaszających do włosów, ale przede wszystkim podstaw w postaci np. szamponu stabilizującego kolor. Włosy mają tendencję do blaknięcia i przede wszystkim powstawania odrostów. Dlatego Color Essentials Allerga do włosów jest wręcz idealnym wyborem, który pozwoli na tak naprawdę zadbanie o cebulki i również zmienioną stylistykę naszej fryzury. Dobrze jest przemyśleć jednak także keratynowe ampułki do włosów, które dodatkowo zapewnią odpowiednie odżywienie każdego naszego włosa.


Dwufazowy dekoloryzator do włosów przy zmianach

W tym aspekcie obok proszków rozjaśniających włosy, często spotykane są całkowicie antagonistyczne w stosunku do szamponów stabilizujących kolor są dwufazowe dekoloryzatory do włosów, które pozwalają szybciej zmienić naszą charakteryzację. Po wykorzystaniu dwufazowego dekoloryzatora do włosów łatwiej zdecydowanie zmienić ich kolor na inny bądź powrócić do naturalnego. Następnie trzeba jednak zawsze zabezpieczyć w odpowiedni sposób naszą fryzurę z odżywkami lub keratynowymi ampułkami do włosów. Dodatkowo istnieje możliwość skorzystania także z odżywki zakwaszającej do włosów.


Color Essentials Allerga do włosów czy inny lub normalny szampon stabilizujący kolor włosów?

Warto zawsze korzystać z łagodnych szamponów stabilizujących kolor. Niestety często nie ma zbyt wielu faktycznie zapewniających takie właściwości na rynku. Do tego dochodzą odżywki zakwaszające do włosów. Nie każdy jednak będzie chciał szukać pośród szerokiego spektrum produktów. Tutaj warto postawić na sprawdzony produkt np. Color Essentials Allerga do włosów, to może zmieniać kolorystykę przy użyciu znanych środków, keratynowych ampułek do włosów bądź odżywki zakwaszającej do włosów. Warto zadbać o kompleksowe odżywienia naszych włosów, gdyż koloryzowane bywają wystawione na najwięcej szkodliwych czynników niebezpiecznych dla włosa.


Jak dbać o włosy koloryzowane nie tylko dzięki Color Essentials Allerga do włosów

W takiej sytuacji nie wystarczy ograniczenie się tylko do jednego środka. Wspomniane wcześniej szampony stabilizujące są bardzo ważne. Jednak stosowane muszą być razem z keratynowymi ampułkowymi do włosów, a także odżywek zakwaszających do włosów. Może nie zmienią one koloru włosa, ale dwufazowy dekoloryzator do włosów to zupełnie co innego. Pozwolą go nieco wypłukać i potem ułatwić nadanie zupełnie innego koloru fryzurze bądź stylistyce.