DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Miski, Dozownik i Pędzelki 

Farbowanie włosów to dość długo proces, niezależnie od tego, czy są to tylko pasemka, czy też włosy będą farbowane w całości. Każdy salon fryzjerski powinien być do tego dobrze przygotowany, mając na stanie wszelkie niezbędne artykuły.


Minimum niezbędne do farbowania włosów


Farbowanie włosów, by sobie ułatwić pracę i by oczywiście było skuteczne, powinno odbywać się z użyciem co najmniej kilku dodatkowych artykułów fryzjerskich, wśród nich można wymienić między innymi cały zestaw do farbowania, lecz również pojedynczo miska do mieszania farb, pędzel do nakładania farb, paletka do pasemek, czy też dozownik do farb do włosów. Nie trzeba już oczywiście wspominać o samych farbach, które są osobnym tematem.


Taki zestaw do farbowania, na który przede wszystkim będzie się składać miska do mieszania farb, pędzel do nakładania farb, czy po prostu dozowniki, pozwoli na to, by dobrze obsłużyć klientkę. Sama miska do mieszania farb nie powinna być zbyt duża. Musi ona być poręczna, by fryzjerka w razie potrzeby mogła trzymać ją w ręce i w ten sposób pomagać sobie przy nakładaniu farby na włosy. Choć do małej miski nie nałożymy dużej ilości farby, to również jest zaleta, ponieważ dzięki temu nie będzie nas to kusić, a farba nie straci szybko swoich właściwości.


Do samego nakładania farby można używać takich elementów jak pędzel do nakładania farb, paletka do pasemek, czy dozownik do farby do włosów. Każdy z tych elementów pomaga w nakładaniu farby, jednak również każdy może się przydać w innym momencie. Dozownik do nakładania farby przyda się, gdy na przykład farbowane są całe włosy i jest to dość poręczne rozwiązania. Paletka do pasemek to jak sama nazwa wskazuje, idealne rozwiązanie przy pasemkach. Natomiast pędzel do nakładania farb to narzędzie dość uniwersalne.
Każda hurtownia fryzjerska powinna mieć u siebie takie artykuły fryzjerskie, które ułatwią codzienną pracę fryzjera i sprawią, że klient będzie wychodzić z salonu zadowolony. Farbowanie to nie tylko umiejętności fryzjerskie, lecz także odpowiedni sprzęt.