DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Odżywki 

Każdy kto dba o swoje włosy wie jak ważne jest regularne odżywianie włosów i regularna pielęgnacja. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa serię produktów, które sprawią, że Państwa włosy będą odpowiednio wypielęgnowane i odzyskają dawny blask. Wybór odpowiedniej odżywki do włosów to z pewnością klucz do tego by być w pełni zadowolonym ze swojej fryzury i kondycji naszych włosów. Bez względu na to czy potrzebujemy odżywkę proteinową do włosów czy odżywkę chroniąca kolor włosów z pewnością w tym dziale znajdziemy coś dla siebie.

Jaką odżywkę do włosów wybrać


Warto na początek zastanowić się jakie są nasze potrzeby oraz kondycja naszych włosów by wiedzieć jaka odżywka do włosów będzie dla nas najlepsza. Odżywka proteinowa do włosów to zdecydowanie jeden z najlepszych wyborów w przypadku gdy nasze włosy są naprawdę mocno zniszczone – są cienkie czy mają rozdwojone końcówki. Do włosów farbowanych z pewnością warto skorzystać z odżywki chroniącej kolor włosów – tego typu odżywki sprawią, że będziemy mogli ponowną wizytę u fryzjera odłożyć na później a włosy przez dłuższy czas zachowają swój kolor. Warto o odpowiednią odżywkę do włosów zadbać już podczas wizyty u fryzjera. W naszej ofercie znajdą się także keratynowe ampułki do włosów allerga czy też odżywki zakwaszające do włosów. Do każdego rodzaju włosów uda się znaleźć Państwu odpowiednią odżywkę.


Odżywka do włosów proteinowa czy keratynowa – jaką wybrać?


Wybór odpowiedniej odżywki to często trudna decyzja. Choć warto zapoznać się z rekomendacją fryzjera czy poleceniami znajomych często jest to sprawa na tyle indywidualna, że wymaga po prostu kilku prób i błędów. Zachęcamy do zapoznania się z naszymi produktami z kategorii proteinowych odżywek do włosów czy keratynowych ampułek do włosów allerga by wiedzieć, które z produktów najlepiej nam służą.