Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Gumy 

Do stylizacji włosów chcielibyśmy zaproponować gumy do włosów oraz pasty do włosów. Guma do włosów to produkt pozwalający wystylizować każdą fryzurę, nie pozostawiając efektu sztywności i nie przetłuszczając włosów. Jest to produkt o wysokiej plastyczności, który bardzo szybko i łatwo można nałożyć na wysuszone lub wilgotne włosy w zależności od potrzeb naszych włosów. Zarówno guma jak i pasta do włosów znajdą zastosowanie w profesjonalnym salonie fryzjerskim oraz sprostają indywidualnym wymaganiom każdych włosów. Mogą stosować je zarówno mężczyźni jak i kobiety. Produkt może być użyty do stylizacji włosów prostych jak i falowanych oraz kręconych.

Gumy do włosów

Gumy do włosów maja konsystencję elastycznej pasty, co pozwala wygodnie nałożyć produkt na włosy po uprzednim roztarciu w dłoniach. Można nałożyć go na długość włosów lub na same końcówki w celu ujarzmienia kosmyków. Guma do włosów pozostawia je ułożone na długi czas pozostawiając je jednocześnie lekkie i bez efektu obciążenia. Wśród produktów naszego sklepu, mogą Państwo znaleźć także pastę matującą do włosów. Produkt ten ma działanie jak guma do włosów oraz takie samo zastosowanie, lecz charakteryzuje się matowym wykończeniem. Matująca pasta przeznaczona jest dla osób preferujących niebanalne wykończenie fryzury bez połysku. Przy odpowiedniej stylizacji pasta pomaga zwiększyć optycznie objętość fryzury pozostawiając ją bujną i odbitą od nasady. Produkty z tej serii nadają się do stylizowania suchych i wilgotnych włosów. W dłoniach należy rozetrzeć niewielką ilość gumy lub pasty, a następnie nałożyć na włosy, ułożyć według uznania i pozostawić do wyschnięcia. Raz wystylizowana gumą lub pastą fryzurę można ponownie stylizować w ciągu dnia.

Dlaczego warto używać gumy do włosów?

Guma do włosów to kosmetykiem, który bardzo dobrze utrwala fryzurę. W praktyce możesz dzięki niemu utrwalić ułożone włosy i nadać im dodatkowo połysku. Gumy do włosów zawierają w swoim składzie o wiele mniejszą ilość wody w stosunku do żeli. Ponadto mniej obciążają strukturę włosa. Guma do włosów męska zapewnia ponadto szybkie układanie i dłuższą trwałość fryzury. Jeśli nie przepadasz więc za zbyt dużą ilością czasu w łazience, to warto przemyśleć gumę do włosów Rage.

Czym charakteryzują się gumy do włosów męskie?

Guma do włosów ma zawsze nieco bardziej sztywną konsystencję od żelu czy wosku. Oprócz tego nie pozostawia ona na włosach charakterystycznego tłustego efektu. W tym zakresie guma do włosów dla mężczyzn posiada lepszy efekt strukturyzujący i mniej rzuca się w oczy. Tutaj wystarczająca jest nawet odrobina kosmetyku, aby osiągnąć dobry efekt. Guma do włosów dla męska nawet w drobnej ilości utrzyma utrwalaną fryzurę nawet przez cały dzień. Dodatkowo guma do włosów np. Rage polecana jest do układania fryzur z włosów krótkich oraz półdługich. Nie ma lepszego w tym celu kosmetyków niż dobrze wybrana guma do włosów.

Kiedy zastosowanie znajdzie guma do włosów?

W szczególności przy włosach krótkich, gdyż długie i proste mogą źle znosić ten kosmetyk do stylizacji. Warto wtedy zainwestować w coś innego niż gumy do włosów, gdyż pod jej wpływem staną się sztywne i zbite. Tutaj lepiej zastosować delikatniejsze środki. Krótkie włosy i półdługie w przypadku mężczyzn będą idealne pod zastosowanie gumy do włosów. pozwalają one na precyzyjną pracę z fryzurą, ale jednak zawsze warto w następstwie utrwalić ją jeszcze np. lakierem.

Jakie rodzaje gum do włosów można kupić?

W tym zakresie rozróżniamy dwa rodzaje gumy do włosów męskich: matową oraz i z połyskiem. Zastosowanie zależy w tym zakresie od indywidualnych preferencji użytkownika. Nie da się jednoznacznie stwierdzić, która sprawdzi się akurat przy Twoich włosach. Gumy do włosów męskich można wykorzystywać na wysuszonych i ułożonych wcześniej włosach. W zasadzie są one ostatnim krokiem jeśli chodzi o proces stylizacji całości. Niewielką ilość rozcierasz w dłoniach, a następnie nanosisz na włosy. Pamiętaj, aby zaaplikować kosmetyk na całej długości włosów bez pomijania poszczególnych pasemek. Poleca się również zastosowanie gumy do włosów Rage, która posiada niezwykle korzystny skład i trzyma zdecydowanie dłużej niż standardowe kosmetyki.