Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Gumy 

Do stylizacji włosów chcielibyśmy zaproponować gumy do włosów oraz pasty do włosów. Guma do włosów to produkt pozwalający wystylizować każdą fryzurę, nie pozostawiając efektu sztywności i nie przetłuszczając włosów. Jest to produkt o wysokiej plastyczności, który bardzo szybko i łatwo można nałożyć na wysuszone lub wilgotne włosy w zależności od potrzeb naszych włosów. Zarówno guma jak i pasta do włosów znajdą zastosowanie w profesjonalnym salonie fryzjerskim oraz sprostają indywidualnym wymaganiom każdych włosów. Mogą stosować je zarówno mężczyźni jak i kobiety. Produkt może być użyty do stylizacji włosów prostych jak i falowanych oraz kręconych.

GUMY DO WŁOSÓW

Gumy do włosów maja konsystencję elastycznej pasty, co pozwala wygodnie nałożyć produkt na włosy po uprzednim roztarciu w dłoniach. Można nałożyć go na długość włosów lub na same końcówki w celu ujarzmienia kosmyków. Guma do włosów pozostawia je ułożone na długi czas pozostawiając je jednocześnie lekkie i bez efektu obciążenia.

MATUJĄCA PASTA

Wśród produktów naszego sklepu, mogą Państwo znaleźć także pastę matującą do włosów. Produkt ten ma działanie jak guma do włosów oraz takie samo zastosowanie, lecz charakteryzuje się matowym wykończeniem. Matująca pasta przeznaczona jest dla osób preferujących niebanalne wykończenie fryzury bez połysku. Przy odpowiedniej stylizacji pasta pomaga zwiększyć optycznie objętość fryzury pozostawiając ją bujną i odbitą od nasady.

JAK STOSOWAĆ GUMY DO WŁOSÓW

Produkty z tej serii nadają się do stylizowania suchych i wilgotnych włosów. W dłoniach należy rozetrzeć niewielką ilość gumy lub pasty, a następnie nałożyć na włosy, ułożyć według uznania i pozostawić do wyschnięcia. Raz wystylizowana gumą lub pastą fryzurę można ponownie stylizować w ciągu dnia.