DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Wypełnienia koków, siatki 

Fryzjer to zawód, w którym można operować wyłącznie przy pomocy podstawowych narzędzi. Jednak dlaczego by nie wspomagać się różnymi dodatkowymi akcesoriami, które ułatwiają pracę i sprawiają, że jest ona o wiele efektywniejsza? Czasem warto zaopatrzyć się w kilka dodatkowych akcesoriów i osobiście można zbadać efekty ich stosowania.


Wypełniacz do koka i siatka do włosów


Wśród artykułów fryzjerskich, które zarówno mogą się przydać w każdym salonie fryzjerskim, jak i również w każdym domu, znajdują się między innymi takie, jak wypełniacz do koka i siatka do włosów. Siatka trójkątna wiązana na włosy wałki, czy siatka na włosy do koga „mgiełka”, to tylko niektóre z produktów, jakie oferowane są w takim miejscu, jak hurtownia fryzjerka.
Artykuły fryzjerskie tego typu nie należą do najdroższych, a pozwalają na otrzymanie lepszych efektów pracy. Nadal wiele kobiet nosi koki, a także robi loki, można powiedzieć, że tradycyjną metodą, czyli za pomocą wałków. Nieraz utrzymanie fryzury w odpowiednim stanie przez dłuższy czas, czy też odpowiednie jej wymodelowanie, bez wcześniejszego uszkodzenia, jest bardzo trudne. Dlatego też warto kupować takie wyposażenie fryzjerskie do domu jak siatka trójkątna wiązana do włosów walki, czy siatka do włosów na wałki wiązana, a także siatka na włosy do koka „mgiełka”. Jest to wydatek, który na pewno zostanie doceniony przez każdą kobietę, a także przez wszystkie panie, które są fryzjerkami.


Czy nie lepiej jest sobie ułatwiać życie? Jeśli kobieta lubi nosić koki, to powinna zdecydować się na takie wyposażenie swojej domowej kosmetyczki, jak siatka na włosy do koka „mgiełka”. Natomiast wszystkie panie, które gustują, na przykład w lokach, na pewno docenią to, jak siatka do włosów na wałki wiązana upraszcza i usprawnia im osiągnięcie oczekiwanego efektu.
Układanie i stylizowanie fryzury teraz może być o wiele prostsze. Wystarczy tylko nieco się zaangażować i wspomóc właśnie takimi akcesoriami.