Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Stylizacja Włosów 

Niektóre fryzury, nie tylko wymagają zaangażowania dobrego fryzjera, lecz również dobrych artykułów fryzjerskich. Stylizacja włosów to proces w którym współpracują fryzjer i najwyższej jakości produkty. Hurtownia fryzjerska to miejsce, w którym można właśnie zakupić najlepsze artykuły fryzjerskie, a następnie wykorzystać je, do robienia naprawdę dobrych fryzur.


Dlaczego warto korzystać z żeli do włosów?


Fryzjer własnymi rękoma nie jest w stanie zrobić z włosami wszystkiego. Mają one swoje pewne naturalne cechy, według których postępują i po prostu bardzo ciężko jest na nie wpłynąć. Każde włosy do tego są inne. Niektórzy mają mocniejsze, inni słabsze, cieńsze, ktoś ma rzadszą fryzurę, a ktoś gęstszą. Na to wszystko należy zwracać uwagę przy stylizowaniu fryzur i dobierać odpowiednie produkty.


Dlatego też warto wykorzystywać przy stylizacji przykładowo różne żele, pianki, czy też woski. Mają za zadanie one nadać włosom pewnego charakteru, a także wpłynąć na ich stan, przez co najmniej kilka godzin, bądź też do kolejnego umycia. Czasem nadają one połysk, czasem po prostu sprawiają, że włosy lepiej utrzymują się z daną fryzurą. Jest to również dobre zabezpieczenie włosów przed warunkami atmosferycznymi, jakie będą panować na zewnątrz, by nie wpływały aż tak bardzo na stan fryzury.


Nie można zapomnieć również o tym, że gama produktów, które oferuje hurtownia fryzjerska, jest oczywiście znacznie szersza. Są to jeszcze gumym, kremy, lakiery, czy też całe serie produktów, jak na przykład Seria Rage. Szczególnie lakiery można uznać za produkt, wręcz codziennego użytku, w przypadku fryzur, które samodzielnie stylizują sobie kobiety, a więc w salonie fryzjerskim jest to element obowiązkowy.


Warto zadbać o dobre wyposażenie salonu fryzjerskiego 


Jeśli fryzjer chce być gotowy na to, by zrobić każdą fryzurę i spełnić wszelkie oczekiwania klientów, to powinien zabezpieczyć się w różne produkty, które pomogą w stylizacji włosów. Warto stawiać na jak najwyższą jakość, ponieważ to właśnie sprawi, że produkty poradzą sobie z każdym typem włosów, czego nie można powiedzieć o najgorszej jakości artykułach.

W jaki sposób zadbać właściwie o fryzurę – mocny lakier do włosów?


Najlepszą metodą na stylizację włosów są odpowiednie kosmetyki, takie jak pielęgnująca pianka do włosów lub też mocny lakier do włosów. Usługi fryzjerskie to nie tylko samo strzyżenie, ale w głównej mierze również stylizacja. Czy wyobrażasz sobie brak żelu do modelowania włosów, a następnie mocnego lakieru do włosów w celu utrwalenia? Tutaj pojawia się pytanie jakiego typu kosmetyku potrzebujesz. Nie każdy klient lubi połysk, dlatego bardzo często konieczny będzie zakup także matowych żeli z mocnym utrwalaniem włosów. Do tego zabraknąć nie może oczywiście klasycznego żelu do modelowania włosów, który jest częstym wyborem kobiet.


Matowa pasta do włosów czy wosk nadający połysk włosom?


Tutaj najlepiej jest zaopatrzyć się w oba te rodzaje kosmetyków. Głównie z tego względu, że jeden klient woli bardzo mocny żel w płynie do włosów, który będzie się lekko błyszczał, a inny matowy żel z mocnym utrwaleniem do włosów. Tutaj kwestią pozostają preferencje indywidualne. W żadnym wypadku nie może zabraknąć mocnego lakier do włosów, który utrwali cały efekt w praktyce. Dodatkiem może być pielęgnująca pianka do włosów i wosk nadający połysk włosom.


Wosk do włosów nadający połysk czy zwykły żel do modelowania włosów


Musisz wyposażyć się jak najbardziej szerokie spektrum kosmetyków do stylizacji. Mocna matowa pasta do włosów przyda się tylko przy niektórych fryzurach, natomiast podstawą będzie wosk do włosów nadający połysk, a także standardowo matowy żel z mocnym utrwaleniem do włosów. Wszystko zależy od tego nad czym będziesz konkretnie pracować, a także jaka ostatecznie będzie wizja klienta. Przed rozpoczęciem pracy można także wykorzystać pielęgnującą piankę do włosów, która zmiękczy strukturę włosa i czyni go łatwiejszym w układaniu.


Czy potrzebuję bardzo mocnego żelu w płynie do włosów?


Jak najbardziej tak! Zawsze przyda się taki kosmetyk, który zaraz obok zwykłego żelu do modelowania włosów i mocnego lakieru do włosów znacznie poszerza możliwości Twoich usług w praktyce. Dzięki nim będzie można wymodelować praktycznie dowolną fryzurę i utrwalić ją na cały wieczór, a być może weekend, jeśli chodzi o dłuższe wesela lub kilkudniowe eventy. Dzięki dodatkowo pielęgnującej piance do włosów, skóra głowy i struktura włosa pozostaną odżywione i miękkie, dzięki czemu stylizowanie będzie znacznie prostsze. Tutaj pozostaje jednak kwestia wyboru pomiędzy woskiem do włosów nadającemu połysk, a matowym żelem z mocnym utrwaleniem do włosów.