Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Lokówki 

Która kobieta nie marzyła kiedyś o tym, aby mieć loki? Już jako małe dziewczynki wiele kobiet wyobraża sobie w pięknych lokowanych włosach. Po latach jednak wiele takich marzeń pozostaje niezrealizowanych, a przecież nie jest to takie trudne.

Dobra lokówka do domu i salonu fryzjerskiego

Lokówka to obowiązkowe wyposażenie na składzie każdego szanującego się salonu fryzjerskiego. Oczywiście, istnieje wiele innych sposobów na to, jak zrobić loki, jednak tak naprawdę, to najlepszym rozwiązaniem ku temu jest właśnie skorzystanie z takiego urządzenia, jak lokówka do włosów. Można męczyć się z pomocami zastępczymi i tworzyć alternatywne pomysły dla urządzenia jak lokówka, jednak dlaczego by utrudniać sobie życie, skoro rozwiązanie jest na wyciągnięcie ręki?


Dobrej jakości lokówka do włosów nie tylko przyspiesza i ułatwia pracę, ale także zwiększa szanse na to, że loki się udadzą i na dłuższy czas zawitają na głowie. Wiele kobiet męczy się z tym, by mieć idealne loki, często robią to nieumiejętnie, właśnie bez użycia takiego urządzenia, jak profesjonalna lokówka do włosów. Tak naprawdę taka inwestycja może być naprawdę dobra, zarówno w celach prywatnych, jak i do salonu fryzjerskiego.


Dobrej jakości lokówka przeżyje wiele lat i na pewno będzie wykorzystana nie raz. Należy jednak pamiętać, że lokówka fryzjerska nie może być byle jaka i musi być dobrze dobrana. Dobra hurtownia fryzjerska będzie posiadać lokówki, które przede wszystkim będą dla każdego bezpieczne.
Lokówka fryzjerska działa w taki sposób, że pod wpływem temperatury nadaje włosom odpowiedniego kształtu. Każdy chyba jednak wie, że włosy są naprawdę różne, dlatego łatwo jest je nieumiejętnie zniszczyć. Lokówka fryzjerska powinna posiadać opcję regulacji temperatury, aby włosy nie były narażone na spalenie. Choć kobieta chciałaby wyglądać ładnie i wyjątkowo, no i oczywiście mieć loki, to jednak nie warto ryzykować własnych włosów. Lokówka to świetne urządzenie, które naprawdę ułatwia pracę, jednak tak jak każde urządzenie do włosów, nie może być byle jakiej jakości i zawsze należy zwracać uwagę, co się kupuje.

Na co należy zwrócić uwagę przy wyborze lokówki do włosów? Istotnym i jednocześnie podstawowym parametrem lokówki są powłoki. Najlepiej wybrać lokówkę z powłoką ceramiczną. Ten rodzaj powłok wyróżnia się bardzo dobrym przenoszeniem ciepła na całej powierzchni grzewczej. Co więcej materiał ten nie niszczy, ani nie przesusza włosów. Warto również zwrócić uwagę na lokówki z powłoką turmalinową. W czasie nagrzewania taka lokówka wytwarza jony ujemne, które nie elektryzują włosów. Dobrym wyborem będzie również lokówka z powłoką tytanową. Ten model lokówki do włosów poza idealnym rozprowadzeniem ciepła, utrzymuje je przez długi czas. Dzięki temu, lokówki te przeznaczone są do bardziej opornych na układanie włosów. W zależności od tego jaki model lokówki do włosów posiadasz, możesz regulować jej temperaturę od 120 stopni Celsjusza, nawet do 230 stopni Celsjusza w zależności od swoich potrzeb.

Lokówka fryzjerska

Lokówka fryzjerska jest niezbędnym elementem każdego salonu fryzjerskiego. Przydadzą się do układania ciekawych fryzur.Pozwalają stworzyć mocne loki oraz delikatne fale. Profesjonalna lokówka fryzjerska umożliwi stworzenie wyjątkowej fryzury nie tylko profesjonaliście. Kilka podkręconych pasm może być dopełnieniem wyjściowej stylizacji.

Prostownico lokówka

Prostownico - lokówka to praktyczne i funkcjonalne urządzenie. Charakteryzuje się prostą obsługą. Dzięki prostownico - lokówce bez problemu wyprostujesz włosy, ułożysz delikatne fale oraz zakręcisz loki. Płytki ceramiczne ze specjalną powłoką skręcają się w taki sposób,, który ułatwia tworzenie loków, a jednocześnie spełniają swoją funkcję jako klasyczna prostownica. Tryb pracy prostownico - lokówki można dostosować do własnych potrzeb.

Lokówka do fal

Lokówka do fal to gadżet, dzięki któremu ułożysz na włosach nie tylko burzę loków, ale również delikatne fale. Urządzenie powinno wygodnie leżeć w dłoni i mieć funkcję jonizacji, która wygładzi włosy. Lokówka do fal to niezbędny sprzęt nie tylko w profesjonalnym salonie fryzjerskim, ale także w twoim domu. Specjalna powłoka i regulacja stopnia nagrzewania pozwolą nie zniszczyć włosów i pomogą w stylizacji. Należy zwrócić uwagę na różne modele lokówek Należy zwrócić uwagę na różne modele lokówek do fal, które będą różnić się wielkością i kształtem, i pozwolą na ułożenie idealnej fryzury.

Lokówko prostownica

Lokówko-prostownica pozwoli ci wyprostować twoje włosy oraz ułożyć fale. Stylizacja przy użyciu lokówko - prostownica jest niezwykle łatwa i szybka, a jeżeli wybierzesz taką, która posiada funkcję jonizacji gwarantuje to dodatkowe działanie jonizujące i wygładzające włosy. Wystarczy umieścić pasmo pomiędzy płytkami i nadać im odpowiedni kształt. To świetny sposób na prostą i bezpieczną stylizację.