Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Ściągacze kolorów 

Koloryzacja to dość często wybierany zabieg na włosach, na który decyduje się spora liczba kobiet. Jednak nie zawsze można uzyskać taki efekt, który był oczekiwany. Zdarza się również tak, że farba traci swój urok, już się tak nie podoba i chciałoby się jej jakoś pozbyć. Czy jest na to sposób?

Ściągacze kolorów – czyli ratunek dla złego koloru

W dzisiejszych czasach na szczęście możemy liczyć na naprawdę wiele różnych rozwiązań, które znacznie ułatwiają wiele procesów. Nie ukrywajmy, że na pewno jest wiele kobiet, które chciałyby już zmienić kolor włosów, nie podoba im się wcześniej nałożona farba, czy też zmatowiała farba na ich włosach powoduje, że nie chcą na siebie patrzeć w lustrze.

Nie trzeba jednak rozpaczać, ponieważ wystarczy skorzystać z takiego rozwiązania, jak ściągacze kolorów. Dobry ściągacz kolorów pozwoli na sprawne i bardzo profesjonalne ściągnięcie wcześniej nałożonego koloru na włosach. Wśród artykułów, które oferuje hurtownia fryzjerska Poniks, znajduje się między innymi Color Essentials. Jest to właśnie jeden z oferowanych produktów, pozwalający na przeprowadzenie dekoloryzacji. Produkt, którego należy jednak szukać, to nie zawsze po prostu ściągasz kolorów, tylko również dwufazowy dekoloryzator.

Takie produkty pomagają w skuteczny i bezpieczny dla włosów i skóry sposób ściągnięcie nie tylko farby, czyli koloru z włosów, lecz również zadbają o to, by włosy nie zostały w trakcie tego procesu zniszczone. Jednym z dodatkowych efektów, na który można liczyć, to całkowite usunięcie resztek farby ze skóry. Preparat do usuwania resztek farb ze skóry szczególnie może się przydać, gdy jesteśmy po koloryzacji, a farba nie chce zejść dokładnie ze skóry, czy też chcemy zadbać, by po dekoloryzacji włosów, również skóra głowy nie była w żadnym miejscu w kolorze wcześniej użytej farby.

Ściągacze kolorów to naprawdę dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce coś w sobie zmienić, coś mu się nie podoba i pragnie zmiany. Wystarczy małe zaangażowanie i chwila pracy nad włosami, by uzyskać znakomity efekt.