Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Ściągacze kolorów 

Koloryzacja to dość często wybierany zabieg na włosach, na który decyduje się spora liczba kobiet. Jednak nie zawsze można uzyskać taki efekt, który był oczekiwany. Zdarza się również tak, że farba traci swój urok, już się tak nie podoba i chciałoby się jej jakoś pozbyć. Czy jest na to sposób?


Ściągacze kolorów – czyli ratunek dla złego koloru

W dzisiejszych czasach na szczęście możemy liczyć na naprawdę wiele różnych rozwiązań, które znacznie ułatwiają wiele procesów. Nie ukrywajmy, że na pewno jest wiele kobiet, które chciałyby już zmienić kolor włosów, nie podoba im się wcześniej nałożona farba, czy też zmatowiała farba na ich włosach powoduje, że nie chcą na siebie patrzeć w lustrze.

Nie trzeba jednak rozpaczać, ponieważ wystarczy skorzystać z takiego rozwiązania, jak ściągacze kolorów. Dobry ściągacz kolorów pozwoli na sprawne i bardzo profesjonalne ściągnięcie wcześniej nałożonego koloru na włosach. Wśród artykułów, które oferuje hurtownia fryzjerska Poniks, znajduje się między innymi Color Essentials. Jest to właśnie jeden z oferowanych produktów, pozwalający na przeprowadzenie dekoloryzacji. Produkt, którego należy jednak szukać, to nie zawsze po prostu ściągasz kolorów, tylko również dwufazowy dekoloryzator.

Takie produkty pomagają w skuteczny i bezpieczny dla włosów i skóry sposób ściągnięcie nie tylko farby, czyli koloru z włosów, lecz również zadbają o to, by włosy nie zostały w trakcie tego procesu zniszczone. Jednym z dodatkowych efektów, na który można liczyć, to całkowite usunięcie resztek farby ze skóry. Preparat do usuwania resztek farb ze skóry szczególnie może się przydać, gdy jesteśmy po koloryzacji, a farba nie chce zejść dokładnie ze skóry, czy też chcemy zadbać, by po dekoloryzacji włosów, również skóra głowy nie była w żadnym miejscu w kolorze wcześniej użytej farby.

Ściągacze kolorów to naprawdę dobre rozwiązanie dla każdego, kto chce coś w sobie zmienić, coś mu się nie podoba i pragnie zmiany. Wystarczy małe zaangażowanie i chwila pracy nad włosami, by uzyskać znakomity efekt.


Ściągacze kolorów do włosów


Niejednokrotnie w czasie noszenia danego koloru, ten po prostu zdąży się znudzić. Oprócz tego przy odrostach również często po prostu przydają się preparaty do usuwania resztek farb ze skóry, a także ściągacze kolorów do włosów. Ułatwiają one znacznie pracę z daną fryzurą lub usuwanie pozostałości po poprzedniej koloryzacji. Niejednokrotnie ściągacz kolorów do włosów to także narzędzie pozwalające znacznie łatwiej pielęgnować wygląd obecnego koloru, a także poprawić go w czasie pielęgnacji. Czasami lepiej jest nieco usunąć, aby następnie dodać więcej na świeżo. Jeśli zamierzasz zmieniać lub dbać o swój kolor, to na pewno warto zaopatrzyć się w odpowiedni preparat do usuwania resztek farb ze skóry.


Ściągacz kolorów do włosów w praktyce


Produkty tego typu pozwalają znacznie szybciej przystąpić do nowej koloryzacji na nieco inną barwę bądź po prostu przyspieszyć pracę związaną z pielęgnacją. Czy wyobrażasz sobie przykładowo zadbać o estetykę bez preparatu do usuwania resztek farb ze skóry zaraz po zakończeniu barwienia fryzury? Bywa to niezwykle problematyczne, a także staje się przyczyną konieczności sprzątania, które po prostu wymaga znacznej ilości czasu. Tutaj więc przed przystąpieniem do takiej pracy kup najpierw ściągacz kolorów do włosów, a potem preparat do usuwania resztek farb ze skóry. Takie rozwiązanie znacznie przyspieszy cały zabieg.


Ściągacze koloru do włosów przy codziennej pracy z klientami


W tym zakresie nie da się prowadzić usług dla klientów bez odpowiedniego wyposażenia pozwalającego po prostu sprawnie posprzątać po koloryzacji. Dodatkowo ściągacze kolorów do włosów bywają szczególnie konieczne, jeśli przychodzą do Ciebie klienci w różnym stanie po koloryzacji. Tutaj często trzeba np. wcześniej wykorzystać ściągacz kolorów do włosów, aby następnie na nowo przystąpić do barwienia całości. Nie ma w tym wypadku drogi na skróty. Lepiej niejednokrotnie niż barwić same odrosty jest wyrównać kolorystykę całej fryzury przy użyciu ściągaczy kolorów do włosów, a potem równomiernie rozprowadzić dany preparat po całości.


Ściągacz kolorów do włosów


Głównym atutem takiego produktu jest znaczne przyspieszenie możliwej pracy z koloryzacją włosów klientów. Ściągacze do włosów skracają czas niezbędny na wytracenie farby z danej fryzury, a potem szybsze nałożenie zupełnie nowej. W praktyce nie da się pracować z różnego rodzaju klientami w profesjonalnym salonie, jeśli w ofercie znajduje się zabieg koloryzacji.