Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Półtrwała koloryzacja dla brody, wąsów i włosów 

Broda, wąsy i włosy u mężczyzny nigdy nie powinny zostać pozostawione same sobie. Są to elementy wyglądu, o które szczególnie należy dbać i zwracać na nie uwagę, by każdego dnia nie tylko móc się pokazać jako zadbany mężczyzna, lecz również osobiście czuć się w swoim ciele dobrze.

Jak dbać o wąsy, brodę i włosy?

Prócz standardowych procesów pielęgnacyjnych, takich jak mycie włosów i brody, a także nakładanie odpowiednich odżywek, dla włosów na ciele można zrobić jeszcze naprawdę wiele. Z biegiem lat każdy chyba doskonale widzi, że włosy między innymi tracą swój naturalny kolor, wdaje się w nie siwizna i nie każdy to lubi, a nie łatwo jest tak powstrzymać ten proces. Czasem jest to naturalny proces, który zachodzi w ciele, czasem jest to efekt codziennego stylu życia, jednak, zamiast patrzeć jak coś takiego się dzieje, trzeba po prostu zacząć działać. Produktów, które mogą pomóc w dbaniu o wąsy, czy brodę, wcale nie brakuje, a należą one między innymi do marki BeardBurys.

Wśród produktów BeardBurys można znaleźć między innymi szampon koloryzujący dla brody, wąsów i włosów. Jak takiego szamponu użyć? Nie jest to wcale nic skomplikowanego i nie różni się od mycia włosów zwykłym szamponem. Wystarczy taki szampon koloryzujący dla brody, wąsów i włosów nałożyć w niewielkiej ilości, a następnie dokładnie umyć nim włosy, a po jakimś czasie każdy zauważy efekt.

Szampon do koloryzacji brody, czy też szampon do koloryzacji włosów, to tak naprawdę produkt, który pozwala na skuteczną pielęgnację, czyszczenie włosów, dzięki czemu będą one delikatne i miłe w dotyku, a dodatkowo pomoże zadbać o ich dobry wygląd. Niech jednak nie martwią się ci, którzy posiadają jedynie wąsy, ponieważ również dla nich znajdzie się odpowiedni szampon do koloryzacji wąsów.

Czy taki szampon do koloryzacji brody, czy też szampon do koloryzacji wąsów to wielki wydatek? Oczywiście, że nie, jeśli tylko ktoś wie, że dobrej jakości produkty nie kosztują grosze, a zarazem zależy mu na dobrej jakości produkcie w optymalnej cenie.

Półtrwała koloryzacja dla brody, wąsów i włosów

Szampon koloryzujący do brody to w ostatnim czasie dość popularny produkt wśród osób, które mogą pochwalić się dłuższym zarostem. Pozwalają one bez większego problemu zagospodarować w 100% włosy na własnej twarzy, a następnie nadać im innego wyglądu. Jednak tutaj trzeba działać kompleksowo i od razu zaopatrzyć się w szampon koloryzujący do wąsów, a także szampon koloryzujący do włosów. Dzięki czemu ostateczny rezultat okaże się bardziej pełny. W tym zakresie często preferowanym produktem jest Beardburys szampon do brody, a także Beardburys szampon do wąsów. W składzie znajduje się 87% naturalnych składników, a koloryzacja utrzymuje się bardzo długo. Polecany jest także niejednokrotnie przez stylistów, barberów oraz fryzjerów. Opcjonalnym wybór stanowi również Beardburys szampon do włosów.

Szampon koloryzujący do brody i szampon koloryzujący do wąsów

Wydawałoby się, że to jeden produkt. Jednak nic bardziej mylnego, gdyż włosy różnią się pomiędzy sobą w zależności od miejsca gdzie rosną. Tutaj Szampon koloryzujący do brody, szampon koloryzujący do wąsów i szampon koloryzujący do włosów posiadają zupełnie różną charakterystykę. Ponadto wiele z nich pozwala jedynie na wykonanie pół-trwałej koloryzacji o zmiennym pokryciu. Oznacza to, że cały proces trwa raczej krótki i np. przy produktach takich jak Beardburys pokrywają włosy w ciągu 5 minut, zapewniając naturalne wykończenie. Całość znika stopniowo podczas mycia włosów. Formuła Beardburys szampon do brody nie zawiera amoniaku oraz parabenów. Oprócz tego produkt jest niezwykle Łatwy w użyciu, ma bardzo delikatny zapach. W zasadzie dotyczy to każdego kosmetyku, czyli również Beardburys szampon do wąsów i Beardburys szampon do włosów. W tym aspekcie nie ma szczególnych wyjątków.

Szampon koloryzujący do włosów jednak nie na stałe

W tym aspekcie Beardburys szampon do włosów to prawdziwy strzał w dziesiątkę. Produkt pozwoli Ci przetestować dany kolor lub po prostu jedynie tymczasowo przekoloryzować brodę, włosy czy wąsy. Warto jednak stosować produkty dedykowane, gdyż o wiele łatwiej będzie Ci przeprowadzić cały proces i nie będziesz musiał martwić się o efekty końcowy. Tutaj marka jest niezwykle dobry, a delikatna formuła bez amoniaku i parabenów pokrywa włosy już w 5 minut. Nie musisz więc tracić czasu, a dodatkowo zadbasz o różne stopnie pokrycia w zależności od czasu oczekiwania. Tutaj jednak do maksymalnie 10 minut. Sprawdź i przetestuj sam!