Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Klipsy, Klamry, Wsuwki 

Klipsy fryzjerskie w użytku codziennym


Czy wyobrażasz sobie pracę z włosami bez odpowiednich klamer fryzjerskich czy dedykowanych wsuwek do włosów? Wbrew pozorom jest to element bardzo często wykorzystywany przy pracy, który dostrzegamy w momencie, kiedy nam go zabraknie. Klipsy fryzjerskie przy dłuższych fryzurach to wręcz nieodzowne narzędzie pracy, którego po prostu nie może brakować w praktycznie żadnym zakładzie. To tak jak wykonywanie usług bez trymera, dbanie o brodę bez brzytwy czy strzyżenie bez grzebienia. Bez ozdobnych wsuwek do włosów bez problemu sobie poradzimy, ale niedostateczna liczba klipsów do włosów fryzjerskich bardzo źle wpłynie na jakość naszej obsługi.


Klipsy do włosów metalowe czy może jednak inne?


Wybór jest tak naprawdę zależy od Twoich preferencji, a także po części budżetu. Z pewnością klipsy fryzjerskie metalowe będą bardziej wytrzymałe i sprawdzą się z perspektywy regularnego użytkowania, ale za to są zdecydowanie droższe. Dlatego nierzadko klamry do włosów, które wykorzystujemy regularnie w pracy wykonane są po prostu z najtańszego tworzywa czyli plastiku lub jego poszczególnych mieszanek utrwalonych. Wbrew pozorom nierzadko tańszy wariant z perspektywy czasu okazuje się równie wytrzymały, ale nierzadko też może ulec mniejszym lub większym uszkodzeniom w trakcie pracy.


Do czego służą klamry do włosów i czy są mi w ogóle potrzebne?


Klipsy do włosów fryzjerskie pozwalają zapewnić sobie zdecydowanie lepszy komfort pracy. Dzięki zastosowaniu takiego narzędzia bez większych problemów poradzisz sobie z włosami w szczególności dłuższymi. Brak odpowiednich wsuwek do włosów z pewnością utrudni Ci wykonywanie usług związanych z modelowaniem czy nawet częściej zmianą koloru danych włosów. Klamry do włosów to prawdziwa podstawa w każdym zakładzie fryzjerskim bez żadnych wyjątków. Ich brak nie tylko utrudni, ale wręcz uniemożliwi pracę lub wykonywanie niektórych zabiegów z fryzurą.


Ozdobne wsuwki do włosów czy standardowe?


To zależy w zasadzie głównie od Ciebie, a także Twoich obserwacji. Niejednokrotnie nie jest konieczne wykorzystywanie wersji ozdobnych. Standardowe wsuwki do włosów są jak najbardziej wystarczającym nabytkiem. Warto jednak w tym aspekcie zastanowić się nad tym czego faktycznie potrzebują klienci. W zasadzie klamry fryzjerskie to bardzo uniwersalne narzędzie w pracy z szerokim spektrum fryzur, jednak zawsze sprawdzi się posiadanie sprzętu wykorzystywanego po prostu w rzadszych przypadkach.

W salonie fryzjerskim można znaleźć całą masę urządzeń, przedmiotów, dodatkowych artykułów, które są niezbędne w pracy fryzjera. Wiele z nich ułatwia pracę i sprawia, że efekty są jeszcze lepsze, co wpływa na zadowolenie klientów. Wśród takich dodatkowych akcesoriów, znajdują się między innymi wsuwki do włosów, czy klipsy i klamry do termoloków.


Czy warto inwestować w dodatkowe artykuły fryzjerskie jak klipsy czy klamry?


Fryzjerka, która jest właścicielką salonu fryzjerskiego, na co dzień ma bardzo trudne zadanie do wyboru. Musi dbać o to, by jej salom utrzymał się na rynku. Z jednej strony finansowo, to znaczy, by nie narażać się na zbędne koszty, z drugiej strony jednak musi dbać o to, by mieć coraz więcej klientów. Dlatego też każda właścicielka salonu fryzjerskiego musi wyznaczyć sobie i sprawdzić, jaka inwestycja sprawia, że klienci czują się lepiej traktowani, ich obsługa jest sprawniejsza, a efekty jeszcze lepsze.


Wśród artykułów, które na pewno poprawią pracę fryzjera, są między innymi klipsy fryzjerskie, czy też wsuwki. Włosów niektórzy mają mniej, inni więcej, lecz zawsze ciężko jest je utrzymać w ryzach, podczas stylizacji, czy po prostu całej obsługi fryzjerskiej. Takie klipsy fryzjerskie, a wśród nich tak zwane klipsy krokodylki, mają za zadanie utrzymać daną ilość włosów, by na przykład fryzjerka mogła się zająć ich pozostałą częścią. Są też klamry do termoloków, których głównym zadaniem jest ułatwienie zrobienia loków.


Dobra hurtownia fryzjerska posiada wiele takich i to dobrej jakości artykułów, by salony fryzjerskie mogły inwestować i dbać o jakość obsługi swoich klientów. Należy pamiętać, że klipsy fryzjerskie, klipsy krokodylki, czy wsuwki, powinny być również dobrej jakości. Jeśli materiały, które będą do ich wytworzenia, będą złej jakości, mogą one pękać na włosach, bądź też po prostu nie będą dobrze trzymać włosów. Dlatego też nie należy wybierać nawet tak podstawowych artykułów, z niższej półki. Jeśli ktoś będzie dbać o to, by nawet klipsy fryzjerskie, klipsy krokodylki, czy po prostu klipsy, były dobrej jakości i odpowiednio używane, to może być pewien, że zwiększy to szansę na zadowolenie klienta z usługi.