DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Klipsy, Klamry, Wsuwki 

W salonie fryzjerskim można znaleźć całą masę urządzeń, przedmiotów, dodatkowych artykułów, które są niezbędne w pracy fryzjera. Wiele z nich ułatwia pracę i sprawia, że efekty są jeszcze lepsze, co wpływa na zadowolenie klientów. Wśród takich dodatkowych akcesoriów, znajdują się między innymi wsuwki do włosów, czy klipsy i klamry do termoloków.


Czy warto inwestować w dodatkowe artykuły fryzjerskie?


Fryzjerka, która jest właścicielką salonu fryzjerskiego, na co dzień ma bardzo trudne zadanie do wyboru. Musi dbać o to, by jej salom utrzymał się na rynku. Z jednej strony finansowo, to znaczy, by nie narażać się na zbędne koszty, z drugiej strony jednak musi dbać o to, by mieć coraz więcej klientów. Dlatego też każda właścicielka salonu fryzjerskiego musi wyznaczyć sobie i sprawdzić, jaka inwestycja sprawia, że klienci czują się lepiej traktowani, ich obsługa jest sprawniejsza, a efekty jeszcze lepsze.


Wśród artykułów, które na pewno poprawią pracę fryzjera, są między innymi klipsy fryzjerskie, czy też wsuwki. Włosów niektórzy mają mniej, inni więcej, lecz zawsze ciężko jest je utrzymać w ryzach, podczas stylizacji, czy po prostu całej obsługi fryzjerskiej. Takie klipsy fryzjerskie, a wśród nich tak zwane klipsy krokodylki, mają za zadanie utrzymać daną ilość włosów, by na przykład fryzjerka mogła się zająć ich pozostałą częścią. Są też klamry do termoloków, których głównym zadaniem jest ułatwienie zrobienia loków.


Dobra hurtownia fryzjerska posiada wiele takich i to dobrej jakości artykułów, by salony fryzjerskie mogły inwestować i dbać o jakość obsługi swoich klientów. Należy pamiętać, że klipsy fryzjerskie, klipsy krokodylki, czy wsuwki, powinny być również dobrej jakości. Jeśli materiały, które będą do ich wytworzenia, będą złej jakości, mogą one pękać na włosach, bądź też po prostu nie będą dobrze trzymać włosów. Dlatego też nie należy wybierać nawet tak podstawowych artykułów, z niższej półki. Jeśli ktoś będzie dbać o to, by nawet klipsy fryzjerskie, klipsy krokodylki, czy po prostu klipsy, były dobrej jakości i odpowiednio używane, to może być pewien, że zwiększy to szansę na zadowolenie klienta z usługi.