DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Pozostałe narzędzia fryzjerskie 

Praca fryzjera nie jest wcale taka łatwa, jak to się może niektórym osobom zdawać. Potrzebne są nie tylko umiejętności, lecz również odpowiednie akcesoria, które pozwolą w zadowalający sposób obsłużyć klienta. Warto korzystać więc z takich miejsc, jak hurtownia fryzjerska, czy sklep internetowy, w którym można znaleźć artykuły fryzjerskie, by odpowiednio wyposażyć miejsce pracy.


Co prócz niezbędnego wyposażenia?


Przede wszystkim, jako pierwsza myśl, zapewne każdemu przychodzi fakt, że hurtownia fryzjerska, to miejsce, w którym fryzjer powinien zaopatrzyć się w najlepszej jakości nożyczki fryzjerskie. Te potrafią czasem kosztować nawet kilkaset złotych. Nożyczki powinny być jednak trzymane w odpowiednim miejscu, aby nie stępiły się, a niestety wielu fryzjerów o tym zapomina. Dlatego też przygotowano taki produkt jak etui do nożyczek. Jeśli jednak fryzjer chciałby nosić przy sobie nieco więcej narzędzi, to przyda się pas do narzędzi fryzjerskich.


Jeśli fryzjer tylko będzie miał dostęp do odpowiednich akcesoriów, to jest w stanie dla klienta zrobić naprawdę wiele. Każdy salon fryzjerski powinien dbać zarówno o odpowiednią obsługę, jak i higienę, no i oczywiście wyposażenie. W niektórych czynnościach warto mieć przykładowo przy sobie kołnierze, folię aluminiową, czy też łopatkę do pasemek. W przypadku farbowania włosów, szczególnie przydatny może być ochraniacz twarzy, a także peleryna jednorazowa. Jednak zanim fryzjer zajmie się klientem, powinien go odpowiednio przygotować do obsługi. Przyda się więc tutaj taki sprzęt, jak dobra słuchawka prysznicowa, by umyć włosy, a także gumowa szczotka i fryzjerska gąbka. Jednak czasem włosy wymagają zwilżenia już w trakcie pracy i tu sprawdzi się rozpylacz.


Wracając do farbowania włosów, to przydatnymi elementami są również wyciskacz do farb, mikser do mieszania farb, czy waga fryzjerska, która pomoże odmierzyć odpowiednie proporcje. Akcesoria fryzjerskie to naprawdę szeroki temat, a tak naprawdę każdy z elementów może być przydatny. Zarówno nożyczki, jak i rynienka fryzjerska, w tej pracy mają duże znaczenie.