Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Pozostałe narzędzia fryzjerskie 

Praca fryzjera nie jest wcale taka łatwa, jak to się może niektórym osobom zdawać. Potrzebne są nie tylko umiejętności, lecz również odpowiednie akcesoria, które pozwolą w zadowalający sposób obsłużyć klienta. Warto korzystać więc z takich miejsc, jak hurtownia fryzjerska, czy sklep internetowy, w którym można znaleźć artykuły fryzjerskie, by odpowiednio wyposażyć miejsce pracy.

Co prócz niezbędnego wyposażenia?

Przede wszystkim, jako pierwsza myśl, zapewne każdemu przychodzi fakt, że hurtownia fryzjerska, to miejsce, w którym fryzjer powinien zaopatrzyć się w najlepszej jakości nożyczki fryzjerskie. Te potrafią czasem kosztować nawet kilkaset złotych. Nożyczki powinny być jednak trzymane w odpowiednim miejscu, aby nie stępiły się, a niestety wielu fryzjerów o tym zapomina. Dlatego też przygotowano taki produkt jak etui do nożyczek. Jeśli jednak fryzjer chciałby nosić przy sobie nieco więcej narzędzi, to przyda się pas do narzędzi fryzjerskich.


Jeśli fryzjer tylko będzie miał dostęp do odpowiednich akcesoriów, to jest w stanie dla klienta zrobić naprawdę wiele. Każdy salon fryzjerski powinien dbać zarówno o odpowiednią obsługę, jak i higienę, no i oczywiście wyposażenie. W niektórych czynnościach warto mieć przykładowo przy sobie kołnierze, folię aluminiową, czy też łopatkę do pasemek. W przypadku farbowania włosów, szczególnie przydatny może być ochraniacz twarzy, a także peleryna jednorazowa. Jednak zanim fryzjer zajmie się klientem, powinien go odpowiednio przygotować do obsługi. Przyda się więc tutaj taki sprzęt, jak dobra słuchawka prysznicowa, by umyć włosy, a także gumowa szczotka i fryzjerska gąbka. Jednak czasem włosy wymagają zwilżenia już w trakcie pracy i tu sprawdzi się rozpylacz.


Wracając do farbowania włosów, to przydatnymi elementami są również wyciskacz do farb, mikser do mieszania farb, czy waga fryzjerska, która pomoże odmierzyć odpowiednie proporcje. Akcesoria fryzjerskie to naprawdę szeroki temat, a tak naprawdę każdy z elementów może być przydatny. Zarówno nożyczki, jak i rynienka fryzjerska, w tej pracy mają duże znaczenie.

Kołnierze fryzjerskie i fryzjerska gąbka w użytku praktycznym

Klient zawsze wymaga od Ciebie czegoś więcej niż samego profesjonalizmu. Przede wszystkim, jeśli ktoś przychodzi, abyś zajął się jego włosami, to będziesz potrzebował do tego odpowiedniego sprzętu? Wiesz, że np. rynienki fryzjerskie lepszej klasy bądź pasy do narzędzi fryzjerskich ze skóry od razu rzucają się w oczy? Potraktuj to jako część marketingu. Jeśli płacisz za reklamę salonu na Facebooku, to dlaczego nie dołożyć parę złotych i nie kupić dobrze wyglądających etui do nożyczek fryzjerskich czy też peleryn jednorazowych fryzjerskich? Kołnierze fryzjerskie to podstawa w pracy z włosami nie tylko tymi dłuższymi, a ich mycie bez słuchawki prysznicowej fryzjerskiej z regulacją strumienia nigdy nie będzie należeć do najprostszych. Wiesz, że podstawowe narzędzia tego typu nie muszą wcale być znacząco drogie? Wystarczy sprawdzić ofertę sklepu Poniks! Sprawdź jak bardzo dobrze zaopatrzone sklepy internetowe ułatwiają pracę z fryzurami!

Czego potrzebuję w salonie – rozpylacz fryzjerski, gumowa szczotka fryzjerska i waga fryzjerska

W tym aspekcie to podstawa, która tak jak wyciskacz do farb bądź waga fryzjerska pozwala wygodnie i w pełni komfortowo pełnić swoim klientom profesjonalne usługi. Dodatkowo warto przemyśleć zakup folii aluminiowej fryzjerskiej i lepszej jakości słuchawki prysznicowej fryzjerska. Wszystko to zapewni Twoim klientom przyjemnie spędzone chwile w fotelu pod wyciskaczem do farb, przy rynience fryzjerskiej.. Wyobraź sobie, że wystarczy kilka ochraniaczy twarzy fryzjerskich i łopatka do pasemek fryzjerska, aby w komforcie świadczyć swoje możliwości, a następnie w mikserze do mieszania farb fryzjerskich stworzyć coś zupełnie odmiennego i przy tym ciekawego. Każdy kto przyjdzie skrócić włosy zauważy, że ma do czynienia ze specjalistą, który nie szczędzi funduszy zarówno na mikser do mieszania farb fryzjerskich, jak i proste gąbki fryzjerskie.

Wszystko czego potrzebujesz znajdziesz w sklepie Poniks

Czy wiesz, że przy pracy z włosami przyda Ci się rozpylacz fryzjerskich, a także łopatka do pasemek fryzjerska, jeśli farbujesz. Przyda Ci się w we własnym salonie fryzjerskim także masa pasów do narzędzi fryzjerskich i rozpylaczy fryzjerskich, jeśli będziesz pracował razem ze swoim pracownikami. Nie zapomnij także ochraniaczach na twarz fryzjerskich i absolutnej podstawie, bez której nikogo nie ostrzyżesz, czyli kołnierza fryzjerskiego. Masz już prawie wszystko? Świetnie! Przetestuj ofertę naszego sklepu internetowego, a z pewnością się nie zawiedziesz żadnym zakupem!