Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Pasty i pomady do włosów 

Coraz więcej mężczyzn marzy o zadbanych, zdrowo wyglądających włosach i efektownej fryzurze. Żeby to osiągnąć potrzebujemy skutecznych produktów do stylizacji. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, chcemy przedstawić linię kosmetyków do stylizacji dla mężczyzn.

Jednym z produktów cieszących się dużym uznaniem jest pasta matowa. Pozwala ona wystylizować włosy według uznania, pozostawiając na nich matowe wykończenie. To rozwiązanie dla mężczyzn, którzy nie lubią błyszczącego wykończenia. Pasta matowa zapewnia średnie utrwalenie włosów, nie pozostawiając widocznych śladów. Dla mężczyzn poszukujących mocniejszego utrwalenia przeznaczona jest mocna pasta matowa o silniejszym działaniu utrwalającym. Pozwoli ona zachować fryzurę w nienaruszonym stanie przez długi czas, nie pozostawiając uczucia sztywności. Mocna pasta matowa pomimo silnego działania, umożliwia zmianę fryzury w ciągu dnia. Poza tym znajdą u nas Państwo innowacyjny produkt – włóknista pasta o matowym wykończeniu, która nadaje tekstury i utrwalenia włosom bez uczucia sztywności. Włóknista pasta o matowym wykończeniu nie nadaje zbędnego połysku włosom, pozostawiając fryzurę subtelnie matową.

Najbardziej nowatorski produkt z naszej oferty to bardzo mocny lakier do włosów z dwoma końcówkami. Umożliwia on stylizację na dwa sposoby w zależności od pożądanego efektu. Polecamy lakier do włosów z dwoma końcówkami jako niezwykle uniwersalny produkt w codziennej stylizacji łączący dwóch produktów w jednym.
Poza produktami do standardowej stylizacji mamy w ofercie także produkt o ulepszonym działaniu – puder nadający objętości. Jest on przydatny w szczególności mężczyznom o włosach cienkich, którzy oczekują uniesienia ich od nasady. Puder nadający objętości sprawi, że fryzura odżyje i będzie wyglądała na bujną. Jego aplikacja jest bardzo łatwa oraz można go łączyć z innymi produktami.

Pasty do włosów, jakie wybrać?

W zasadzie nie ma lepszego kosmetyku do krótszych fryzur, jeśli zależy Ci na przeważnie matowym wyglądzie. Pasty do włosów to jeden zaraz obok gum czy żeli, ulubiony kosmetyk do włosów męskich. W tym aspekcie jednak wiele zależy od preferencji oraz indywidualnych potrzeb danej osoby. Zaraz obok nich prym wiodą także pomady do włosów, a także nieco bardziej zbliżone do nich pod kątem błyszczącej charakterystyki, Fiber Gloss kremowe żele do włosów. Opcjonalne w tym zakresie pozostają Trilling Wax wosk nadający połysk oraz zupełnie od niego różny pod tym kątem Power Styler matowy żel z mocnym utrwaleniem, przy czym do tego ostatniego zbliżony pozostaje Sculpting Clay matująca pasta.


Jak wybrać pastę do włosów?

W zasadzie jest to wybór oparty o preferencje. Na rynku dostępnych jest wiele tego typu produktów i każdy posiada nieco inną specyfikę. Pastę do włosów można najczęściej nabyć z matowym charakterem. Co ciekawe tak jak w przypadku pomad do włosów, raczej nie będzie ona zbyt obciążająca dla fryzury. Pomada do włosów tak jak pasta do włosów, to bardzo dobry wybór, jeśli nie przepadasz zbytnio nad spędzaniem zbyt dużej ilości czasu przed lustrem. Kosmetyki tego typu wymagają zaledwie paru chwil, aby sprawdzić się w pełni swoich możliwości. Nie trzeba długo modelować włosów przy użyciu suszarki. Przy krótkich fryzurach pasty do włosów, a także pomady do włosów to wybór bardziej niż po prostu perfekcyjny. Nic jednak nie stoi na przeszkodzie, aby w tym aspekcie wypróbować również Fiber Gloss kremowy żel do włosów bądź Power Styler matowy żel z mocnym utrwaleniem, oba są bowiem o nieco zbliżonym charakterze.


Pasty do włosów czy pomada do włosów?

W tym aspekcie odpowiedź na to pytanie wbrew pozorom nie jest taka prosta jak się wydaje. Wiele zależy od indywidualnych preferencji bądź tego czy chcesz korzystać z kosmetyków premium jak np. Power Styler matowy żel z mocnym utrwaleniem, Sculpting Clay matująca pasta lub Trilling Wax wosk nadający połysk. Niejednokrotnie jednak warto postawić na najprostsze rozwiązania w postaci pasty do włosów lub innego podobnego kosmetyku, który po prostu pozwoli Ci szybko z rana ułożyć fryzurę, tak jak tylko Ci się to podoba w zaledwie parę chwil. Pomada do włosów będzie nieco cięższa niż Power Styler matowy żel z mocnym utrwaleniem czy też prosta pasta do włosów. Konieczny będzie więc wybór tego na podstawie czego faktycznie potrzebujesz, a także charakterystyki Twojej fryzury.