Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Pasty i pomady do włosów 

Coraz więcej mężczyzn marzy o zadbanych, zdrowo wyglądających włosach i efektownej fryzurze. Żeby to osiągnąć potrzebujemy skutecznych produktów do stylizacji. Odpowiadając na potrzeby naszych klientów, chcemy przedstawić linię kosmetyków do stylizacji dla mężczyzn.


Jednym z produktów cieszących się dużym uznaniem jest pasta matowa. Pozwala ona wystylizować włosy według uznania, pozostawiając na nich matowe wykończenie. To rozwiązanie dla mężczyzn, którzy nie lubią błyszczącego wykończenia. Pasta matowa zapewnia średnie utrwalenie włosów, nie pozostawiając widocznych śladów. Dla mężczyzn poszukujących mocniejszego utrwalenia przeznaczona jest mocna pasta matowa o silniejszym działaniu utrwalającym. Pozwoli ona zachować fryzurę w nienaruszonym stanie przez długi czas, nie pozostawiając uczucia sztywności. Mocna pasta matowa pomimo silnego działania, umożliwia zmianę fryzury w ciągu dnia. Poza tym znajdą u nas Państwo innowacyjny produkt – włóknista pasta o matowym wykończeniu, która nadaje tekstury i utrwalenia włosom bez uczucia sztywności. Włóknista pasta o matowym wykończeniu nie nadaje zbędnego połysku włosom, pozostawiając fryzurę subtelnie matową.


Najbardziej nowatorski produkt z naszej oferty to bardzo mocny lakier do włosów z dwoma końcówkami. Umożliwia on stylizację na dwa sposoby w zależności od pożądanego efektu. Polecamy lakier do włosów z dwoma końcówkami jako niezwykle uniwersalny produkt w codziennej stylizacji łączący dwóch produktów w jednym.
Poza produktami do standardowej stylizacji mamy w ofercie także produkt o ulepszonym działaniu – puder nadający objętości. Jest on przydatny w szczególności mężczyznom o włosach cienkich, którzy oczekują uniesienia ich od nasady. Puder nadający objętości sprawi, że fryzura odżyje i będzie wyglądała na bujną. Jego aplikacja jest bardzo łatwa oraz można go łączyć z innymi produktami.