Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Woski 

Oprócz tradycyjnych produktów do stylizacji włosów, w ofercie naszego sklepu znajdują się woski do włosów, pozwalające zachować fryzurę przez cały dzień w nienaruszonym stanie. Nadają się do włosów kręconych, spuszonych, suchych a także podatnych na czynniki zewnętrzne i kapryśną pogodę. Wosk do włosów charakteryzuje się wysoką plastycznością i ma konsystencję gliny, która z łatwością daje się rozetrzeć w palcach. Produkt ten jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Posiadamy woski przeznaczone specjalnie dla mężczyzn o charakterystycznym męskim zapachu. Oprócz tego mamy także produkty dedykowane dzieciom. Ich składy są dopasowane do potrzeb delikatniejszych włosów, a więc nie zawierają silnych detergentów typu SLS/SLES. Nie pozostawiają osadów, wiec można stosować je do użytku codziennego.

JAK UŻYWAĆ WOSKÓW DO WŁOSÓW?


Wosk do włosów należy lekko rozgrzać i rozetrzeć w dłoniach, a następnie nałożyć na suche lub lekko wilgotne włosy i według uznania ułożyć fryzurę. Zaleta wosków do włosów jest fakt, że ze względu na swój plastyczny charakter, dają one możliwość zmiany czy ponownego poprawienia już wymodelowanej fryzury. W naszej ofercie znajdują się opakowania o większej pojemności jak i mniejsze kompaktowe, które z łatwością można nosić ze sobą by ujarzmić niesforne kosmyki w ciągu dnia.

WOSK NADAJĄCY POŁYSK


Woski do włosów nadają włosom lekki połysk, sprawiając że fryzura wygląda lekko i świeżo i błyszcząco. Wykończenie fryzury woskiem polecane jest do każdego rodzaju włosów. Wosk pomoże opanować zarówno włosy długie jak i krótkie fryzury.

WOSKI MATOWE


Oprócz klasycznych wosków nadających połysk, posiadamy także woski i pomady o matowym wykończeniu, dla osób które nie preferują błyszczącego wykończenia. Działają one tak samo jak wosk nadający połysk, z tą różnicą że nie zostawiają połysku.