Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Woski 

Oprócz tradycyjnych produktów do stylizacji włosów, w ofercie naszego sklepu znajdują się woski do włosów, pozwalające zachować fryzurę przez cały dzień w nienaruszonym stanie. Nadają się do włosów kręconych, spuszonych, suchych a także podatnych na czynniki zewnętrzne i kapryśną pogodę. Wosk do włosów charakteryzuje się wysoką plastycznością i ma konsystencję gliny, która z łatwością daje się rozetrzeć w palcach. Produkt ten jest przeznaczony do wszystkich rodzajów włosów, zarówno dla kobiet jak i mężczyzn. Posiadamy woski przeznaczone specjalnie dla mężczyzn o charakterystycznym męskim zapachu. Oprócz tego mamy także produkty dedykowane dzieciom. Ich składy są dopasowane do potrzeb delikatniejszych włosów, a więc nie zawierają silnych detergentów typu SLS/SLES. Nie pozostawiają osadów, wiec można stosować je do użytku codziennego.


Woski nadające połysk włosom


Wosk do włosów należy lekko rozgrzać i rozetrzeć w dłoniach, a następnie nałożyć na suche lub lekko wilgotne włosy i według uznania ułożyć fryzurę. Zaleta wosków do włosów jest fakt, że ze względu na swój plastyczny charakter, dają one możliwość zmiany czy ponownego poprawienia już wymodelowanej fryzury. W naszej ofercie znajdują się opakowania o większej pojemności jak i mniejsze kompaktowe, które z łatwością można nosić ze sobą by ujarzmić niesforne kosmyki w ciągu dnia.

Woski do włosów nadają włosom lekki połysk, sprawiając że fryzura wygląda lekko i świeżo i błyszcząco. Wykończenie fryzury woskiem polecane jest do każdego rodzaju włosów. Wosk pomoże opanować zarówno włosy długie jak i krótkie fryzury.

Oprócz klasycznych wosków nadających połysk, posiadamy także woski i pomady o matowym wykończeniu, dla osób które nie preferują błyszczącego wykończenia. Działają one tak samo jak wosk nadający połysk, z tą różnicą że nie zostawiają połysku.


Woski do włosów jakie wybrać?


Wosk nadający połysk włosom to dość popularny kosmetyk. W zasadzie jego głównym zadaniem jest nie tylko pozwolić modelować całość fryzury, ale także nadać jej charakterystycznego blasku. Woski do włosów dostępne są w szerokim spektrum produktów. Można nawet kupić wosk do włosów, który zwiększy objętość, dodanie połysku, a nawet całkiem zmatowi poszczególne struktury włosa. Z pewnością woski nadające połysku włosom będą idealne dla mężczyzn, którzy nie boją się dać sobie nieco połysku i np. postawić to w kontraście do zarostu lub nawet bujniejszej, zadbanej brody.


Czy wosk do włosów to produkt dla każdego?


Odpowiedź na to pytanie nie jest taka prosta. Głównie ze względu na to, że każdy z nas ma swoje własne preferencje. Wosk do włosów to narzędzie dość wielofunkcyjne i uniwersalne, jednak wielu ludzi po prostu nie przepada za błyskiem. Tutaj woski nadające połysk włosom poleca się osobom o włosach suchych. Niejednokrotnie zniszczony włos traci go więc warto podkreślić taki efekt nieco bardziej sztucznie. Przy nawet wymagających dodatkowego utrwalenia fryzurach, taki wosk do włosów może dać naprawdę wiele. Z pewnością polubią takie kosmetyki osoby posiadające kręcone włosy lub naturalnie grube. Dzięki zastosowaniu wosków nadających połysku włosom możesz uzyskać pełną objętość bez użycia dodatkowych i wtedy już zupełnie niepotrzebnych kosmetyków.

Woski nadające połysku włosom w praktyce


Woski do włosów to podstawa, jeśli chodzi o nawet najbardziej szaloną fryzurę. Dotyczy to zarówno długich, jak i krótkich włosów. Wosk nadający połysk włosom jest kosmetykiem bardzo skoncentrowanym. Przy włosach przetłuszczających się nie wolno więc przesadzać z jego ilością, gdyż można poczuć się po prostu niekomfortowo. Skóra głowy będzie się również mocniej pocić i przetłuszczać, jeśli zastosujemy zbyt dużą ilość wosku do włosów. Aplikację warto zastosować od wysokości uszu. Dzięki temu. W przypadku włosów długich można bez większego problemu ograniczyć kwestię nadmiernego obciążenia.

Czym wyróżniają się woski do włosów?


W zasadzie jest to produkt o dość gęstej konsystencji. Oznacza to, że może dość trudno się go rozprowadzać przy wosku w postaci pasty. Jednak coraz częściej producenci zapewniają dostęp do swoich produktów w płynie lub sprayu. Poza tym niejednokrotnie można spotkać się np. z woskiem nadającym połysk włosom, który sprzedawany jest w połączeniu z innymi produktami jak żel czy guma.