Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Sauny i Nawilżacze 

Salony fryzjerskie nie wyglądają już tak, jak kiedyś. Nie są to małe pomieszczenia, lecz często obszerne salony, w których nie tylko się strzyże i stylizuje, ale również pielęgnuje włosy. Dzisiaj salony fryzjerskie, to również spa dla włosów, dlatego często można w nich spotkać urządzenia właśnie specjalne przeznaczone do pielęgnacji fryzur.

Sauny fryzjerskie i nawilżacz do salonu

Klient coraz częściej przychodzi do salonu fryzjerskiego nie tylko po to, by nieco poprawić swoją fryzurę i skorzystać po prostu z fachowej ręki. Salony fryzjerskie są miejscem, w którym można zaznać zabiegów pielęgnacyjnych niemożliwych do wykonania w domu, przy użyciu urządzeń do głowy, które raczej nie znajdują się w zwykłym domu.

Sauny fryzjerskie to urządzenia, które nie tylko sprawiają przyjemność klientom, lecz przede wszystkim potęgują efekty wcześniejszych działań fryzjera i sprawiają, że nawet stare i zniszczone włosy mogą odżyć. Dobre sauny fryzjerskie pomagają w tym, by wcześniej nałożone na włosy substancje, wszelkiego rodzaju olejki i odżywki lepiej zostały wchłonięte przez włosy. Jak się to dzieje? Sauny do salonu produkują ciepłą parę, o odpowiednim poziomie wilgoci, która sprawia, że mikro komórki włosów się rozszerzają. Dzięki temu wszelkie nałożone wcześniej substancje prędzej i łatwiej dostają się do włosów, a co za tym idzie, działają o wiele bardziej skutecznie, no i dłużej. Dobre sauny fryzjerskie sprawią, że wcześniej niemożliwe rzeczy, teraz stają się osiągalne.

Wśród opcji, które oferują sauny, mogą być również nawilżacze fryzjerskie. Co dzięki nim można otrzymać? Już każdego chyba dobrze naprowadzi na to nazwa, ponieważ nawilżacze fryzjerskie do włosów po prostu sprawiają, że włosy stają się bardziej nawilżone. Nawilżacze do salonu to kolejne urządzenia do włosów, które świetnie sprawdzą się, szczególnie przy klientach, których włosy są naprawdę suche i zniszczone. Dobrze nawilżone włosy nie tylko są delikatniejsze w dotyku, ale również zdrowsze, no i lepiej wyglądają.

Korzyści płynące ze stosowania sauny fryzjerskiej

Sauny fryzjerskie i nawilżacze fryzjerskie to dwa bardzo przydatne narzędzia z perspektywy każdego salonu. Oba narzędzia pomagają w utrzymaniu odpowiedniej wilgotności w pomieszczeniu, co jest niezwykle ważne w fryzjerstwie. Para poprawia wchłanianie składników aktywnych zawartych w kosmetykach, które zostały nałożone na włosy. Skraca to niejednokrotnie czas niezbędny na dany zabieg, a także zwiększa efektywność danej kuracji. Regeneracja jest przez to niemal natychmiastowa. Ciepło i właściwa wilgotność sauny do salonu fryzjerskiego powoduje, że łuski włosów otwierają się i przyjmują więcej odżywczych substancji.

Nawilżacze do salonu fryzjerskiego i sauny fryzjerskie

Sauny fryzjerskie to specjalne narzędzia, które służą do utrzymywania odpowiedniej temperatury i wilgotności w trakcie zabiegu. Nawilżacze fryzjerskie to zazwyczaj zamknięte urządzenie, które oddziałuje na włosy z pomocą temperatury i wilgotności. Utrzymywane na odpowiednim poziomie, pozostają niezwykle ważne w procesie stylizacji włosów i różnych kuracjach. Sauny do salonu fryzjerskiego wytwarzają ciepłą parę wodną, która ułatwia mikro-komórkom włosów otwarcie się podobnie na kształt porów w skórze. To z kolei upraszcza wchłanianie składników czynnych zawartych w różnego rodzaju preparatach fryzjerskich. Nawilżacze do salonu fryzjerskiego zwiększają efektywność składów kosmetyków w postaci masek czy ampułek. Zapewniają przy tym szybsze suszenie włosów, co oszczędza czas i zwiększa wydajność pracy.

Jakie są zalety zakupu sauny do salonu fryzjerskiego?

Korzyści wynikające z zakupu sauny fryzjerskiej to m.in. lepsze nawilżenie skóry głowy i włosów, co zapobiega ich przesuszeniu. Oprócz tego opisane powyżej zalety z perspektywy zabiegów. Dodatkowo, dzięki wykorzystaniu nawilżacza fryzjerskiego włosy są bardziej podatne na stylizację, a sam proces stylizacji staje się szybszy i bardziej efektowny. Sauny do salonu fryzjerskiego pomagają również w usuwaniu pozostałości produktów do stylizacji z włosów i szczególnie polecane są do włosów farbowanych bądź zniszczonych ondulacją. Nawilżacze do salonu fryzjerskiego redukują także prawdopodobieństwo elektryzowania się włosów. Jeśli szukasz rozwiązań, które pozwolą Ci wykonywać swoją pracę krócej, przyjemniej i z gwarantowanym widowiskowym efektem – sauny i nawilżacze fryzjerskie to narzędzia, które co najmniej warto wypróbować.