Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Sauny i Nawilżacze 

Salony fryzjerskie nie wyglądają już tak, jak kiedyś. Nie są to małe pomieszczenia, lecz często obszerne salony, w których nie tylko się strzyże i stylizuje, ale również pielęgnuje włosy. Dzisiaj salony fryzjerskie, to również spa dla włosów, dlatego często można w nich spotkać urządzenia właśnie specjalne przeznaczone do pielęgnacji fryzur.


Sauny fryzjerskie i nawilżacz do salonu


Klient coraz częściej przychodzi do salonu fryzjerskiego nie tylko po to, by nieco poprawić swoją fryzurę i skorzystać po prostu z fachowej ręki. Salony fryzjerskie są miejscem, w którym można zaznać zabiegów pielęgnacyjnych niemożliwych do wykonania w domu, przy użyciu urządzeń do głowy, które raczej nie znajdują się w zwykłym domu.


Sauny fryzjerskie to urządzenia, które nie tylko sprawiają przyjemność klientom, lecz przede wszystkim potęgują efekty wcześniejszych działań fryzjera i sprawiają, że nawet stare i zniszczone włosy mogą odżyć. Dobre sauny fryzjerskie pomagają w tym, by wcześniej nałożone na włosy substancje, wszelkiego rodzaju olejki i odżywki lepiej zostały wchłonięte przez włosy. Jak się to dzieje? Sauny do salonu produkują ciepłą parę, o odpowiednim poziomie wilgoci, która sprawia, że mikro komórki włosów się rozszerzają. Dzięki temu wszelkie nałożone wcześniej substancje prędzej i łatwiej dostają się do włosów, a co za tym idzie, działają o wiele bardziej skutecznie, no i dłużej. Dobre sauny fryzjerskie sprawią, że wcześniej niemożliwe rzeczy, teraz stają się osiągalne.


Wśród opcji, które oferują sauny, mogą być również nawilżacze fryzjerskie. Co dzięki nim można otrzymać? Już każdego chyba dobrze naprowadzi na to nazwa, ponieważ nawilżacze fryzjerskie do włosów po prostu sprawiają, że włosy stają się bardziej nawilżone. Nawilżacze do salonu to kolejne urządzenia do włosów, które świetnie sprawdzą się, szczególnie przy klientach, których włosy są naprawdę suche i zniszczone. Dobrze nawilżone włosy nie tylko są delikatniejsze w dotyku, ale również zdrowsze, no i lepiej wyglądają.