DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Meble fryzjerskie 

W praktycznie każdym mieście istnieje co najmniej kilka salonów fryzjerskich. W większości są one jednak praktycznie takie same, z taką samą ofertą i wystrojem. Jeśli marzysz o tym, by założyć własny salon fryzjerski, to może warto zrobić coś, dzięki czemu wyróżnisz się w tłumie?


Postaw na profesjonalne meble do salonu fryzjerskiego


Jeśli planujesz założenie salony fryzjerskiego, to zadbaj o to, by wyglądał naprawdę wyjątkowo, a całe jego wyposażenie było w pełni profesjonalne. Meble fryzjerskie powinny być bardzo wysokiej jakości. Pamiętaj o tym, że klienci będą z nich korzystać czasem nawet po kilka godzin, a więc musi być im na nich bardzo wygodnie. Jednocześnie należy unikać materiałów, które nie oddychają, ponieważ może to zwiększyć nieprzyjemne uczucie, gdy klient będzie spocony. Bardzo ważne jest również to, by takie meble pozwalały na regulację, co najmniej wysokości, co zwiększy przyjemność obsługi przez fryzjera i da lepszy dostęp do klienta.


Fotele fryzjerskie powinny więc posiadać odpowiednią regulację, co najmniej o kilkanaście centymetrów, a do tego warto spojrzeć, czy na pewno posiadają boczne podpórki pod łokcie i ręce, co zwiększa wygodę klienta. Jeśli chcesz prowadzić salon barberski, to musisz mieć przynajmniej jeden profesjonalny fotel. Fotele barberskie pozwalają na nieco więcej, niż zwykłe fotele fryzjerskie, dzięki czemu barber ma lepszy dostęp do klienta. Wśród foteli fryzjerskich, uznanie mają między innymi hokery.


Dość kontrowersyjnym tematem są myjnie, a także ich umocowanie. W wielu salonach fryzjerskich są one bardzo nieprofesjonalne i dość ryzykownie zamontowane bądź też w ogóle nie zamontowane, co zwiększa ryzyko wypadku przy pracy. Myjnie fryzjerskie powinny być zamontowane na odpowiedniej wysokości, muszą sztywno się trzymać i nie można pozwolić, by się ruszały.


Jakie jeszcze meble?


Jeśli sprzedajesz produkty fryzjerskie, to oczywiście przydadzą się szafy wystawowe. Prócz tego nie zapomnij o małej recepcji, co zwiększy profesjonalizm twoich usług. Oprócz tego ważne mogą być różne pomocniki, wózki, czy stoliki, no i oczywiście podnóżki.


Zajrzyj do takiego miejsca, jak sklep online fryzjerski i sam zdecyduj, czego tak naprawdę będziesz jeszcze potrzebować, by w pełni móc profesjonalnie obsługiwać klientów.