Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Pędzle i Karkówki 

Każdy salon fryzjerski musi dbać o komfort swoich klientów. Wszystkie zabiegi fryzjerskie powinny zakończyć się oczyszczeniem klienta z włosów, które spadły na ubranie i ciało, a także usunięciu nadmiaru farby i innych substancji.


Pędzle fryzjerskie i karkówka fryzjerska jako obowiązkowe wyposażenie


Niezależnie od tego, czy strzeżemy klienta, modulujemy i układamy mu fryzurę, to zawsze się zdarzy, że kilka włosów mu wypadnie. Dodatkowo przez używane przez fryzjerów substancje, czy to w płynnie, czy też proszkowe, na karku klienta i na twarzy może znaleźć się nieco zabrudzeń. Choć każdy fryzjer powinien oczywiście używać fartuchy fryzjerskie, to nie zawsze są one w pełni skuteczne. Dlatego też warto zaopatrzyć się w takie narzędzia jak pędzle fryzjerskie i karkówka fryzjerska.
Nawet te narzędzia mogą być naprawdę stylowe i nadać klimatu salonowi fryzjerskiemu. Drewniana karkówka jest wygodna, poręczna, miła w dotyku i przede wszystkim spełnia dobrze swoją funkcję, a więc pomaga oczyszczać klienta z włosów itd.


Teraz gdy powstaje coraz więcej zakładów barberskich, może się również przydać drewniana karkówka barberska. Taka drewniana karkówka, jeśli posiada odpowiednie włosy, szybko pomoże się uporać z problemem zabrudzeń. Nie trzeba również bać się o higienę, ponieważ drewniana karkówka barberska dobrej jakości, spełnia wszelkie normy higieny. Drewniana karkówka jest również w pełni bezpieczna, jeśli chodzi o skaleczenia i drzazgi. Hurtownie fryzjerskie, które je oferują, dobrze sprawdzają jakość właśnie tych narzędzi.
Pędzle fryzjerskie, drewniana karkówka, czy drewniana karkówka barberska, to może być naprawdę przydatny sprzęt, który może sam w sobie nie pomoże ułożyć fryzury klienta, ale zadba o jego estetykę, dobry wygląd i samopoczucie.


Drewniana karkówka fryzjerska, czy pędzle fryzjerskie, to wcale nie jest duży wydatek, warto więc w nie zainwestować. Przynajmniej jedna taka karkówka fryzjerska, a także pędzle fryzjerskie, powinny być rozdysponowane na stanowisko.


Czy wiesz jakie pędzle fryzjerskie to podstawa?

Niestety, ale wybór odpowiedniego wyposażenia do salonu nigdy nie jest prosty. Pędzle fryzjerskie są w ofercie każdej dobrze wyposażonej hurtowni fryzjerskiej, ale problem może powstać już na etapie konieczności wybrania konkretnych, które sprawdzą się w naszym przypadku. W salonie musi ich być przynajmniej kilka, a nawet kilkanaście jeśli zależy nam na świadczeniu kompleksowych usług w tym zakresie. W praktyce jeśli raz zakupimy porządne szerokie karkówki fryzjerskie w parze z pędzlami fryzjerskimi różnego typu, to zapewnimy sobie solidny sprzęt na lata regularnego użytkowania.


Jakie pędzle fryzjerskie do farby będą potrzebne?


Tutaj na pewno na pierwszy plan wysuwa się pędzel fryzjerski karkówka, który wykorzystywany jest do zabiegu koloryzacji włosów. Dobrze zakupiony komplet zawierający taki czarny pędzel fryzjerski ułatwi nam tworzenie mieszanki koloryzującej, a także zapewni zdecydowanie precyzyjniejsze możliwości pracy z danym klientką i jej fryzurą. Jeśli planujesz nałożyć także podobne farby na włosy należące do klienta, to przyda Ci się również karkówka barber fryzjerska, która będzie bardziej uniwersalna dla męskiego grona.


Na co zwrócić uwagę przy kupowaniu karkówki fryzjerskiej i pędzli fryzjerskich do farby?


Bardzo istotną kwestią jest, aby zwrócić uwagę na włosie będące podstawowym elementem każdego pędzla fryzjerskiego. W praktyce powinno ono powstać z mocnego tworzywa, które niekoniecznie musi być naturalne. Niestety, delikatniejsze i tańsze czarne karkówki fryzjerskie szybko wejdą w reakcję z farbą przez co mogą przestać nadawać się do pracy z klientami już po kilku zabiegach. Będzie to generowało konieczność wymiany, a to oznacza kolejne niepotrzebne koszty po stronie Twojej i zakładu. Tak samo będzie z pędzlami fryzjerskimi do farby, które w połączeniu z rozjaśniaczem nie będą się dalej nadawały do użytku. Lepiej jest już na początku wydać trochę więcej, aby zaoszczędzić sobie niepotrzebnego kłopotu i dodatkowego budżetu, który zostanie po prostu stracony.


Syntetyczne pędzle fryzjerskie czy drewniana karkówka fryzjerska?


Większość pędzli fryzjerskich jest wykonanych z włosia syntetycznego. Nie trzeba obawiać się o ich trwałość. W niewielu przypadkach spotkasz produkt z włosia naturalnego. Nie należy kierować się jednak w żaden sposób rodzajem. Wystarczy, że włosie będzie mocne i przystosowane do nakładania mocnych farb. Dodatkowo pędzle fryzjerskie muszą być proste w czyszczeniu. Wybierz dowolny czarny pędzel fryzjerski z naszej oferty lub karkówkę fryzjerską! Nie zawiedziesz się!