DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Pędzle i Karkówki 

Każdy salon fryzjerski musi dbać o komfort swoich klientów. Wszystkie zabiegi fryzjerskie powinny zakończyć się oczyszczeniem klienta z włosów, które spadły na ubranie i ciało, a także usunięciu nadmiaru farby i innych substancji.


Pędzle fryzjerskie i karkówka fryzjerska jako obowiązkowe wyposażenie


Niezależnie od tego, czy strzeżemy klienta, modulujemy i układamy mu fryzurę, to zawsze się zdarzy, że kilka włosów mu wypadnie. Dodatkowo przez używane przez fryzjerów substancje, czy to w płynnie, czy też proszkowe, na karku klienta i na twarzy może znaleźć się nieco zabrudzeń. Choć każdy fryzjer powinien oczywiście używać fartuchy fryzjerskie, to nie zawsze są one w pełni skuteczne. Dlatego też warto zaopatrzyć się w takie narzędzia jak pędzle fryzjerskie i karkówka fryzjerska.
Nawet te narzędzia mogą być naprawdę stylowe i nadać klimatu salonowi fryzjerskiemu. Drewniana karkówka jest wygodna, poręczna, miła w dotyku i przede wszystkim spełnia dobrze swoją funkcję, a więc pomaga oczyszczać klienta z włosów itd.


Teraz gdy powstaje coraz więcej zakładów barberskich, może się również przydać drewniana karkówka barberska. Taka drewniana karkówka, jeśli posiada odpowiednie włosy, szybko pomoże się uporać z problemem zabrudzeń. Nie trzeba również bać się o higienę, ponieważ drewniana karkówka barberska dobrej jakości, spełnia wszelkie normy higieny. Drewniana karkówka jest również w pełni bezpieczna, jeśli chodzi o skaleczenia i drzazgi. Hurtownie fryzjerskie, które je oferują, dobrze sprawdzają jakość właśnie tych narzędzi.
Pędzle fryzjerskie, drewniana karkówka, czy drewniana karkówka barberska, to może być naprawdę przydatny sprzęt, który może sam w sobie nie pomoże ułożyć fryzury klienta, ale zadba o jego estetykę, dobry wygląd i samopoczucie.


Drewniana karkówka fryzjerska, czy pędzle fryzjerskie, to wcale nie jest duży wydatek, warto więc w nie zainwestować. Przynajmniej jedna taka karkówka fryzjerska, a także pędzle fryzjerskie, powinny być rozdysponowane na stanowisko.