Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Czepki 

Czy wiesz jaki wybrać czepek fryzjerski dla swojego klienta?


Czepki fryzjerskie to zakup, który pozwoli Ci osiągać zdecydowanie ciekawsze efekty w pracy z fryzurami Twoich klientów. To właśnie one są bardzo istotnym elementem poza kosmetykami. Przykładowo czepek fryzjerski do pasemek to klucz, jeśli zamierzamy przeprowadzić dobrze przemyślaną zmianę stylizacji u naszego klienta. Ponadto ułatwią one pracę. Często wręcz konieczne są do wykonania niektórych zabiegów fryzjerskich. Czepek fryzjerski to wbrew pozorom bardzo popularne rozwiązanie, które nie musi być tak drogie jak się wydaje.


Czepek fryzjerski termoaktywny jako klucz do wielu stylizacji


Wbrew pozorom niewielu fryzjerów zdaje sobie sprawę z tego, że czasami trzeba zaopatrzyć się w nieco lepszy sprzęt, aby osiągać bardziej satysfakcjonujące efekty. Czepki fryzjerskie to tanie i bardzo efektywne narzędzie, które pomaga nie tylko przy koloryzacji całości, ale także przy farbowania włosów w pasemka. Czepek fryzjerski występować może w kilku różnych rodzajach. W zasadzie różnią się one nie tylko tworzywem, ale nierzadko także rozstawem dziur na wypuszczenie włosów. Przy wyborze czepka fryzjerskiego do pasemek trzeba mieć na uwadze, że każdy posiada nieco inną sztywność, a także będzie wykonany z zupełnie innego materiału o różnej charakterystyce. Tutaj decyzja będzie opierać się o to jaki efekt chcemy osiągnąć.


Jak pracować z czepkiem termoaktywnym lub czepkiem do pasemek?


Tutaj bardzo ważne jest, aby dopasować konkretny produkt do naszych potrzeb. W zasadzie każdy czepek do pasemek ma specjalne miejsca gdzie można zrobić otwory, przez które szydełkiem fryzjerskim wyciągamy włosy i następnie poddajemy je koloryzacji. takie akcesoria ułatwiają pracę z dowolnymi włosami. Dzięki czepkowi fryzjerskiemu będzie nam łatwiej uzyskać równomiernie rozłożone pasemka przy krótszej fryzurze, a na dłuższych włosach łatwiej uzyskamy naturalne przejścia z jednego koloru w drugi.


Wykorzystaj czepki fryzjerskie do włosów w codziennej pracy!


Każdy klient wymaga pełnego profesjonalizmu obsługi w salonie fryzjerskim. Trzeba mieć więc na uwadze, aby oferować tylko zabiegi pielęgnacyjne w najwyższym standardzie. Tutaj czepki fryzjerskie to absolutna podstawa, a czepki fryzjerskie do pasemek skierowane są szczególnie ku kobietom, którym zależy na jak najlepszym efekcie w przypadku koloryzacji. , Dzięki zakupie odpowiedniego akcesorium fryzjerskiego klientka będzie zdecydowanie bardziej zachwycona. Dlaczego? Głównie z tego, że prosty czepek fryzjerski np. termoaktywny sprawi, że ostateczny efekt będzie wręcz niepowtarzalny.

Wśród artykułów fryzjerskich jest wiele takich, które zdawałyby się zbędne, jednak w codziennej pracy przydają się, po prostu ją ułatwiając i zwiększając efektywność. Wśród takich artykułów jest czepek fryzjerski.


Dlaczego warto wykorzystywać dodatkowe artykuły fryzjerskie?


Zapewne początkowi fryzjerzy chcieliby maksymalnie ograniczyć ilość używania dodatkowych produktów. Tworzy się im tylko przez to bałagan w głowie. W przypadku właścicieli salonów fryzjerskich jest to dodatkowy koszt. Jednak czy czepek, aż tak obciąży budżet salonu? Oczywiście, że należy oszczędzać, aby potem inwestować, ale wszelkie dodatkowe artykuły fryzjerskie zakupione do salonu, które są użytkowane, są inwestycją, przede wszystkim w lepszą jakość usług, lecz także niejako w marketing, ponieważ klient widzi, że fryzjer o niego dba. Hurtownia fryzjerska może być dobrym miejscem, aby takie czepki fryzjerskie zakupić i w ten sposób choć trochę zaoszczędzić.


W jakim celu można używać czepki fryzjerskie? Między innymi do ochrony skóry, a także miejsc wrażliwych, jak oczy, przed dostaniem się tam substancji chemicznych zawartych w szamponach, czy farbach do włosów. Czepek fryzjerski zatrzyma wszelkie substancje, które mogą spływać po skórze bądź też po prostu przenieść się na pojedynczych włosach zwisających na twarzy, wprost do oczu. Taka sytuacja jest zarówno niemiła, jak i również może być niebezpieczna. Oko jest wrażliwe na wszelkie obce substancje, dlatego należy je właśnie w podobny sposób chronić, przed wszelkimi zagrożeniami. Dobry czepek fryzjerski będzie na tyle mocno przylegał do twarzy, że nie przepuści żadnej substancji, jednak należy również pamiętać, że taki czepek fryzjerski powinien być wygodny dla klientki i jej nie uciskać.


Czepki fryzjerskie to również po prostu szansa dla włosów, by substancje, które na nich się znajduję, jak farba, czy odżywka, miały lepszą i większą szansę na wchłonięcie się. Dzięki temu mamy pewność, że nawet jeśli zbliżymy rękę do włosów, to nie zdejmiemy przypadkiem farby, bądź pewnej ilości odżywki z włosów i nie uszkodzimy ich.
Bardzo przydatne są również czepki do pasemek. Wykorzystuje się je w taki sposób, że jeśli założymy czepki do pasemek, to zauważymy w nich dziurki, przez które należy wyjąć kosmyki włosów i w ten sposób ułatwimy sobie nakładanie farby i robienie pasemek. Takie czepki do pasemek na pewno będą docenione przez fryzjerki, które takie pasemka robią często.