Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Suszarki 

Włosy wymagają niezwykłej pielęgnacji do samego początku, czyli od ich umycia, aż po dokładne i ostateczne ułożenie. Są one bardzo delikatne i wrażliwe, dlatego należy z nimi bardzo szczególnie się obchodzić.


Dlaczego suszarka do włosów musi być dobra?


Suszarki raczej można spotkać w każdym domu, a już na pewno suszarki znajdują się w każdym prawdziwym salonie fryzjerskim. Jednak nie wszystkie suszarki są takie same i mogą dobrze spełniać swoje zadania. Prawdziwa profesjonalna suszarka fryzjerska pomaga dobrze wykonać pracę fryzjera, lecz sprawdzi się również dobrze w domu, do codziennego suszenia włosów.


Suszarka fryzjerska do włosów musi być jednak zawsze dobrze dobierana. Jeśli ktoś zdecyduje się na to, aby suszarka do włosów była raczej z dolnej półki, bez żadnych dodatkowych opcji, a jedynie z możliwością decyzji, jak strumień powietrza kierować, to nie można od niej zbyt wiele oczekiwać. Z takiej suszarki płyną również pewne zagrożenia do włosów. Wszelkie fryzjerskie urządzenia powinny pomagać dbać o włosy, jednak jest wiele suszarek, na które należy uważać, ponieważ mogą spowodować szkody na włosach. Nie chodzi tu tylko o to, że po prostu mogą słabo suszyć, a przez to czas suszenia wydłuża się, jednak przez niemożliwość dobrania odpowiedniej temperatury, łatwo można włosy osłabić, a także sprawić, że przez temperaturę, staną się one łamliwe, wysuszone.


Jeśli ktoś szuka dobrej suszarki fryzjerskiej, to może takie znaleźć między innymi w sklepie Poniks. Suszarka fryzjerska powinna posiadać choćby kilka opcji regulacji, które pomogą dobrać odpowiednie parametry do włosów. Przede wszystkim musi to być temperatura. Co najmniej opcji wyboru musi być trzy, to znaczy powietrze gorące, chłodne, a także poziom mieszany. Dodatkowo profesjonalne suszarki do włosów nie mogą się obejść bez możliwości wyboru nasilenia strumienia powietrza, no i możliwości skupienia go w konkretnym miejscu, ku czemu będą służyć odpowiednie końcówki.
Dobry wybór suszarki pozwoli na oszczędzenie włosów przed uszkodzeniem, a do tego w stosunkowo krótkim czasie będzie można podejmować na włosach kolejne działania.