Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Suszarki 

Włosy wymagają niezwykłej pielęgnacji do samego początku, czyli od ich umycia, aż po dokładne i ostateczne ułożenie. Są one bardzo delikatne i wrażliwe, dlatego należy z nimi bardzo szczególnie się obchodzić.

Dlaczego suszarka do włosów musi być dobra?

Suszarki raczej można spotkać w każdym domu, a już na pewno suszarki znajdują się w każdym prawdziwym salonie fryzjerskim. Jednak nie wszystkie suszarki są takie same i mogą dobrze spełniać swoje zadania. Prawdziwa profesjonalna suszarka fryzjerska pomaga dobrze wykonać pracę fryzjera, lecz sprawdzi się również dobrze w domu, do codziennego suszenia włosów.


Suszarka fryzjerska do włosów musi być jednak zawsze dobrze dobierana. Jeśli ktoś zdecyduje się na to, aby suszarka do włosów była raczej z dolnej półki, bez żadnych dodatkowych opcji, a jedynie z możliwością decyzji, jak strumień powietrza kierować, to nie można od niej zbyt wiele oczekiwać. Z takiej suszarki płyną również pewne zagrożenia do włosów. Wszelkie fryzjerskie urządzenia powinny pomagać dbać o włosy, jednak jest wiele suszarek, na które należy uważać, ponieważ mogą spowodować szkody na włosach. Nie chodzi tu tylko o to, że po prostu mogą słabo suszyć, a przez to czas suszenia wydłuża się, jednak przez niemożliwość dobrania odpowiedniej temperatury, łatwo można włosy osłabić, a także sprawić, że przez temperaturę, staną się one łamliwe, wysuszone.


Jeśli ktoś szuka dobrej suszarki fryzjerskiej, to może takie znaleźć między innymi w sklepie Poniks. Suszarka fryzjerska powinna posiadać choćby kilka opcji regulacji, które pomogą dobrać odpowiednie parametry do włosów. Przede wszystkim musi to być temperatura. Co najmniej opcji wyboru musi być trzy, to znaczy powietrze gorące, chłodne, a także poziom mieszany. Dodatkowo profesjonalne suszarki do włosów nie mogą się obejść bez możliwości wyboru nasilenia strumienia powietrza, no i możliwości skupienia go w konkretnym miejscu, ku czemu będą służyć odpowiednie końcówki. Dobry wybór suszarki pozwoli na oszczędzenie włosów przed uszkodzeniem, a do tego w stosunkowo krótkim czasie będzie można podejmować na włosach kolejne działania.

Jak wybierać suszarki do włosów?


Suszarki fryzjerskie to rozbudowana grupa w zasadzie podstawowych produktów. Znaleźć można dla siebie suszarki do włosów do zarówno typowego użytku domowego, jak i urządzenia bardziej profesjonalne. Wydaje się, że decyzja jest prosta jednak może ona pociągnąć za sobą zdecydowanie więcej nieprzewidzianych konsekwencji niż się wydaje. Lepiej jest często zainwestować na początku trochę więcej i wybrać np. suszarkę do włosów Valera Swiss Nano i postawić na pewny sprzęt. Nie wyklucza to jednak, że dobra suszarka do włosów fryzjerska barberska innej marki nie będzie równie właściwa z perspektywy Twoich indywidualnych preferencji. Przemyśl jednak, czy od razu nie zacząć z wysokiej półki, bo też suszarka do włosów fryzjerska Furious lub inna nieco lepszej klasy zawsze zaskoczy Cię w kwestii nawet podstawowego użytkowania.


Suszarka fryzjerska czyli coś więcej niż domowa


Rodzaj suszarki do włosów uzależniony jest od jej docelowego przeznaczenia. Jeśli ze sprzętu korzystać będzie więcej osób i jest to zastosowanie typowo w salonie, to standardowa, tania nie sprawdzi się. Raczej przestanie działać właściwie po kilku miesiącach. Trzeba mieć na uwadze, że nie jest ona wykonana w tym celu. Suszarka fryzjerska powstaje zawsze ze zdecydowanie bardziej wytrzymałych podzespołów. Przykładowo suszarka do włosów Valera Swiss Nano, suszarka do włosów fryzjerska Furious lub dowolna inna suszarka do włosów fryzjerska barberska są odporne na ciepło i nie uszkodzą się we wnętrzu nawet z perspektywy regularnego użytkowania po kilka godzin bez przerwy. W końcu w trakcie pracy nie można sobie pozwolić na to, że nie skorzystać z suszarki fryzjerskiej kiedy to po prostu niezbędne, prawda? Jako barber możesz potrzebować także mocniejszych rozwiązań, takich jak:

- suszarka do włosów Valera Swiss Nano,
- suszarka do włosów fryzjerska Furious,
- dowolna inna lecz dobra suszarka do włosów fryzjerska barberska.


Suszarki fryzjerskie w domowej praktyce


Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby skorzystać z nich w sposób odwrotny. W tym aspekcie do użytku domowego suszarki fryzjerskie będą dobrym zakupem. Taki sprzęt posiada wiele zalet. Wraz z wyższą ceną w parze idą również większe możliwości. Skorzystaj z nich i np. przetestuj suszarkę fryzjerską. Z pewnością się nie zawiedziesz gdyż pozostają one wyposażone w inne silniki niż zwykłe suszarki do domowych zastosowań. Dodatkowo taka suszarka do włosów fryzjerska Furious lub inna suszarka fryzjerska ma więcej trybów i akcesoriów niż standardowa.