Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Odżywki koloryzujące 

Jednym z najczęściej wybieranych przez panie zabiegów na włosach, jest koloryzacja. Hurtownia fryzjerska to miejsce, w którym można znaleźć wiele ciekawych produktów do koloryzacji, no i oczywiście wiele odcieni ciekawych kolorów. Różne artykuły do włosów, mogą naprawdę nie tylko pomóc coś zmienić, lecz także pomóc włosom odzyskać dawny blask.

Koloryzacja i SPA dla włosów w jednym

Mnogość produktów, dzięki którym można przeprowadzić poważną i profesjonalną koloryzację, pozwala na wybór artykułów fryzjerskich najlepszej jakości, które doskonale się sprawdzą na różnych włosach. Wśród takich produktów, które przede wszystkim powinny znaleźć się w każdym salonie fryzjerskim, są Funky Colors, czy też Color Care Conditioner, czyli jedne z proponowanych odżywek koloryzujących. Choć nie pomagają one w samej bezpośredniej koloryzacji, to jednak są to odżywki koloryzujące, które po prostu wspomagają kondycję włosów.
Dzięki stosowaniu takiego produktu, jak odżywka koloryzująca, można między innymi zadbać o to, by włosy odzyskały dawną świeżość, jedwabistość i delikatność. W ten sposób dostarczamy włosom odpowiednich witamin, które pozwalają na wzmocnienie ich i dzięki temu można zapobiec różnym problemom, takim jak słabe i łamliwe włosy.

Jednak odżywka koloryzująca, tylko częściowo pełni funkcję odżywki. Odżywki koloryzujące do włosów to również sposób na to, by móc w prosty i bezpieczny sposób odświeżyć wcześniej farbowane włosy i ich kolor. Jeśli z czasem włosy stają się matowe, przez zastosowanie na nich farby koloryzującej, to właśnie taka odżywka koloryzująca pomoże poradzić sobie z tym problemem. Jej nałożenie pomaga w odzyskaniu dawnego blasku.

Włosy nie muszą być wcale nudne i jednolite, a farbowanie nie musi skutkować tym, że będą one bardzo osłabione. Wystarczy tylko wiedzieć, jak się z nimi obchodzić i co robić, by osiągnąć jak najlepsze efekty dla włosów. Wystarczy naprawdę niewiele starań, by włosy były mocne i delikatne jednocześnie. Dlatego też warto korzystać z takich produktów, jak odżywka koloryzująca, ponieważ po prostu można zadbać o siebie.