Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Seria Rage 

Z naszej oferty w szczególności proponujemy Państwu produkty z kolekcji kosmetyków profesjonalnych jaką jest seria rage. Jest to linia przeznaczona do stylizacji włosów, wśród których znajdziemy szeroką gamę produktów do modelowania.


Seria rage oferuje zarówno klasyczne produkty do utrwalania, takie jak mocna pianka do modelowania włosów jak kosmetyki w innej formie. Mocna pianka do włosów charakteryzuje się wysokim stopniem utrwalenia, nie obciąża ona fryzury ani nie wysusza włosów, jednocześnie sprawiając, że pozostaną one w niezmiennej formie przez długi czas. Oprócz tego oferujemy wosk nadający połysk, którego zaletą jest fakt, że można poprawiać i zmieniać wystylizowaną fryzurę w ciągu dnia. Wosk nadający połysk bowiem ma konsystencję plastyczną, która pozostaje przez długi czas na włosach sprawiając, że staną się one wygładzone oraz uzyskają lśniący połysk. Zarówno mocna pianka do modelowania włosów jak i wosk nadający połysk, sprawią, że nasze włosy będą wyglądać lśniąco i błyszczeć zdrowym blaskiem.


W ofercie znajduje się też matująca pasta do włosów, która podobnie jak wosk nadający połysk ma miękką elastyczną konsystencję, jednak w odróżnieniu do wosku, pozostawia matowe wykończenie. Matująca pasta do włosów ucieszy wszystkich, którzy wolą fryzurę bez nadmiernego połysku a preferują utrwalenie z naturalnym wykończeniem. Matująca pasta do włosów nie wysusza i nie pozostawia śladów na fryzurze i ubraniu.


Oprócz klasycznych produktów do modelowania, seria rage oferuje mocny płyn do suszenia włosów, który przyspiesza suszenie włosów, nadając im zdrowy połysk i blask. Ponadto mocny płyn do suszenia włosów zwiększa objętość włosów, odbijając je u nasady. Rewelacyjny produkt do włosów, którym brakuje objętości i życia. Mocny płyn do suszenia włosów z serii rage wspomoże codzienną pielęgnację włosów, nadając naszej fryzurze charakteru i witalności.