Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Dezynfekcja i art. jednorazowe 

Czasem się zdaje, że zakładając biznes, nie trzeba mieć wcale na to tak wiele pieniędzy, ponieważ niezbyt wiele rzeczy na początku jest potrzebnych. Tak naprawdę, często okazuje się, że już w trakcie prowadzenia biznesu, wiele przedmiotów brakuje. Dlatego warto wcześniej dowiedzieć się, co będzie potrzebne i z czego warto korzystać.


Gdzie szukać produktów fryzjerskich takich jak ręczniki, czepki, rękawiczki fryzjerskie?


Najlepszym miejscem do tego, by zapoznać się z artykułami fryzjerskimi, są hurtownie fryzjerskie. To właśnie w nich znajdzie się cała masa produktów, z których można wybrać to, co akurat będzie potrzebne w tym konkretnym biznesie. Oczywiście należy pamiętać o takim podstawowych narzędziach jak nożyczki, maszynki, czy też meblach, jak krzesła, myjki i tak dalej.
Jest jednak również wiele produktów, które zaliczymy raczej do tych jednorazowych, a także dość często będzie się ich używać, a nawet można powiedzieć, że będą one wykorzystywane przy każdym kliencie.
Do produktów jednorazowych, z których korzysta fryzjer, zaliczamy między innymi:

  • Ręczniki fryzjerskie,
  • Kapcie jednorazowe fryzjerskie,
  • Gładkie ręczniki fryzjerskie,
  • Jednorazowy czepek fryzjerski,
  • Spray do dezynfekcji,
  • Rękawiczki winylowe,
  • Rękawiczki lateksowe,
  • Sauny i nawilżacze,
  • Itd.


Wydaje ci się, że jest tego naprawdę dużo? A tak naprawdę, jest to minimum, o jakie musisz zadbać.


Czy te wszystkie przedmioty są potrzebne?


Zakładając salon fryzjerski, musisz mieć świadomość tego, że jest to naprawdę spora inwestycja. Usługi, jakie oferujesz, muszą być w pełni profesjonalne i nie może w nich być miejsca na żadne niedociągnięcia.


Korzystając z takich miejsc, jak hurtownia fryzjerska, postaraj się już na początku zaopatrzyć w podstawowe narzędzia, a spośród przedmiotów, które wiesz, że szybko się zużywają, możesz nawet wybrać takie, w których będziesz posiadać pewne nadwyżki, zapasy.
Dobre podejście do biznesu ułatwi ci prowadzenie firmy, a więc zadbaj o każdy szczegół. Dzięki profesjonalnemu podejściu twój salon będzie dobrze postrzegany, a więc naprawdę szybko się rozwiniesz.

Czy wiesz jak wybierać ręczniki fryzjerskie i kapcie jednorazowe? Tutaj najlepiej jest postawić na klasyczne rozwiązania. W niektórych przypadkach klienci wymagają szczególnego traktowania. Jest tak przede wszystkim, kiedy planujemy zaproponować im nieco inny sposób prowadzenia usług. Wystarczy zakupić gładkie ręczniki fryzjerskie, a także zaoferować kapcie jednorazowe fryzjerskie, aby mogli wygodnie spędzić chwile odprężenia bez konieczności przebywania w obuwiu. Zdecydowanie jest to wygodniejsze i pozwala odpocząć. Możesz również przemyśleć zakup sprayu do dezynfekcji, który zawsze dobrze wygląda w asyście akcesoriów. Natomiast całość zwieńczą sauny fryzjerskie i nawilżacze.


Rękawiczki winylowe fryzjerskie czy nylonowe?


Tutaj warto zastanowić się nad tym jakie są indywidualne preferencje każdego z pracowników. Nie każdy może nosić rękawiczki lateksowe fryzjerskie ze względu na alergie. Materiał ten potrafi być silnie uczulający. W takiej sytuacji rozwiązanie stanowią rękawiczki winylowe fryzjerskie, które często są nieco droższe, mniej plastyczne, ale za to mogą je wykorzystywać na co dzień w pracy alergicy. Z drugiej strony jednak rękawiczki lateksowe fryzjerskie to powszechny wybór głównie ze względu na to, że są najbardziej uniwersalne i dopasują się do praktycznie każdej dłoni. Dlatego dobrze jest zapytać pracowników, jakich konkretnie potrzebują, aby mogli w pełni komfortowo pracować i świadczyć usługi.


Jednorazowy czepek fryzjerski i spray do dezynfekcji


Ręczniki fryzjerskie to jeden z elementów, które konieczne są w zakładzie. Inną kwestią są spraye do dezynfekcji pozwalające utrzymać wszystkie akcesoria w jak największej czystości. Przydają się w szczególności, kiedy nieco odświeżyć trzeba będzie nożyczki, maszynki do włosów, a także grzebienie. Ponadto można również zakupić gładkie ręczniki fryzjerskie, które posłużą za idealny produkt pozwalający komfortowo zaoferować klientowi coś w zamian za szorstki ręcznik fryzjerski do wycierania włosów.


Wybieraj jedynie produkty ze sprawdzonych hurtowni


Ręczniki fryzjerskie można kupić w różnej jakości. Dlatego najlepiej jest kupować wyłącznie za pośrednictwem sprawdzonych dystrybutorów. Gładki ręcznik fryzjerski jednego producenta jest nierówny takiemu samemu produktowi innej marki. Dlatego jedyną gwarancją jest zamówienie artykułów z oferty sprawdzonego sklepu, który posiada w asortymencie tylko i wyłącznie dobrze przemyślane elementy.