DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Szczotki do włosów 

Dobre hurtownie fryzjerskie oferują sporo przydatnych produktów, zarówno dla klientów indywidualnych, jak i również dla salonów fryzjerskich, czy też barberskich. Wśród takich produktów możemy znaleźć między innymi dobre szczotki do włosów.


Czy warto wybierać szczotki do włosów?


Dla niektórych może się wydawać, że szczotka do włosów, to taka alternatywa dla grzebienia. Nic bardziej mylnego. Choć są to przedmioty podobne, to jednak skutki ich używania są nieco inne. Szczotka do włosów nie zawsze dobrze posłuży nam do tego, do czego chcielibyśmy użyć grzebienia, no i oczywiście na odwrót. Tak samo, jak w przypadku grzebieni, również szczotki do włosów mogą się między sobą bardzo różnić, nie tylko kształtem, ale też sposobem wykonania, a także materiałem, z którego wykonane są igły w takich szczotkach.


Dobra szczotka do włosów to naprawdę wartościowy przedmiot, który przyda się przy rozczesywaniu włosów, do czego warto wybrać specjalną szczotkę, jaką jest szczotka do rozczesywania włosów. Czym ona się charakteryzuje? Przez swój odpowiedni rozstaw igieł sprawia, że rozczesywanie nie tylko jest prostsze, ale i przyjemniejsze. Taka szczotka do rozczesywania włosów szczególnie przydaje się, gdy ktoś ma grube włosy, a także loki.


Jednak szczotki do włosów to nie tylko takie do rozczesywania, istnieją również takie szczotki do włosów, jak szczotka kokówka, czy też szczotka ceramiczna. Każda z tych szczotek do czegoś służy. Z nazw często jest łatwo się domyślić, że taka szczotka do włosów, jak szczotka kokówka, pomaga przy tapirowaniu włosów i zwiększaniu ich objętości. Jest wielu zwolenników, a także wrogów tapirowania, w obawie przed zniszczeniem włosów. Jednak jeśli do włosów używana jest szczotka odpowiedniej jakości, to nie powinny się one zniszczyć. Natomiast szczotka ceramiczna może być sprawdzonym elementem, np. podczas robienia loków.


Szczotki do włosów przydają się w różnych sytuacjach, warto jednak pamiętać, by wybierać takie, o odpowiednich igłach. Część igieł stworzonych jest z naturalnego włosia, np. dzika. Niektóre jednak są również plastikowe, czy też nawet metalowe. Należy uważać, ponieważ przy ich nieodpowiednim używaniu, można skaleczyć skórę głowy. Szczotki do włosów to naprawdę dobry wybór. Jeśli ktoś lubi masaż głowy, to taka szczotka do włosów będzie do tego celu idealna.