Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Szampony i Lotiony 

W naszej ofercie znajdują się kosmetyki dedykowane specjalnie dla mężczyzn. Pozwolą one zadbać o męskie włosy w sposób efektywny, zachowując jednocześnie skuteczność przy prostym stosowaniu.

Podstawowym produktem do pielęgnacji jest odświeżający szampon, pomagający nie tylko dokładnie oczyścić włosy ale także wzmocnić je i wspomóc walkę z łupieżem i wypadaniem. Szampon odświeżający działa także odżywczo na cebulki włosów. Oferujemy także odżywczy szampon dla mężczyzn, który nie tylko oczyszcza, ale także wspomaga przepływ krwi przez co przyspiesza wzrost nowych włosów. Składniki odżywcze pomagają osiągnąć zdrową kondycję męskim włosom. Odżywczy szampon doskonale radzi sobie z codziennymi problemami męskich włosów. Dla włosów bardziej wymagających natomiast został stworzony rewitalizujący lotion dla mężczyzn, który wnikając głęboko w strukturę włosa, pomaga odbudować do od wewnątrz i nadać zdrowego wyglądu. Rewitalizujący lotion dla mężczyzn przeznaczony jest głównie dla włosów w złej kondycji, wypadających i potrzebujących odbudowy.

Szampony do włosów siwych

Poza produktami do pielęgnacji tradycyjnej, mamy w ofercie szampon niwelujący siwe włosy, który pozwala dbać o włosy o odcieniu siwym i szpakowatym. Poza dokładnym oczyszczeniem włosów, przy regularnym stosowaniu redukuje niepożądany żółty odcień siwych włosów, nadając im srebrny połysk. Szampon niwelujący siwe włosy zapewnia poprawę wyglądu siwych włosów w krótkim czasie.

Szampony koloryzujące do włosów, brody i wąsów

Oprócz szamponu dbającego o zachowanie świeżego koloru, możemy zaoferować szampon koloryzujący do brody, wąsów i włosów. Ten produkt przeznaczony jest dla mężczyzn chcących pokryć siwiznę w prosty, szybki i skuteczny sposób. Szampon koloryzujący pozwala osiągnąć różne stopnie pokrycia brody, wąsów i włosów w zależności od czasu oczekiwania. Można użyć go w czterech kolorach: czarnym, siwym/szarym, ciemny brąz lub jasny brąz.

Jaki szampon do włosów męskich?

Wbrew pozorom wybór podstawowych kosmetyków nigdy nie jest prosty. Należy decyzję oprzeć na szeregu różnych preferencji. Ponadto przy nawet prostym szamponie do włosów męskich, konieczne jest dobranie produktu z nieco wyższej półki. Regularne stosowanie tanich szamponów do włosów męskich będzie negatywnie wpływało nie tylko na fryzurę, ale również skórę głowy i cebulki. Wielu mężczyzn pomija także istotną rolę, jaką w pielęgnacji pełnią lotiony do włosów męskich. To właśnie kiedy cebulki tracą swoje właściwości, a włosy na blasku – rolą tych kosmetyków jest nawilżenie i przywrócenie odpowiedniej kondycji fryzurze.


Lotiony do włosów męskich w praktyce

Zadaniem lotionów do włosów męskich jest zmiękczyć cerę dla lepszego wchłaniania się składników odżywczych. Dzięki nim zniszczone złej jakości kosmetykami włosy mogą się lepiej zregenerować i bardziej kooperują przy zabiegach z fryzjerem bądź przy samodzielnej pielęgnacji. Przykładem do zastosowania będzie Icy Lotion rewitalizujący lotion, który doskonale działa we współpracy i penetracji kolejnych kosmetyków z Silver Shampoo szamponem do włosów męskich. W tym przypadku warto także subtelnie dołączyć do kuracji serum lub esencję. Wbrew pozorom szampony do włosów męskich mogą być niezwykle skuteczne, jeśli są właściwie stosowane. Warto np. przemyśleć Beardburys Fresh Shampoo, a szczególnie w asyście lotionu do włosów męskich, który ułatwi wchłanianie się mikroskładników.


Jakie zadanie ma lotion do włosów męskich?

Przede wszystkim mają one wygładzić powierzchnię skóry, a następnie uczynić ją bardziej wchłanialną dla substancji z szamponów do włosów męskich, serum i dalszych kosmetyków. Następnie np. Icy Lotion rewitalizujący lotion reguluje poziom nawilżenia i charakteryzuje się tym, że jest idealny do cer przesuszonych. Niejednokrotnie jednak znajduje on również zastosowanie oraz tłustych i mieszanych, bo szybko się wchłania i tutaj można wesprzeć go przy użyciu Beardburys Fresh Shampoo. Przy łupieżu z kolei oraz problemach skórnych, warto nabyć produkt z aktywnymi związkami srebra jak Silver Shampoo szampon do włosów męskich.

Szampony do włosów męskich w praktyce

Lotiony do włosów męskich to prawdziwy must have dla osób, które chcą nieco lepiej zadbać o kondycję skóry głowy oraz fryzury. Jeśli nigdy nie dbałeś w sposób bardziej poważny o takie kwestie – warto przemyśleć w jaki sposób pielęgnować włosy, a w tym celu wystarczy odpowiedni szampon męski i lotion do włosów męskich.