Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Szampony i Lotiony 

W naszej ofercie znajdują się kosmetyki dedykowane specjalnie dla mężczyzn. Pozwolą one zadbać o męskie włosy w sposób efektywny, zachowując jednocześnie skuteczność przy prostym stosowaniu.


Podstawowym produktem do pielęgnacji jest odświeżający szampon, pomagający nie tylko dokładnie oczyścić włosy ale także wzmocnić je i wspomóc walkę z łupieżem i wypadaniem. Szampon odświeżający działa także odżywczo na cebulki włosów. Oferujemy także odżywczy szampon dla mężczyzn, który nie tylko oczyszcza, ale także wspomaga przepływ krwi przez co przyspiesza wzrost nowych włosów. Składniki odżywcze pomagają osiągnąć zdrową kondycję męskim włosom. Odżywczy szampon doskonale radzi sobie z codziennymi problemami męskich włosów. Dla włosów bardziej wymagających natomiast został stworzony rewitalizujący lotion dla mężczyzn, który wnikając głęboko w strukturę włosa, pomaga odbudować do od wewnątrz i nadać zdrowego wyglądu. Rewitalizujący lotion dla mężczyzn przeznaczony jest głównie dla włosów w złej kondycji, wypadających i potrzebujących odbudowy.

SZAMPONY DO WŁOSÓW SIWYCH

Poza produktami do pielęgnacji tradycyjnej, mamy w ofercie szampon niwelujący siwe włosy, który pozwala dbać o włosy o odcieniu siwym i szpakowatym. Poza dokładnym oczyszczeniem włosów, przy regularnym stosowaniu redukuje niepożądany żółty odcień siwych włosów, nadając im srebrny połysk. Szampon niwelujący siwe włosy zapewnia poprawę wyglądu siwych włosów w krótkim czasie.

SZAMPON KOLORYZUJĄCY DLA BRODY, WĄSÓW I WŁOSÓW

Oprócz szamponu dbającego o zachowanie świeżego koloru, możemy zaoferować szampon koloryzujący do brody, wąsów i włosów. Ten produkt przeznaczony jest dla mężczyzn chcących pokryć siwiznę w prosty, szybki i skuteczny sposób. Szampon koloryzujący pozwala osiągnąć różne stopnie pokrycia brody, wąsów i włosów w zależności od czasu oczekiwania. Można użyć go w czterech kolorach: czarnym, siwym/szarym, ciemny brąz lub jasny brąz.