DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Wałki, Papiloty, Gumki, Szpilki 

Nie każdy z nas może mieć takie włosy, jakie sobie wymarzy. Chodzi tu nie tylko o kolor włosów, lecz także grubość, czy też to, czy włosy są proste, falowane, czy to są loki, i tak dalej. Można jednak nieco pokonać naturę i tak naprawdę samodzielnie ustylizować włosy tak, jak ktoś sobie marzy.


Loki na zawołanie


Loki to włosy, o których marzy nie jedna kobieta. Są one jednak dość specyficzne, ponieważ, w sumie jak w przypadku każdego typu włosów, wymagają posiadania odpowiednich genów, z odpowiedniej strony świata. Nie każdy jednak ma szansę na to, by zaznać tej dobroci. W dobrym salonie fryzjerskim można jednak ten błąd natury naprawić, a bardzo pomocne są tu różnego rodzaju wałki do włosów, papiloty, i tak dalej. Oczywiście, można użyć jeszcze lokówki, jednak wałki do włosów to dobra pomoc dla tego urządzenia, bądź też możliwość zastąpienia go. Wałki do włosów można kupić różnego rodzaju, na przykład wałki do włosów z rzepami, wałki metalowe, wałki z gąbki z klamrą, czy uniwersalne wałki z pianką. Wszelkie akcesoria fryzjerskie, jak wałki do włosów, pomagają w ich stylizacji i poprawieniu swojej fryzury.


Takie wałki do włosów należy dobierać albo pod swój gust, albo z konkretnym celem, co chce się osiągnąć. Wałki z rzepami, wałki metalowe, wałki z gąbki z klamrą, a także uniwersalne wałki z pianką, mają różne cechy charakterystyczne, a więc sposób ich użycia zawsze może się nieco różnić i mogą być one dobierane, przykładowo w zależności od typu włosów. Wałki z rzepami na pewno są poręczne, wałki metalowe dają pewność, że włosy będą się trzymać, wałki z gąbki z klamrą, czy też uniwersalne wałki z pianką i papiloty to chyba jedne z bardziej znanych akcesoriów, które swobodnie mogą być używane przez wszystkie kobiety.


Włosy jednak nie kończą się na samych lokach i stylizować je można na wiele różnych sposobów. Do tego celu można jeszcze używać takich dodatków jak gumki do włosów, gumka do koka, czy też szpilki do włosów. Hurtownia fryzjerska posiada wszelkie wspomniane akcesoria fryzjerskie, więc z ich dostępem nie powinno być problemu. Gumki do włosów to proste rozwiązanie dla wielu fryzur, czy też po prostu, by szybko spiąć włosów. Gumki do włosów warto jednak mieć w większej ilości, ponieważ mają to do siebie, że po dłuższym czasie używania mogą pęknąć i przyda się kolejna. Gumka do koka to rozwiązanie dla pań, które uwielbiają nosić kok, a szpilki do włosów to również dobre, podręczne akcesoria, które można użyć do samodzielnej stylizacji, jak i sprawdzą się również w salonie fryzjerskim.