Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Wałki, Papiloty, Gumki, Szpilki 

Nie każdy z nas może mieć takie włosy, jakie sobie wymarzy. Chodzi tu nie tylko o kolor włosów, lecz także grubość, czy też to, czy włosy są proste, falowane, czy to są loki, i tak dalej. Można jednak nieco pokonać naturę i tak naprawdę samodzielnie ustylizować włosy tak, jak ktoś sobie marzy.


Loki na zawołanie, czyli tylko wałki do włosów magnetyczne 


Loki to włosy, o których marzy nie jedna kobieta. Są one jednak dość specyficzne, ponieważ, w sumie jak w przypadku każdego typu włosów, wymagają posiadania odpowiednich genów, z odpowiedniej strony świata. Nie każdy jednak ma szansę na to, by zaznać tej dobroci. W dobrym salonie fryzjerskim można jednak ten błąd natury naprawić, a bardzo pomocne są tu różnego rodzaju wałki do włosów, papiloty, i tak dalej. Oczywiście, można użyć jeszcze lokówki, jednak wałki do włosów to dobra pomoc dla tego urządzenia, bądź też możliwość zastąpienia go. Wałki do włosów można kupić różnego rodzaju, na przykład wałki do włosów z rzepami, wałki metalowe, wałki z gąbki z klamrą, czy uniwersalne wałki z pianką. Wszelkie akcesoria fryzjerskie, jak wałki do włosów, pomagają w ich stylizacji i poprawieniu swojej fryzury.


Takie wałki do włosów należy dobierać albo pod swój gust, albo z konkretnym celem, co chce się osiągnąć. Wałki z rzepami, wałki metalowe, wałki z gąbki z klamrą, a także uniwersalne wałki z pianką, mają różne cechy charakterystyczne, a więc sposób ich użycia zawsze może się nieco różnić i mogą być one dobierane, przykładowo w zależności od typu włosów. Wałki z rzepami na pewno są poręczne, wałki metalowe dają pewność, że włosy będą się trzymać, wałki z gąbki z klamrą, czy też uniwersalne wałki z pianką i papiloty to chyba jedne z bardziej znanych akcesoriów, które swobodnie mogą być używane przez wszystkie kobiety.


Włosy jednak nie kończą się na samych lokach i stylizować je można na wiele różnych sposobów. Do tego celu można jeszcze używać takich dodatków jak gumki do włosów, gumka do koka, czy też szpilki do włosów. Hurtownia fryzjerska posiada wszelkie wspomniane akcesoria fryzjerskie, więc z ich dostępem nie powinno być problemu. Gumki do włosów to proste rozwiązanie dla wielu fryzur, czy też po prostu, by szybko spiąć włosów. Gumki do włosów warto jednak mieć w większej ilości, ponieważ mają to do siebie, że po dłuższym czasie używania mogą pęknąć i przyda się kolejna. Gumka do koka to rozwiązanie dla pań, które uwielbiają nosić kok, a szpilki do włosów to również dobre, podręczne akcesoria, które można użyć do samodzielnej stylizacji, jak i sprawdzą się również w salonie fryzjerskim.

Wałki fryzjerskie do włosów – jakich potrzebuję w moim salonie?


Praca z fryzurami klientów wymaga odpowiedniego zaopatrzenia w sprzęt. Niestety, ale potrzeby w tym aspekcie są niezwykle zróżnicowane, co oznacza, że w naszym salonie znaleźć powinno się jak najszersze spektrum specjalistycznie dostosowanych narzędzi np. wałki fryzjerskie do włosów trwałej ondulacji lub bardziej uniwersalnych np. wałków z pianką. W tym aspekcie wybór pozostaje po Twojej stronie, jednak musisz mieć na uwadze, że wybór odpowiednich narzędzi do pracy jest bardzo często w pewien sposób kompromisem pomiędzy Twoimi preferencjami, oczekiwaniami klientów, jakością i budżetem, którym dysponujesz. Tańsze zdecydowanie będą uniwersalne wałki z pianką, ale lepszą jakość osiągniesz stosując sprzęt profesjonalny, jak np. termoloki wałki do włosów. Wszystko pozostaje w tym aspekcie jednak do rozważenia po Twojej stronie. Sprawdź jakie papiloty fryzjerskie do włosów sprawdzą się u Ciebie.


Wałki rzepowe czy wałki sinusoidalne?


Odpowiedź na to pytanie zależna jest od tego, czego oczekujesz od efektu końcowego związanego z fryzurą klienta. Oba te narzędzia posiadają po prostu inne przeznaczenie. W praktyce będziesz potrzebować obu tych typów chyba, że zamierzasz korzystać z bardziej uniwersalnych rozwiązań. W praktyce jednak nie możesz zapomnieć o tym, aby wyposażyć się w podstawową kwestię jaką są gumki do koka z haczykiem bądź gumki do włosów na warkoczyki. W praktyce będą one konieczne, aby odpowiednio poradzić sobie z modelowaniem dowolnej fryzury. Jeśli planujesz używać wałki sinusoidalnych do pracy z włosami lub nieco bardziej praktycznych wałków rzepowych, to bez odpowiednich nawet najprostszych gumek – nie osiągniesz planowanego efektu.


Termoloki wałki do włosów i profesjonalne wałki do włosów magnetyczne


W praktyce wielu fryzjerów zastanawia się czy potrzebuje bardziej specjalistycznego albo droższego sprzętu. Niestety jest to jak najbardziej konieczne, a tym bardziej potrzebne. Wałki do włosów magnetyczne pozwalają przykładowo zdecydowanie wygodniej pracować z włosami. Ponadto zapięcia nie niszczą struktury poszczególnych włosów i dopasowują się do klienta. Z pewnością przy kruchych włosach sprawdzą się one zdecydowanie lepiej niż wałki rzepowe. Dobrze jest poza tym wyposażyć się w gumki do koka z haczykiem bądź gumki do włosów na warkoczyki w zależności od docelowej fryzury, którą chcemy stylizować. Papiloty fryzjerskie do włosów to w rzeczywistości bardzo zróżnicowany zestaw narzędzi do pracy z klientem.