DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Rękawiczki 

Higiena w każdym salonie fryzjerskim powinna być na jak najwyższym poziomie. Chodzi tu zarówno o komfort klienta, jak i również fryzjera. Dlatego też nigdy nie powinno zabraknąć takich elementów wyposażenia jak jednorazowe rękawiczki, w tym rękawiczki winylowe, czy rękawiczki lateksowe.


Po co fryzjerowi rękawiczki?


Każdego dnia fryzjer ma kontakt z różnymi substancjami, które mogą zostawać mu na ręce i pod paznokciami. Każdego dnia dotyka skóry głowy i włosów dziesiątek klientów. Każda z tych sytuacji wymaga tego, by zachować w maksymalnym stopniu higienę i estetykę pracy. To właśnie zapewniają jednorazowe rękawiczki, czyli między innymi rękawiczki winylowe czy też rękawiczki lateksowe.


Jednorazowe rękawiczki chronią fryzjera przed działaniem wielu substancji na skórę. Niezależnie od tego, czy są to substancje chemiczne, czy też naturalne, to ich nadmiar każdego dnia może obciążać skórę dłoni. Stanie się ona sucha, zacznie pękać, a do tego mogą pojawić się jakieś uczulenia. Rękawiczki lateksowe i rękawiczki winylowe właśnie przed tym ją chronią. Po co ryzykować, skoro można prosto i tanio się ochronić? Fryzjer musi pamiętać, by dbać o swoje bezpieczeństwo. Jeśli będzie mieć niesprawne dłonie, to nie będzie w stanie obsłużyć klienta.
Jednorazowe rękawiczki są także gwarancję higieny i estetyki dla klienta. Każdy wie, że fryzjer musi w trakcie pracy dotykać jego włosów, ale lepiej klient będzie się czuć, wiedząc, że zachowana jest gwarancja higieny, że na jego włosy nic się nie przedostanie i nie pozostaną na nich jakieś substancje, które były używane przy poprzednim kliencie. Takie rękawiczki lateksowe, czy rękawiczki winylowe to dbałość o wizerunek firmy.


Dla fryzjera ważne jest to, by produkty były dobre i bezpieczne. Niektórzy są uczuleni na lateks i rękawiczki lateksowe nie będą odpowiednie. Dlatego hurtownie fryzjerskie oferują również jednorazowe rękawiczki winylowe. Czas podjąć dobrą decyzję. To jest naprawdę niewielki wydatek, a daje spore efekty. Jedno opakowanie potrafi kosztować kilka złotych, a może być używane naprawdę długo, jednak należy pamiętać, że są to jednorazowe rękawiczki i po każdym użyciu należy je wyrzucać.