Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Kremy 

W naszym sklepie oferujemy szeroką gamę kremów do włosów o szerokim zakresie działania. Polecamy w szczególności termoochronne kremy do prostowania włosów, kremowe żele do modelowania włosów a także krem oczyszczająco-odprężający. Każdy krem do włosów w naszej ofercie jest opracowany w oparciu o starannie dobrane składniki, a zatem wspomoże codzienną pielęgnację naszych włosów.

Termoochronny krem do prostowania włosów

Ten produkt przeznaczony jest do prostowania włosów. Należy go nałożyć na włosy przed zabiegiem prostowania. Działa on w sposób ochronny na włosy poddawane działaniom wysokiej temperatury, zabezpieczając je przed szkodliwym działaniem prostownicy. Jednocześnie w połączeniu z działaniem wysokiej temperatury wygładza i nabłyszcza włosy, pozostawiając je jedwabiście miękkie i proste. Termoochronny krem do prostowania włosów nada się w szczególności przy prostowaniu włosów falowanych i kręconych.

Kremowy żel

To produkt łączący w sobie cechy stylizującego żelu i wosku, a także kremu ochronnego. Kremowy żel ma właściwości wygładzające, nawilżające i antystatyczne a więc redukuje elektryzowanie się włosów. Nadaje on włosom średnie utrwalenie i lekki połysk, co pozwala na uzyskanie naturalnego efektu przy stylizacji codziennej.

Krem oczyszczająco-odprężający

Krem ten przeznaczony jest do stosowania przed myciem włosów szamponem. Służy on przede wszystkim przygotowaniu skóry głowy do zabiegu mycia, zmniejszając uczucie pieczenia czy swędzenia, ograniczając nadmierne wydzielanie serum. Wspomaga on także sam proces mycia włosów poprzez swoje właściwości oczyszczające. Dedykowany jest w szczególności osobom cierpiącym na łupież, przetłuszczanie włosów czy nadmierne łuszczenie oraz skórę skłonną do podrażnień. Należy nałożyć go na kilka minut przed myciem szamponem i rozmasować na skórze głowy i po około 10 minutach przystąpić do mycia.