Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Kosmetyki do włosów 

Włosy to wspaniały element ludzkiego ciała, który jest bardzo funkcjonalny. Włosy nie tylko mają dobrze wyglądać, lecz również chronią nasze ciało, między innymi przed zabrudzeniami, czy chłodem. Jednak w dzisiejszych czasach, przede wszystkim dbamy o to, by na co dzień, dobrze się prezentowały.

Nasza hurtownia fryzjerska oferuje dla państwa produkty, które przydadzą się każdemu, kto pragnie, by jego włosy zawsze były delikatne, pełne koloru, a także pięknie wyglądały przy każdej okazji. Oferujemy państwo kosmetyki do włosów, które zarówno przydadzą się w trakcie stylizacji włosów, jak i również są świetnym rozwiązaniem, jeśli chodzi o codzienną pielęgnację. Włosy nie są tak proste w obsłudze, jak nam się wydaje. W zależności od tego, jakim typem włosów się zajmujemy, wymagają one innych produktów, które posiadają inne związki w składzie.

Może po prostu chcesz zadbać o siebie, a może prowadzisz salon fryzjerski? Dobre kosmetyki fryzjerskie, które znajdziesz w naszym sklepie, zawsze ci się przydadzą. Dzięki nim możesz sprawić dla włosów i skóry głowy, prawdziwe małe spa. Wśród produktów, które oferujemy, znajdą się między innymi: szampony, odżywki, maski, lotiony, serum, żele, pianki, woski, gumy, kiery, czy też lakiery. Jest to cała paleta produktów, dzięki którym z włosami będziesz w stanie sprawić cuda. Oczywiście, zawsze należy dokładnie wiedzieć, jakiego produktu użyć, by włosy zareagowały w odpowiedni sposób.

Gwarantujemy ci jednak, że jeśli posiadasz salon fryzjerski, to każdy z wymienionych, na pewno użyjesz. Są to produkty, które również możesz nie tylko wykorzystywać, lecz traktować jako materiał promocyjny swojego salonu, pokazując, jak dobrej jakości produkty stosujesz. W naszej ofercie znajdziesz również całe serie kosmetyków fryzjerskich, takich jak Seria Botea.

Nie czekaj dłużej, tylko zapoznaj się z naszą ofertą i skorzystaj z niej już teraz. Zapewniamy Cię, że nie pożałujesz, a efekty stosowania będą naprawdę spektakularne.
Jednym z najważniejszych i najtrudniejszych procesów, na jaki każdy fryzjer musi być gotowy, jest koloryzacja i dekoloryzacja. Nie wystarczy tutaj po prostu postawić przed klientką palety kolorów, z których może skorzystać.