Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Kosmetyki do włosów 

Czy mężczyźni dbają o siebie równie dobrze i często jak kobiety? Wiele osób zapewne odpowiedziałoby, że nie, jednak prawda jest taka, że mężczyźni coraz częściej zwracają uwagę na to, jak wyglądają i jak się czują w swoim ciele. To również skłania ich między innymi do tego, by dbać o swoje włosy i skórę głowy. Choć nadal usługi fryzjerskie u mężczyzn nie są jakieś wymyślne, to jednak mężczyźni coraz częściej używają dobrych kosmetyków do włosów, czy brody.

Od czego każdy mężczyzna powinien zacząć pielęgnację swojego ciała? Od porządnego umycia się, by móc skutecznie pokonywać kolejne kroki. Na początek warto więc wybrać dobry żel pod prysznic dla mężczyzn, który nie tylko dobrze oczyści skórę, a także ją odżywi. Powinien on być delikatny dla skóry, szczególnie jeśli ktoś ma delikatną skórę. Żel pod prysznic dla mężczyzn niekoniecznie nadaje się do mycia włosów, dlatego przyda się jakiś szampon, na przykład szampon przeciw wypadaniu włosów, jeśli mężczyzna zauważa, że zaczyna mieć z tym problemy. Znajdzie się również coś dla mężczyzn, których włosy tracą pigment, a więc szampon dla siwych włosów. Jeśli jednak ktoś wie, że nie ma problemu z wypadającymi włosami, czy siwieniem, to może po prostu zdecydować się na delikaty szampon do codziennego stosowania.


Gdzie to wszystko można znaleźć? Między innymi właśnie w sklepie internetowym Poniks, gdzie artykuły fryzjerskie dobrej jakości, to podstawa. Produkty w takim miejscu należą do takich marek jak Beard Burys itd. czyli można mieć pewność, że były robione z konkretnym przeznaczeniem. Produktów do włosów może być jednak jeszcze więcej, a wśród nich między innymi szampon niwelujący siwe włosy, rewitalizujący lotion dla mężczyzn, czy też elastyczna pomaga o półmatowym wykończeniu.

Każdy mężczyzna powinien dbać o siebie i o swoje włosy, szczególnie gdy może postawić na tak wiele dobrej jakości produktów. Hurtownia fryzjerska Poniks to miejsce, w którym zaopatrzy się w dobrej jakości materiały każdy prawdziwy mężczyzna.

Jakie żele pod prysznic dla mężczyzn?

Wybór odpowiednich kosmetyków to od zawsze absolutna podstawa. W przypadku mężczyzn, niejednokrotnie żele pod prysznic posiadają więcej niż jedno zastosowanie. Wynika to z tego, że nie tylko kosmetyki do męskich włosów posiadają po prostu zupełnie inną specyfikę stosowania. W praktyce często wykorzystywane są w zróżnicowanym stopniu np. szampony niwelujący siwe włosy lub kremowy żel do męskich włosów. Wszystko z kolei w zależności od indywidualnych potrzeb oraz preferencji danej osoby. Niektórzy potrzebują bardziej starannej, a inni mniej efektywnej pielęgnacji ograniczającej się do wyłącznie prostych żeli pod prysznic dla mężczyzn. Na jakiej podstawie wybrać więc odpowiedni pod własne preferencje?

Szampony koloryzujące wąsy i szampony koloryzujący dla brody

W ostatnim czasie często zastosowanie znajdują właśnie szampony koloryzujący dla brody, a także szampony koloryzujące wąsy. Mężczyźni wybierają je ze względu na szerokie spektrum eventów, a także w celu wprowadzenia nieco świeżości do codziennego wyglądu. Często po zastosowaniu szamponu koloryzującego włosy dla mężczyzn trzeba również zmienić nieco wygląd naturalnego zarostu, a to oznacza szampony koloryzujące wąsy i szampony koloryzujący dla brody. Następnie w celu zadbania o utrzymanie się nowej fryzury i stylu, trzeba stosować odpowiednio kosmetyki do męskich włosów.

Kosmetyki dla męskich włosów i szampony koloryzujący włosy dla mężczyzn

W tym przedziale połączeniem są z pewnością szampony niwelujący siwe włosy. Posiadają one pewne cechy szamponów koloryzujących włosy, ale bliżej im jednak po prostu do standardowych kosmetyków do męskich włosów. W praktyce niejednokrotnie mężczyźni ze względu na konieczność większego nawilżenia cebulek i zadbania o skórę głowy, korzystają z kremowych żeli do męskich włosów. Te ze względu na konsystencję posiadają lepsze zagęszczenie cennych substancji. Tutaj często właśnie w tym aspekcie sprawdzają się szampony niwelujący siwe włosy o takiej gramaturze i składzie oraz postaci.

Kiedy szampony niwelujący siwe włosy lub tradycyjnie żele pod prysznic dla mężczyzn?

W tym zakresie odpowiedź na pytanie zależy tak naprawdę tylko od Twoich potrzeb. Żele pod prysznic dla mężczyzn w najprostszej postaci to po prostu zwykły kosmetyk. Natomiast przeznaczone dla osób siwiejących posiadają bardziej bogaty i dostosowany do potrzeb skład, a także po prostu bywają droższe. Musisz więc dany produkt dopasować bezpośrednio do własnych preferencji na tej podstawie.