DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Sprzęt fryzjerski 

Każdy z nas marzył kiedyś o jakimś małym biznesie. Jednym z kierunków, który cały czas cieszy się uznaniem i nie brakuje następnie klientów, chcących korzystać z usług osób wykształconych, są usługi fryzjerskie. Może więc warto zainwestować właśnie w salon fryzjerski?


Nie takie proste jak się wydaje


Wizyty w salonie fryzjerskim nie zawsze pozwalają na dostrzeżenie, z jak wielu tak naprawdę przedmiotów korzystają profesjonalni fryzjerzy, jak wiele narzędzi potrzebują, by naprawdę dobrze móc obsłużyć swoich klientów. Dlatego też przemyśl dokładnie, co będziesz potrzebować i najlepiej poszukaj miejsca, w którym znajdziesz informacje, co przyda ci się, przed założeniem salonu fryzjerskiego. Im więcej informacji zdobędziesz na początku, tym prościej będzie ci później odnaleźć się w pracy i rzadziej będziesz napotykać sytuacje, że czegoś ci brakuje i musisz szybko to dokupić.

Dobry sklep fryzjerski powinien udzielić ci informacji, jakie podstawowe narzędzie oferują dla fryzjerów, bez których tak naprawdę nie warto w ogóle zaczynać. Sklep online Poniks to właśnie jedno z tych miejsc, w którym możesz znaleźć naprawdę dużo podpowiedzi. Dokładnie przejrzyj całą ofertę i zapisuj wszystko, co przyda się, do spełnienia twojej oferty. Dopasuj produkty do tego, jak będą wyglądać twoje usługi. Pozwoli ci to oszacować koszty, jakie musisz ponieść.

Bez czego się nie obędzie?


Jest jednak kilka produktów, które na pewno będziesz potrzebować i na nich należy skupić się na początku. Przede wszystkim pamiętaj o tym, by zakupić suszarki, prostownice i karbownice, maszynki, lokówki, suszarki hełmowe, infrazony, i tak dalej. Wydaje ci się, że jest tego mało? Dolicz do tego jeszcze co najmniej kilka par profesjonalnych nożyczek fryzjerskich, których cena może oscylować nawet wokół kilku tysięcy złotych, grzebienie, a także różne szampony, farby, odżywki, i tak dalej.

Jest to minimum, które powinno się u ciebie znaleźć. Do tego oczywiście dojdą jeszcze inne produkty jak meble fryzjerskie, sauny i nawilżacze, i tak dalej.
Należy mieć świadomość, że jeśli chce się założyć naprawdę dobry salon, to należy w niego porządnie zainwestować.