Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Sprzęt fryzjerski 

Każdy z nas marzył kiedyś o jakimś małym biznesie. Jednym z kierunków, który cały czas cieszy się uznaniem i nie brakuje następnie klientów, chcących korzystać z usług osób wykształconych, są usługi fryzjerskie. Może więc warto zainwestować właśnie w salon fryzjerski?

Suszarki, prostownice, lokówki fryzjerskie - must have salonu fryzjerskiego

Wizyty w salonie fryzjerskim nie zawsze pozwalają na dostrzeżenie, z jak wielu tak naprawdę przedmiotów korzystają profesjonalni fryzjerzy, jak wiele narzędzi potrzebują, by naprawdę dobrze móc obsłużyć swoich klientów. Dlatego też przemyśl dokładnie, co będziesz potrzebować i najlepiej poszukaj miejsca, w którym znajdziesz informacje, co przyda ci się, przed założeniem salonu fryzjerskiego. Im więcej informacji zdobędziesz na początku, tym prościej będzie ci później odnaleźć się w pracy i rzadziej będziesz napotykać sytuacje, że czegoś ci brakuje i musisz szybko to dokupić.

Dobry sklep fryzjerski powinien udzielić ci informacji, jakie podstawowe narzędzie oferują dla fryzjerów, bez których tak naprawdę nie warto w ogóle zaczynać. Sklep online Poniks to właśnie jedno z tych miejsc, w którym możesz znaleźć naprawdę dużo podpowiedzi. Dokładnie przejrzyj całą ofertę i zapisuj wszystko, co przyda się, do spełnienia twojej oferty. Dopasuj produkty do tego, jak będą wyglądać twoje usługi. Pozwoli ci to oszacować koszty, jakie musisz ponieść.

Bez jakiego sprzętu fryzjerskiego się nie obędzie?

Jest jednak kilka produktów, które na pewno będziesz potrzebować i na nich należy skupić się na początku. Przede wszystkim pamiętaj o tym, by zakupić suszarki, prostownice i karbownice, maszynki, lokówki, suszarki hełmowe, infrazony, i tak dalej. Wydaje ci się, że jest tego mało? Dolicz do tego jeszcze co najmniej kilka par profesjonalnych nożyczek fryzjerskich, których cena może oscylować nawet wokół kilku tysięcy złotych, grzebienie, a także różne szampony, farby, odżywki, i tak dalej.

Jest to minimum, które powinno się u ciebie znaleźć. Do tego oczywiście dojdą jeszcze inne produkty jak meble fryzjerskie, sauny i nawilżacze, i tak dalej.
Należy mieć świadomość, że jeśli chce się założyć naprawdę dobry salon, to należy w niego porządnie zainwestować.

Podstawowe akcesoria w zakładzie – prostownice, karbownice fryzjerskie i nie tylko

Suszarki fryzjerskie to oczywisty wybór, tak jak lokówki fryzjerskie. Jednak mało kto zastanawia się nad zakupem infrazonów fryzjerskich. Dodatkowo warto wspomnieć o odpowiednich prostownicach i karbownicach fryzjerskich z nieco lepszej półki, które pozwolą zdecydowanie efektywniej pracować z włosami klienta. Często mają oni bowiem bardzo duże wymagania, a przez to niezbędny jest zakup odpowiedniego sprzętu. Maszynki fryzjerskie w ostatnim czasie zostały wzbogacone o system bezprzewodowy, dzięki czemu nie wymagają kabla, a przez to operowanie nim wokół głowy jest zdecydowanie prostsze i pozwala na ogromną swobodę w pracy.

W jaki sposób dodatkowo wyposażyć salon – sauny i nawilżacze fryzjerskie

W tym aspekcie wręcz idealnym rozwiązaniem są sauny i nawilżacze fryzjerskie, które zadbają dodatkowo o komfort klienta. Na tym jednak możliwości się nie kończą, gdyż kolejnym zakupem będą infrazony fryzjerskie, które zdecydowanie w zakładzie powinny się znaleźć. Podstawowym wyposażeniem są suszarki hełmowe fryzjerskie, które poradzą sobie idealnie z dłuższymi włosami, których suszarki fryzjerskie nie wysuszą w odpowiednim tempie, a także tak dobrze, jak wspomniane większe wersje.

Dlaczego warto przemyśleć zakup infrazonów fryzjerskich i saun?

Głównie z tego względu, że pozwalają zadbać nie tylko włosy klienta, ale także jego cerę, skórę pod fryzurą, a przez to dobre samopoczucie. Zadowolony klient, to powracający klient, który regularnie będzie korzystał z usług danego salonu. Do tego warto dodać do listy zakupów odpowiednie maszynki fryzjerskie, które pozwolą bardziej precyzyjnie pracować z włosami, a także prostownic i karbownic fryzjerskich. Dzięki temu każdego obsłużymy zdecydowanie szybciej i znajdziemy czas na to, aby przyjąć większą ilość osób w ciągu dnia. Tempo pracy nie pozostaje bez znaczenia, a przez to im więcej uda się zrobić w trakcie każdej godziny, tym większy okaże się dochód z całego dnia.

Suszarki hełmowe fryzjerskie w praktyce

Zawsze warto wyposażyć się w ich większą ilość. Głównie z tego względu, że standardowe suszarki fryzjerskie nie są przystosowane do suszenia dłuższych włosów, a także pracy z koloryzacją oraz szerokim spektrum różnego rodzaju dodatkowych usług. Suszarki hełmowe fryzjerskie to inwestycja w efektywność, której nie może zabraknąć w żadnym profesjonalnym zakładzie. Stanowią idealny zakup na lata regularnego użytkowania, który przełoży się na efektywność, a przez to dochód.