Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Prostownice, Karbownice 

Problemy z fryzurą zna chyba każda kobieta. Albo włosy się falują, nie chcą się wyprostować, albo co chwilę przez złe prostownice się elektryzują. Czas jednak wreszcie je opanować i zrobić coś, dzięki czemu będą naprawdę dobrze się prezentować.

Prostownica do włosów – jaka powinna być?

O tym, co oznacza nieodpowiedni wybór prostownicy, doskonale przekonała się już niejedna kobieta. Jest to źródło bardzo poważnych strat i przymusowej wizyty u fryzjerki. Jednak jeśli ktoś udaje się pierwszy raz do nowego salonu fryzjerskiego, to również musi uważać, by prostownica była odpowiednia. Dobre salony fryzjerskie powinny wybierać najlepszej jakości prostownice, a takie można znaleźć między innymi w hurtowni internetowej Poniks.

Dobra prostownica do włosów powinna posiadać co najmniej kilka szczególnych cech, które świadczyć będą o jej jakości. Zacznijmy więc może od tego, co można poczuć. Profesjonalna prostownica fryzjerska nie może zostać wykonana z byle jakiego materiału. Jeśli chodzi o prostownice dostępne cenowo dla każdego, to warto wybierać między innymi prostownice, w których płyty grzewcze wykonane są między innymi z ceramiki. Dzięki temu włosy nie będą się elektryzować. Dodatkowo należy pamiętać o możliwości regulowania temperatury. Włosy każdej kobiety są inne i każda kobieta może równie reagować na temperaturę. Zbyt wysoka temperatura spali włosy, natomiast zbyt niska, nie da oczekiwanego efektu. Kolejną ważną opcją, w zasadzie mówiącą o bezpieczeństwie, jest to, że profesjonalna prostownica fryzjerska powinna samodzielnie się wyłączać po pewnym czasie.

Większość pań zapewne słyszała o tym, czym jest karbownica fryzjerska. Dobre sklepy fryzjerskie takie urządzenia posiadają na sprzedaż, a może dla kogoś będzie to okazja, by nieco zmienić swój wygląd. Profesjonalna karbownica fryzjerska pozwala na zupełne zmienienie wyglądu choćby na jakiś czas. Karbownica do włosów pozwala nadać im bujność i delikatne loki, co sprawia, że wyglądają one niepowtarzalnie. Karbownica do włosów jednak podobnie jak prostownica powinna być odpowiednio wykonana. Profesjonalna karbownica fryzjerska musi posiadać płyty grzewcze z odpowiedniego materiału, jak i możliwość doboru temperatury.

Urządzenia, które przy pomocy temperatury zmieniają postać włosów, są naprawdę pomocne, jednak profesjonalna karbownica fryzjerska, jak i prostownica do włosów, nie powinny być byle jakie, by nie skrzywdzić własnej fryzury.

Jak wybierać prostownice fryzjerskie?

Karbownica fryzjerska i prostownica do włosów to rozbudowana grupa produktów. Praktycznie każdy sprawdza się w dwojakim zastosowaniu, czyli w domowym i typowo w zakładzie przy pracy z klientami. Znaleźć możesz wyłącznie dla siebie prostownica fryzjerską, ale możesz również wybrać coś korzystnego z perspektywy bardziej profesjonalnego użytkowania. Wszystko zależy od tego czego potrzebujesz. Przykładowo do pracy lepiej jest kupić karbownicę nadająca objętości Valera Volumissima. Natomiast z perspektywy domowego korzystania możesz wybrać bardziej budżetowe rozwiązania, jeśli chodzi o karbownicę fryzjerską. Tutaj jednak przy zamówieniu dla pracowników nie zapomnij, aby zadbać ich bezpieczeństwo. Wyposaż się odpowiednio wcześniej w rękawiczkę termoochronną do prostownicy. To właśnie ona pozwala pracować perfekcyjnie ze wszystkim co gorące np. eurostil prostownica do włosów Turmalinowa IONIC.

Karbownica fryzjerska i prostownica fryzjerska

Każde z nich nadaje się idealnie zarówno typowego użytku domowego, jak i profesjonalnego zastosowania. Niekoniecznie zawsze i wszędzie potrzebna jest np. karbownica nadająca objętości Valera Volumissima lub profesjonalna eurostil prostownica do włosów Turmalinowa IONIC. Czasami wystarczające są rozwiązania ze średniej półki. Wiele jednak zależy od Twoich indywidualnych potrzeb, a także oczekiwań ze strony Twoich klientów. Prostownica fryzjerska wykonana jest zawsze z nieco lepszych materiałów niż sprzęt domowy. Oznacza to, że taka eurostil prostownica do włosów Turmalinowa IONIC wytrzyma zdecydowanie więcej godzin regularnego użytkowania niż klasyczna, tańsza i do użytkowania domowego. Wydaje się, że decyzja jest prosta. Nie jest!

Zamów prostownicę do włosów dostosowaną do Twoich potrzeb

W zasadzie jest to podstawa. Prostownica do włosów to sprzęt zawsze zdecydowanie bardziej wytrzymały. Dlatego zdecydowanie więcej nieprzewidzianych konsekwencji niż się wydaje może stać się w przypadku złego wyboru. Lepiej jest często zainwestować trochę więcej na start i wybrać np. karbownica nadająca objętości Valera Volumissima i postawić do tego na rękawiczka termoochronna do prostownicy. Dzięki temu nie tylko zapewnisz sobie sprzęt na lata regularnego użytkowania, ale też zabezpieczysz się na wypadek niepotrzebnego oparzenia. Rękawiczka termoochronna do prostownicy bywa wbrew pozorom bardzo przydatna i warto z niej skorzystać.