Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Prostownice, Karbownice 

Problemy z fryzurą zna chyba każda kobieta. Albo włosy się falują, nie chcą się wyprostować, albo co chwilę przez złe prostownice się elektryzują. Czas jednak wreszcie je opanować i zrobić coś, dzięki czemu będą naprawdę dobrze się prezentować.


Prostownica do włosów – jaka powinna być?


O tym, co oznacza nieodpowiedni wybór prostownicy, doskonale przekonała się już niejedna kobieta. Jest to źródło bardzo poważnych strat i przymusowej wizyty u fryzjerki. Jednak jeśli ktoś udaje się pierwszy raz do nowego salonu fryzjerskiego, to również musi uważać, by prostownica była odpowiednia. Dobre salony fryzjerskie powinny wybierać najlepszej jakości prostownice, a takie można znaleźć między innymi w hurtowni internetowej Poniks.

Dobra prostownica do włosów powinna posiadać co najmniej kilka szczególnych cech, które świadczyć będą o jej jakości. Zacznijmy więc może od tego, co można poczuć. Profesjonalna prostownica fryzjerska nie może zostać wykonana z byle jakiego materiału. Jeśli chodzi o prostownice dostępne cenowo dla każdego, to warto wybierać między innymi prostownice, w których płyty grzewcze wykonane są między innymi z ceramiki. Dzięki temu włosy nie będą się elektryzować. Dodatkowo należy pamiętać o możliwości regulowania temperatury. Włosy każdej kobiety są inne i każda kobieta może równie reagować na temperaturę. Zbyt wysoka temperatura spali włosy, natomiast zbyt niska, nie da oczekiwanego efektu. Kolejną ważną opcją, w zasadzie mówiącą o bezpieczeństwie, jest to, że profesjonalna prostownica fryzjerska powinna samodzielnie się wyłączać po pewnym czasie.


Karbownica fryzjerska


Większość pań zapewne słyszała o tym, czym jest karbownica fryzjerska. Dobre sklepy fryzjerskie takie urządzenia posiadają na sprzedaż, a może dla kogoś będzie to okazja, by nieco zmienić swój wygląd. Profesjonalna karbownica fryzjerska pozwala na zupełne zmienienie wyglądu choćby na jakiś czas. Karbownica do włosów pozwala nadać im bujność i delikatne loki, co sprawia, że wyglądają one niepowtarzalnie. Karbownica do włosów jednak podobnie jak prostownica powinna być odpowiednio wykonana. Profesjonalna karbownica fryzjerska musi posiadać płyty grzewcze z odpowiedniego materiału, jak i możliwość doboru temperatury.


Urządzenia, które przy pomocy temperatury zmieniają postać włosów, są naprawdę pomocne, jednak profesjonalna karbownica fryzjerska, jak i prostownica do włosów, nie powinny być byle jakie, by nie skrzywdzić własnej fryzury.