Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Szampony 

W naszej ofercie znajdą Państwo także szampony niezbędne w każdym salonie fryzjerskim. Mamy w ofercie profesjonalne produkty, uznanych marek, które z powodzeniem stosowane są w najbardziej prestiżowych salonach na całym świecie.


Szampony do stosowania w salonach


Każdy szanujący się fryzjer poza odpowiednim sprzętem niezbędnym do podstawowego funkcjonowania salonu z pewnością zadbać musi także o odpowiednie szampony do włosów. Z tego względu przygotowaliśmy dla Państwa także szeroką gamę tego typu produktów. Odpowiedni szampon do włosów to często ważna – oczywiście poza naszymi umiejętnościami – gwarancja tego, że klient wyjdzie z naszej salonu zadowolony. Odpowiedni szampon do włosów to gwarancja, że włosy będą odpowiednio puszyste ale także odżywiony i lśniące. W takich warunkach ocena nowej fryzury zawsze wypada pomyślniej z tego względu odpowiednie szampony to gwarancja naszego sukcesu dla dłuższą metę. Również klienci indywidualni często kupują od nas szampony wiedząc o tym, że w naszej ofercie są starannie dobrane produkty, które sprawdzą się nawet w przypadku bardzo wymagających włosów.


Jakie szampony do włosów do salonu


Aby zadbać o naszych klientów przygotowaliśmy ciekawą ofertę szamponów między innymi szampony pro-silver, szampony do włosów siwych czy szampon Beardburys. Oczywiście dobór szamponów jest zawsze kwestią bardzo indywidualną i wymaga dużego doświadczenia i wyczucia. Czasem jest to niestety także metoda prób i błędów i każdemu służy co innego. Duża popularnością jednak cieszą się u szampony do włosów siwych, szczególnie wśród Panów, którzy nie są zbyt chętni do farbowania włosów a jednocześnie chcą wyglądać młodo – bez siwych włosów. Coraz chętniej kupowane są także szampony do włosów pro-silver oraz szampon Beadburys.