DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Zestawy kosmetyków 

Prowadzisz salon fryzjerski? Jeśli tak, to doskonale wiesz, jak ważne są w tym biznesie odpowiednie kosmetyki, które pozwalają na rozwiązanie różnych sytuacji. Praca fryzjera to nie tylko strzyżenie, przycinanie, koloryzacja i układanie. To również doradztwo, odnośnie do kosmetyków, z których mogą korzystać fryzjerzy i pomoc w dbaniu o skórę głowy.


Zadbaj o dobre produkty w twoim salonie


Bardzo ważne jest to, byś nie tylko polecała odpowiednie produkty dla swoich klientów. Każdy przecież może powiedzieć, że taki i taki produkt bardzo pomaga w danej sytuacji. Jednak jeśli ktoś poleca, a sam nie używa, to nie jest to do końca wiarygodne. Dlatego też zadbaj o to, by w twoim salonie znalazły się różne zestawy kosmetyków, na różne sytuacje, z których będziesz korzystać zarówno ty, jak i będziesz mogła je polecać.


Zestaw kosmetyków przeciw wypadaniu włosów, czy też zestaw kosmetyków pobudzających porost włosów, w tym między innymi zestaw Doctor Bald, to między innymi właśnie te kosmetyki, które przydadzą się w salonach obsługujących mężczyzn, czyli przede wszystkim salonach barberskich. Jeśli zgłosi się do ciebie klient, który ma problem z wypadającymi włosami, to skorzystaj z takiego zestawu, pokaż, jak używać danych kosmetyków, a następnie możesz zająć się ich sprzedażą.


Gdzie możesz szybko znaleźć dobre produkty fryzjerskie?


Jeśli chcesz znaleźć dobre produkty do twojego salony fryzjerskiego, które jednocześnie będziesz w stanie sprzedawać, to szukaj między innymi w takich miejscach, jak sklep internetowy. Bardzo dobrze byłoby, gdyby to był sklep ukierunkowany na konkretne produkty, tak jak sklep Poniks, w którym znajdziesz wyłącznie produkty dla fryzjerów, co świadczy o tym, że znają się oni na tym, co robią.
Sprawdź konkretne sklepy i zobacz, czy oferowane tam produkty są naprawdę dobre. Jeśli tak, to możesz spokojnie do nich zaglądać częściej, a twoi klienci i twoje klientki, na pewno będą zadowolone.