DARMOWA DOSTAWA do paczkomatów dla zamówień powyżej 50 zł (wpłata na konto)! Nie dajmy się wirusowi!
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Zestawy kosmetyków 

Prowadzisz salon fryzjerski? Jeśli tak, to doskonale wiesz, jak ważne są w tym biznesie odpowiednie kosmetyki, które pozwalają na rozwiązanie różnych sytuacji. Praca fryzjera to nie tylko strzyżenie, przycinanie, koloryzacja i układanie. To również doradztwo, odnośnie do kosmetyków, z których mogą korzystać fryzjerzy i pomoc w dbaniu o skórę głowy.


Zadbaj o dobre produkty w twoim salonie


Bardzo ważne jest to, byś nie tylko polecała odpowiednie produkty dla swoich klientów. Każdy przecież może powiedzieć, że taki i taki produkt bardzo pomaga w danej sytuacji. Jednak jeśli ktoś poleca, a sam nie używa, to nie jest to do końca wiarygodne. Dlatego też zadbaj o to, by w twoim salonie znalazły się różne zestawy kosmetyków, na różne sytuacje, z których będziesz korzystać zarówno ty, jak i będziesz mogła je polecać.


Zestaw kosmetyków przeciw wypadaniu włosów, czy też zestaw kosmetyków pobudzających porost włosów, w tym między innymi zestaw Doctor Bald, to między innymi właśnie te kosmetyki, które przydadzą się w salonach obsługujących mężczyzn, czyli przede wszystkim salonach barberskich. Jeśli zgłosi się do ciebie klient, który ma problem z wypadającymi włosami, to skorzystaj z takiego zestawu, pokaż, jak używać danych kosmetyków, a następnie możesz zająć się ich sprzedażą.


Gdzie możesz szybko znaleźć dobre produkty fryzjerskie?


Jeśli chcesz znaleźć dobre produkty do twojego salony fryzjerskiego, które jednocześnie będziesz w stanie sprzedawać, to szukaj między innymi w takich miejscach, jak sklep internetowy. Bardzo dobrze byłoby, gdyby to był sklep ukierunkowany na konkretne produkty, tak jak sklep Poniks, w którym znajdziesz wyłącznie produkty dla fryzjerów, co świadczy o tym, że znają się oni na tym, co robią.
Sprawdź konkretne sklepy i zobacz, czy oferowane tam produkty są naprawdę dobre. Jeśli tak, to możesz spokojnie do nich zaglądać częściej, a twoi klienci i twoje klientki, na pewno będą zadowolone.