Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Wody i oxydanty 

Wśród produktów do włosów, które pomogą w ich kolorystycznej modyfikacji, można wyróżnić między innymi oxydanty i wody utlenione do włosów. Znajdziecie je w sklepie online Poniks, który przede wszystkim zaopatruje wszystkich, którym zależy na wysokiej jakości produktach.

Dlaczego używa się oxydantów i wód utlenionych we fryzjerstwie?

Kobiety raz, na jaki czas potrzebują zmian w swoim wyglądzie. Czasem wystarczy tylko pomalowanie paznokci, nieco inny makijaż, czy też zmiana stylu ubierania się. Natomiast nie są to jedyne rozwiązania, które wśród kobiet są często stosowane. Na uwagę zasługują przecież jeszcze włosy. Jest to bardzo ważny element wyglądu każdej kobiety, któremu poświęca się dużo czasu i uwagi.


Jeśli jakaś kobieta chciałaby nieco zmienić w swoim wyglądzie, to można i warto zrobić to między innymi przy włosach. Rozwiązaniem są produkty, które można znaleźć w hurtowni fryzjerskiej Poniks, a więc między innymi Oxydant Traitant. Jest to produkt oferowany przez sklep online, który pomaga w skutecznie rozjaśnić kolor włosów, nawet o kilka tonów. Oxydant traitant to jednak nie wszystko, na co można liczyć, ponieważ wśród produktów znajdują się również między innymi woda utleniona w osnowie kremowej. Delikatna woda utlenione do włosów pozwala na bezpieczne rozjaśnienie tonów, dzięki czemu można uzyskać zupełnie nowy, inny kolor, czy choćby delikatnie inny odcień włosów.

Woda utleniona w kremie może nie zaprowadzić porażających zmian w wyglądzie, jednak jest to całkowicie bezpieczny sposób na to, by choć trochę się zmienić i móc poczuć się inaczej. Takie drobne zmiany są bardzo ważne w życiu. Jednak jeśli już coś w sobie zmieniamy, to należy pamiętać, aby robić to bezpiecznie, ponieważ stosowanie produktów niskiej jakości i z wątpliwego źródła, można tylko zniszczyć sobie włosy, natomiast przy stosowaniu dobrej jakości produktów, otrzymamy naprawdę ciekawe efekty.

Woda utleniona do włosów, czy też oxydanty to tylko jeden ze sposobów na to, jak rozjaśnić swoje włosy i wprowadzić coś nowego. Warto próbować różnych metod i odnaleźć siebie.

Wody utlenione do włosów w kremie

Oksydanty to kosmetyki, które zdecydowanie bardziej znane są pod nazwą utleniacze. Oxydanty do włosów pozwalają na zmianę naturalnego koloru włosów na nieco jaśniejszy. W praktyce to właśnie one ułatwiają osiągnięciu blondu lub nieco innych barw niż naturalne. W przypadku osób o kasztanowych włosach bardzo trudne byłoby rozjaśnianie bez dobrego oxydantu do włosów. Niejednokrotnie są one wręcz niezbędne w celu osiągnięcia upragnionej fryzury. Czasami po prostu czas na zmiany, a wtedy pomóc mogą Ci w tym właściwie dobrana farba, a w szczególności woda utleniona do włosów. Są one podstawą jeśli chodzi o uzyskanie trwałego efektu, który nie uszkodzi zbytnio na dodatek dość wrażliwej struktury każdego włosa, co zresztą jest częste przy stosowaniu wody utlenionej do włosów.


Nie każda woda utleniona do włosów się sprawdza

Substancje tego typu są powszechnie wykorzystywane w wielu zabiegach fryzjerskich i nie są niczym dziwnym. Woda do włosów jest czymś na tyle powszechnym, że produkowana jest nawet jako wody utlenione do włosów w kremie. Dzięki temu każdy może wybrać kosmetyk w takiej formie, jaka jest dla niego najbardziej wygodna do stosowania. Po wody do włosów można sięgać we własnym zakresie, ale lepiej jest wykorzystywać je jednak z odpowiednią wiedzą oraz doświadczeniem, gdyż wbrew pozorom woda do włosów to bardzo mocny kosmetyk, którym dość łatwo można zniszczyć swoją fryzurę. Wody utlenione do włosów w kremie są bardzo proste w nakładaniu i łatwiej można dozować ich ilość. Niejednokrotnie jednak zdecydowanie bardziej precyzyjne finalnie okazuje się standardowa woda do włosów, gdyż można ją np. rozcieńczyć, jeśli zachodzi taka konieczność.


Wody do włosów oraz oxydanty do włosów

Oxydant do włosów ma na celu zmianę ich koloru po prostu na jaśniejszy. Woda utleniona do włosów to więc standardowe narzędzie przy koloryzacji, które ułatwia uzyskanie blondu bądź bardziej fantazyjnych kolorów. Wszystko jednak pozostaje w 100% zależne od potrzeb klienta, a także wizji artystycznej fryzjera. Ostatecznie to właśnie oni decydują o tym, jaki będzie efekty finalny zastosowania wody utlenionej do włosów. Niektórzy obawiają się, że stosowanie takich kosmetyków może osłabiać włosy. Jak najbardziej są to słuszne obawy jednak te wynikają często z niewłaściwego stosowania. Unikniesz tego korzystając z usług specjalisty bądź używając ich po prostu z rozwagą.