Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Wody i oxydanty 

Wśród produktów do włosów, które pomogą w ich kolorystycznej modyfikacji, można wyróżnić między innymi oxydanty i wody utlenione do włosów. Znajdziecie je w sklepie online Poniks, który przede wszystkim zaopatruje wszystkich, którym zależy na wysokiej jakości produktach.

Dlaczego używa się oxydantów i wód utlenionych we fryzjerstwie?

Kobiety raz, na jaki czas potrzebują zmian w swoim wyglądzie. Czasem wystarczy tylko pomalowanie paznokci, nieco inny makijaż, czy też zmiana stylu ubierania się. Natomiast nie są to jedyne rozwiązania, które wśród kobiet są często stosowane. Na uwagę zasługują przecież jeszcze włosy. Jest to bardzo ważny element wyglądu każdej kobiety, któremu poświęca się dużo czasu i uwagi.
Jeśli jakaś kobieta chciałaby nieco zmienić w swoim wyglądzie, to można i warto zrobić to między innymi przy włosach. Rozwiązaniem są produkty, które można znaleźć w hurtowni fryzjerskiej Poniks, a więc między innymi Oxydant Traitant. Jest to produkt oferowany przez sklep online, który pomaga w skutecznie rozjaśnić kolor włosów, nawet o kilka tonów. Oxydant traitant to jednak nie wszystko, na co można liczyć, ponieważ wśród produktów znajdują się również między innymi woda utleniona w osnowie kremowej. Delikatna woda utlenione do włosów pozwala na bezpieczne rozjaśnienie tonów, dzięki czemu można uzyskać zupełnie nowy, inny kolor, czy choćby delikatnie inny odcień włosów.

Woda utleniona w kremie może nie zaprowadzić porażających zmian w wyglądzie, jednak jest to całkowicie bezpieczny sposób na to, by choć trochę się zmienić i móc poczuć się inaczej. Takie drobne zmiany są bardzo ważne w życiu. Jednak jeśli już coś w sobie zmieniamy, to należy pamiętać, aby robić to bezpiecznie, ponieważ stosowanie produktów niskiej jakości i z wątpliwego źródła, można tylko zniszczyć sobie włosy, natomiast przy stosowaniu dobrej jakości produktów, otrzymamy naprawdę ciekawe efekty.

Woda utleniona do włosów, czy też oxydanty to tylko jeden ze sposobów na to, jak rozjaśnić swoje włosy i wprowadzić coś nowego. Warto próbować różnych metod i odnaleźć siebie.