Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Koloryzacja i dekoloryzacja 

Fryzjer to osoba, która powinna przeprowadzić profesjonalne doradztwo. Farba musi być dobrana do urody klientki, jej aktualnego kolor włosów, a także długości, gęstości i podatności na koloryzację. Jeśli chodzi o proces dekoloryzacji, to trzeba wiedzieć, jak go przeprowadzić na włosach, by nie zostały one zniszczone, a także, by otrzymać jak najbardziej naturalny efekt. Doskonale wiemy, jak zależy ci na tym, w by twoim salonie fryzjerskim klientki zawsze wychodziły zadowolone, a jeśli szukasz czegoś dla siebie, to żebyś również osiągnęła to, czego oczekujesz.

W naszej hurtowni artykułów fryzjerskich znajdziesz to, czego właśnie potrzebujesz. Posiadamy szeroką paletę produktów do koloryzacji i dekoloryzacji, z których na pewno chętnie skorzystasz, a wśród nich są między innymi takie produkty, jak Color Essentials, Lumea, produkty do rozjaśniania, wody i oxydanty, odżywki koloryzujące, pianki koloryzujące, czy też ściągacze kolorów. Prowadząc salon fryzjerski, trzeba być gotowym na każdą sytuację i każdego klienta, a więc zadbaj, by w twoim asortymencie nie zabrakło niczego, co akurat może być potrzebne.

Zapewne za tobą już nie jedna koloryzacja i dekoloryzacja, więc może czas na spróbowanie jakichś nowych produktów, jeśli jeszcze nie korzystałaś z przedstawionych powyżej? Sprawdź, jakie można uzyskać efekty i przekonaj się, czy naprawdę warto z tych produktów korzystać.

Sklep fryzjerski Poniks to odpowiedź na wszelkie twoje potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów do koloryzacji, a także dekoloryzacji, jeśli znajdziesz to, czego potrzebujesz, to będziemy bardzo zadowoleni, że udało nam się spełnić oczekiwania kolejnego klienta. Jeśli natomiast jednak nie uda ci się, to skontaktuj się z nami, a na pewno postaramy się ci pomóc.