Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Koloryzacja i dekoloryzacja 

Fryzjer to osoba, która powinna przeprowadzić profesjonalne doradztwo. Farba musi być dobrana do urody klientki, jej aktualnego kolor włosów, a także długości, gęstości i podatności na koloryzację. Jeśli chodzi o proces dekoloryzacji, to trzeba wiedzieć, jak go przeprowadzić na włosach, by nie zostały one zniszczone, a także, by otrzymać jak najbardziej naturalny efekt. Doskonale wiemy, jak zależy ci na tym, w by twoim salonie fryzjerskim klientki zawsze wychodziły zadowolone, a jeśli szukasz czegoś dla siebie, to żebyś również osiągnęła to, czego oczekujesz.

W naszej hurtowni artykułów fryzjerskich znajdziesz to, czego właśnie potrzebujesz

Posiadamy szeroką paletę produktów do koloryzacji i dekoloryzacji, z których na pewno chętnie skorzystasz, a wśród nich są między innymi takie produkty, jak Color Essentials, Lumea, produkty do rozjaśniania, wody i oxydanty, odżywki koloryzujące, pianki koloryzujące, czy też ściągacze kolorów. Prowadząc salon fryzjerski, trzeba być gotowym na każdą sytuację i każdego klienta, a więc zadbaj, by w twoim asortymencie nie zabrakło niczego, co akurat może być potrzebne.

Zapewne za tobą już nie jedna koloryzacja i dekoloryzacja, więc może czas na spróbowanie jakichś nowych produktów, jeśli jeszcze nie korzystałaś z przedstawionych powyżej? Sprawdź, jakie można uzyskać efekty i przekonaj się, czy naprawdę warto z tych produktów korzystać.

Sklep fryzjerski Poniks to odpowiedź na wszelkie twoje potrzeby

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów do koloryzacji, a także dekoloryzacji, jeśli znajdziesz to, czego potrzebujesz, to będziemy bardzo zadowoleni, że udało nam się spełnić oczekiwania kolejnego klienta. Jeśli natomiast jednak nie uda ci się, to skontaktuj się z nami, a na pewno postaramy się ci pomóc.

Włosy farbowane wymagają szczególnej uwagi. Włosy mogą być grube i cienkie, jednak to nie jedyny typ, gdyż przy farbowaniu często zdarzają się później także suche i przetłuszczające się. Dlatego konieczne jest, aby zakupić  wody i oxydanty do włosów, które nieco odżywiają je i regenerują. Farbowane lub rozjaśniane włosy są niezwykle podatne na zniszczenie. Zabiegi koloryzacji i rozjaśniania nie obciążają, więc zawsze trzeba wykorzystać Color Essentials do włosów i np. serum, które nawilżają. Jeśli zmieniasz kolor, to struktura włosa jest poddana bardzo dużemu obciążeniu, które po latach zdecydowanie odbije się na całym zdrowiu skóry głowy.

 

Dlatego najważniejsze jest, aby odpowiednio pielęgnować i łączyć efekt z regeneracją poprzez m.in. odżywki koloryzujące do włosów. Odnowią one barwę, jak i zadbają o samego włosa. Ponadto nie pozostają obojętne dla kondycji włosów. Stosowanie mocnych farb i rozjaśniania do włosów może uszkodzić je nieodwracalnie. Dlatego ważna jest jakość każdego z produktów. Jeśli nie chcesz sprawić, że będą bardziej suche, łamliwe i puszące się to postaw na pianki koloryzujące do włosów z jak najbardziej naturalnym składem. Dodatkowo możesz zawsze skorzystać z oferty naszego sklepu. Zajmujemy się dystrybucją wyłącznie produktów lepszej jakości, jak i lumea do włosów, które zadbają o skórę głowy, tak jak Color Essentials do włosów. 

 

Włosy naturalne ają się zawsze o tyle dobrze, że farbowane w odróżnieniu od nich wymagają szczególnej pielęgnacji  wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Wody i oxydanty do włosów potrafią wiele w tym aspekcie zdziałać. Możesz zawsze zachować ładny wygląd przy Lumea do włosów, a także stosując proste ściągacze kolorów do włosów, jeśli chcesz powtórzyć efekt lub w ogóle się go pozbyć. Jeśli mamy do czynienia z kosmykami farbowanymi, to zawsze lepiej jest stosować sprawdzone marki oraz takie pianki koloryzujące do włosów, które wiemy, że dobrze na nas wpływają. W grę wchodzi wówczas rozjaśnianie do włosów, jak i proste przyciemnianie.

 

Ściągacze kolorów do włosów ułatwiają pracę z klasycznymi problemami z fryzurą. Ograniczają puszenie się włosów, rozdwajające się końcówki, jeśli mamy z tym problem. Gorzej w przypadku przetłuszczania się włosów i łupieżu. Tutaj konieczne jest wykorzystywanie wyłącznie odżywki koloryzującej do włosów.ponadto zawsze sprawdź skład wszystkiego, co kupujesz. Dlaczego? Postaw na naturalne składniki, a Twoje włosy dłużej zachowają zdrowie i świeżość!

Odżywka koloryzująca włosy na różne kolory jako przedłużenie koloryzacji


Wiele osób, które podejmują się zmianu koloru, potrzebuje nie tylko prostych pianek koloryzujących włosy np. na blond, a specjalistycznych proszków rozjaśniających włosy, a następnie łagodnych szamponów stabilizujących kolor i odżywki koloryzującej włosy na różne kolory. Nie każdy jednak będzie chciał na stałe zmieniać kolorystykę, a w takiej sytuacji wystarczą wspomniane wcześniej pianki koloryzujące włosy na blond lub keratynowe ampułki do włosów, które może nie zmienią włosa pod kątem barwy, ale pozwolą go nieco wyprostować. Do każdego klienta trzeba jednak podejść w sposób 100% indywidualny i w jednym wypadku zastosować wodę utlenioną do włosów w kremie, a w innym wyłącznie proszek do rozjaśniania włosów.


W jaki sposób właściwie koloryzować fryzurę – Woda utleniona do włosów w kremie i nie tylko?


Najlepszą metodą na koloryzację włosów są odpowiednie kosmetyki. Dotyczy to m.in. wody utlenionej do włosów w osnowie kremowej, a także łagodnego szamponu stabilizującego kolor. Usługi fryzjerskie to nie tylko bowiem samo strzyżenie, w głównej mierze również stylizacja i przy tym koloryzacja, a to oznacza także pielęgnację z pomocą odżywek koloryzujących włosy na różne kolory. Czy wyobrażasz sobie brak utrwalania danego zabiegu lub koloryzację przy niedostatecznym rozjaśnieniu? Tutaj zawsze rozwiązaniem będzie najpierw proszek rozjaśniający włosy lub wody utlenionej do włosów w osnowie kremowej.


Matowa pasta do włosów czy wosk nadający połysk włosom?


Tutaj pojawia problem się jakiego typu kosmetyku potrzebujesz. Czasami wystarczy bezamoniakalny proszek do rozjaśniania włosów, a w innym wypadku konieczne będzie zastosowanie keratynowych ampułek do włosów, szamponu nadającego srebrnego odcienia z np. utrwaleniem w postaci łagodnego szamponu stabilizującego kolor. Często konieczny staje się także zakup proszku rozjaśniający włosy, który łatwo pozwoli nadać im dowolny kolor.


Proszek do rozjaśniania włosów czy woda utleniona do włosów w kremie?


To zależy zarówno od Ciebie, jak i klienta. Tutaj najlepiej jest zaopatrzyć się w oba rodzaje kosmetyków. Dzięki temu można być pewien, że nic nas nie zaskoczy. W pracy najlepiej jest posiadać wszystkie możliwe kosmetyki do włosów, które mogą być potrzebne, czy to będzie pianka koloryzująca włosy na blond, czy profesjonalna farba i proszek do rozjaśniania włosów. Głównie z tego względu, że jeden klient woli takie rozwiązanie, a inny będzie potrzebował trwałej koloryzacji, której nie będzie trzeba odnawiać.