DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Koloryzacja i dekoloryzacja 

Fryzjer to osoba, która powinna przeprowadzić profesjonalne doradztwo. Farba musi być dobrana do urody klientki, jej aktualnego kolor włosów, a także długości, gęstości i podatności na koloryzację. Jeśli chodzi o proces dekoloryzacji, to trzeba wiedzieć, jak go przeprowadzić na włosach, by nie zostały one zniszczone, a także, by otrzymać jak najbardziej naturalny efekt. Doskonale wiemy, jak zależy ci na tym, w by twoim salonie fryzjerskim klientki zawsze wychodziły zadowolone, a jeśli szukasz czegoś dla siebie, to żebyś również osiągnęła to, czego oczekujesz.

W naszej hurtowni artykułów fryzjerskich znajdziesz to, czego właśnie potrzebujesz. Posiadamy szeroką paletę produktów do koloryzacji i dekoloryzacji, z których na pewno chętnie skorzystasz, a wśród nich są między innymi takie produkty, jak Color Essentials, Lumea, produkty do rozjaśniania, wody i oxydanty, odżywki koloryzujące, pianki koloryzujące, czy też ściągacze kolorów. Prowadząc salon fryzjerski, trzeba być gotowym na każdą sytuację i każdego klienta, a więc zadbaj, by w twoim asortymencie nie zabrakło niczego, co akurat może być potrzebne.

Zapewne za tobą już nie jedna koloryzacja i dekoloryzacja, więc może czas na spróbowanie jakichś nowych produktów, jeśli jeszcze nie korzystałaś z przedstawionych powyżej? Sprawdź, jakie można uzyskać efekty i przekonaj się, czy naprawdę warto z tych produktów korzystać.

Sklep fryzjerski Poniks to odpowiedź na wszelkie twoje potrzeby. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą produktów do koloryzacji, a także dekoloryzacji, jeśli znajdziesz to, czego potrzebujesz, to będziemy bardzo zadowoleni, że udało nam się spełnić oczekiwania kolejnego klienta. Jeśli natomiast jednak nie uda ci się, to skontaktuj się z nami, a na pewno postaramy się ci pomóc.

Włosy farbowane wymagają szczególnej uwagi. Włosy mogą być grube i cienkie, jednak to nie jedyny typ, gdyż przy farbowaniu często zdarzają się później także suche i przetłuszczające się. Dlatego konieczne jest, aby zakupić  wody i oxydanty do włosów, które nieco odżywiają je i regenerują. Farbowane lub rozjaśniane włosy są niezwykle podatne na zniszczenie. Zabiegi koloryzacji i rozjaśniania nie obciążają, więc zawsze trzeba wykorzystać Color Essentials do włosów i np. serum, które nawilżają. Jeśli zmieniasz kolor, to struktura włosa jest poddana bardzo dużemu obciążeniu, które po latach zdecydowanie odbije się na całym zdrowiu skóry głowy.

 

Dlatego najważniejsze jest, aby odpowiednio pielęgnować i łączyć efekt z regeneracją poprzez m.in. odżywki koloryzujące do włosów. Odnowią one barwę, jak i zadbają o samego włosa. Ponadto nie pozostają obojętne dla kondycji włosów. Stosowanie mocnych farb i rozjaśniania do włosów może uszkodzić je nieodwracalnie. Dlatego ważna jest jakość każdego z produktów. Jeśli nie chcesz sprawić, że będą bardziej suche, łamliwe i puszące się to postaw na pianki koloryzujące do włosów z jak najbardziej naturalnym składem. Dodatkowo możesz zawsze skorzystać z oferty naszego sklepu. Zajmujemy się dystrybucją wyłącznie produktów lepszej jakości, jak i lumea do włosów, które zadbają o skórę głowy, tak jak Color Essentials do włosów. 

 

Włosy naturalne ają się zawsze o tyle dobrze, że farbowane w odróżnieniu od nich wymagają szczególnej pielęgnacji  wymagają odpowiedniej pielęgnacji. Wody i oxydanty do włosów potrafią wiele w tym aspekcie zdziałać. Możesz zawsze zachować ładny wygląd przy Lumea do włosów, a także stosując proste ściągacze kolorów do włosów, jeśli chcesz powtórzyć efekt lub w ogóle się go pozbyć. Jeśli mamy do czynienia z kosmykami farbowanymi, to zawsze lepiej jest stosować sprawdzone marki oraz takie pianki koloryzujące do włosów, które wiemy, że dobrze na nas wpływają. W grę wchodzi wówczas rozjaśnianie do włosów, jak i proste przyciemnianie.

 

Ściągacze kolorów do włosów ułatwiają pracę z klasycznymi problemami z fryzurą. Ograniczają puszenie się włosów, rozdwajające się końcówki, jeśli mamy z tym problem. Gorzej w przypadku przetłuszczania się włosów i łupieżu. Tutaj konieczne jest wykorzystywanie wyłącznie odżywki koloryzującej do włosów.ponadto zawsze sprawdź skład wszystkiego, co kupujesz. Dlaczego? Postaw na naturalne składniki, a Twoje włosy dłużej zachowają zdrowie i świeżość!