DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Akcesoria fryzjerskie 

Nasza Hurtownia Fryzjerska Poniks, oferuje wam naprawdę ciekawe produkty, które spełniają nie tylko te podstawowej wymagania, lecz również nieco bardziej wyszukane. Doskonale wiemy, jak ważne są akcesoria fryzjerskie, w pracy fryzjera, dlatego też staramy się cały czas uaktualniać naszą ofertę, by zawsze spełniała ona oczekiwania naszych klientów.

Sklep fryzjerski Poniks to bogactwo wyposażenia, wśród którego można znaleźć między innym takie produkty, jak: wałki do włosów, gumki, szpilki, karkówki, miotły i kije, czy też klipsy, klamry i wsuwki. Doskonale wiemy, że praca ta wymaga naprawdę sporej ilości sprzętu, którego zwykły przechodzień często na pewno nawet nie potrafiłby nazwać. Doskonale wiemy, że odpowiedni sprzęt, który jest na swoim miejscu, znacznie usprawni i ułatwi codzienną pracę. Dlaczego fryzjer miałby męczyć się z podstawowym wyposażeniem, skoro może korzystać z wielu proponowanych rozwiązań.

Co jeszcze u nas znajdziecie? Hurtownia artykułów fryzjerskich Poniks, to również: peleryny i fartuchy, rękawiczki, rozpylacze do wody, żyletki, brzytwy, tempery, noże chińskie, miski, dozowniki, pędzelki, czy też czepki. Dzięki takiemu wyposażeniu, znacznie szybciej wykonacie pracę, a także zadbacie o to, by wasz klient wyszedł zadowolony. Każdy z wymienionych elementów, to minimum, które powinno znaleźć się w każdym salonie fryzjerskim. Nigdy nie wiesz, na jakiego klienta trafisz, a więc nie zawsze jest czas, by zamówić odpowiedni sprzęt. Nie ryzykuj więc, że stracisz potencjalnego klienta, tylko zawsze bądź przygotowany.
Chcesz czasem podszkolić swoje umiejętności? Również na tę okazję coś dla ciebie mamy, a są to mianowicie modele treningowe, na których możesz sprawdzić swoje umiejętności, a także uczyć swoich następców i pracowników.

Artykuły fryzjerskie, które znajdziesz w naszej hurtowni, to wszystko, co może Ci się przydać. Jeśli jednak czegoś u nas nie znajdziesz, to skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc Ci w poszukiwaniach. Zawsze jednak staramy się, by naszym klientom niczego nie zabrakło.