Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Akcesoria fryzjerskie 

Nasza Hurtownia Fryzjerska Poniks, oferuje wam naprawdę ciekawe produkty, które spełniają nie tylko te podstawowej wymagania, lecz również nieco bardziej wyszukane. Doskonale wiemy, jak ważne są akcesoria fryzjerskie, w pracy fryzjera, dlatego też staramy się cały czas uaktualniać naszą ofertę, by zawsze spełniała ona oczekiwania naszych klientów.

Sklep fryzjerski Poniks to bogactwo wyposażenia salonu fryzjerskiego.

Wśród którego można znaleźć między innym takie produkty, jak: wałki do włosów, gumki, szpilki, karkówki, miotły i kije, czy też klipsy, klamry i wsuwki. Doskonale wiemy, że praca ta wymaga naprawdę sporej ilości sprzętu, którego zwykły przechodzień często na pewno nawet nie potrafiłby nazwać. Doskonale wiemy, że odpowiedni sprzęt, który jest na swoim miejscu, znacznie usprawni i ułatwi codzienną pracę. Dlaczego fryzjer miałby męczyć się z podstawowym wyposażeniem, skoro może korzystać z wielu proponowanych rozwiązań.

Co jeszcze u nas znajdziecie?

Hurtownia artykułów fryzjerskich Poniks, to również: peleryny i fartuchy, rękawiczki, rozpylacze do wody, żyletki, brzytwy, tempery, noże chińskie, miski, dozowniki, pędzelki, czy też czepki.

Dzięki takiemu wyposażeniu, znacznie szybciej wykonacie pracę, a także zadbacie o to, by wasz klient wyszedł zadowolony. Każdy z wymienionych elementów, to minimum, które powinno znaleźć się w każdym salonie fryzjerskim. Nigdy nie wiesz, na jakiego klienta trafisz, a więc nie zawsze jest czas, by zamówić odpowiedni sprzęt. Nie ryzykuj więc, że stracisz potencjalnego klienta, tylko zawsze bądź przygotowany.
Chcesz czasem podszkolić swoje umiejętności? Również na tę okazję coś dla ciebie mamy, a są to mianowicie modele treningowe, na których możesz sprawdzić swoje umiejętności, a także uczyć swoich następców i pracowników.

Artykuły fryzjerskie, które znajdziesz w naszej hurtowni, to wszystko, co może Ci się przydać. Jeśli jednak czegoś u nas nie znajdziesz, to skontaktuj się z nami, a postaramy się pomóc Ci w poszukiwaniach. Zawsze jednak staramy się, by naszym klientom niczego nie zabrakło.

Czy wiesz w jaki sposób zadbać o komfort w pracy? Podstawą są odpowiednie akcesoria pokroju peleryny fryzjerskiej czy miski, dozownika lub pędzelka. Fryzjerskie salony wymagają nieco więcej uwagi. Jeśli zadbasz o podstawowe wyposażenie, to nie tylko będzie Ci się przyjemniej pracować, ale i możesz wzbudzić w swoim kliencie nieco więcej komfortu. Zakup odpowiednich produktów ułatwia znacząco nawiązanie pozytywnej więzi opartej na zaufaniu wśród wszystkich osób odwiedzających Twój salon. Wystarczy pojedyncza peleryna fryzjerska bądź nawet fartuchy fryzjerskie z dobrej klasy materiału lub jednolity zestaw klipsów, klamr, wsuwek, aby potwierdzić Twoje kwalifikacje fryzjerskie.

Podstawą jest higiena w miejscu pracy. Dlatego warto zadbać o miotły i kije fryzjerskie, a także rękawiczki fryzjerskie. Fartuchy fryzjerskie to oczywistość, z kolei zastosowanie w praktyce znajdują także karkówki fryzjerskie, które niesamowicie dbają o komfort każdego klienta. Jeśli chcesz, aby Twoi stali bywalcy znudzili się usługami, to warto także zainwestować żyletki, brzytwy, tempery, noże chińskie fryzjerskie, gdyż pozwalają one na modelowanie brody i zarostu. Pamiętaj, że pod tym kątem istotne jednak stają się też modele treningowe fryzjerskie.

Bardzo korzystne z perspektywy cięcia fryzur są rozpylacze do wody, a także wałki do włosów, gumki do włosów, szpilki do włosów.

Zdecydowanie ułatwiają one pracę z dowolnej długości fryzurami, a także skracają czas niezbędny na wykonanie usługi. Ponadto, jeśli masz żyletki, brzytwy, tempery, noże chińskie fryzjerskie dobrej klasy, to bez problemu skupisz się bardziej na kontakcie z klientem i przestaniesz koncentrować na podstawowych czynnościach. Dodatkowo wykorzystasz bardziej wszelkie klipsy, klamry, wsuwki fryzjerskie w użytku praktycznym.

Zakup peleryny fryzjerska z dobrej jakości materiałów pozwoli Twojemu klientowi zachować 100% komfort i nie będzie musiał martwić się włosami na ubraniu. Ty natomiast w ten sam sposób możesz potraktować fartuch fryzjerski, który uchroni Cię od niepotrzebnego dyskomfortu.

Ty natomiast nie musisz potem dodatkowo czyścić własnych ubrań z włosów, jeśli założysz na wszystko fartuch fryzjerski. Możesz nawiązać z klientem dodatkową więź, a także wzmocnić kontakt z nim, jeśli ci zaufa. Wystarczy, że całe otoczenie będzie profesjonalne i zadbasz o szczegóły pokroju jednakowych rozpylaczy do wody, czepków fryzjerskich. Ty sam nie powinieneś także oszczędzać na modelach treningowych fryzjerskich. Zawsze warto podszkolić zarówno siebie, jak i swoich podwładnych!