DARMOWA WYSYŁKA do paczkomatu dla zamówień już powyżej 80 zł
Produkty

Lista kategorii

Lista kategorii

Filtrowanie

Rozjaśnianie 

Koloryzacja to bardzo trudny proces, który czasem może przynieść niespodziewane efekty. Czasem jednak jaśniejsze włosy, to nie tylko chęć poprawki przy złej koloryzacji, lecz również pragnienie kogoś, kto chciałby choć trochę rozjaśnić całe woje włosy, czy też tylko i wyłącznie ich końcówki.

Jakie produkty do rozjaśnienia włosów?

Rozjaśniania dokonuje się przy użyciu specjalnych produktów, by uzyskać jak najlepszy efekt, jednocześnie nie niszcząc struktury włosów, czym można je bardzo osłabić. Bardzo ważne jest to, by z takich rozwiązań korzystać mądrze, a jeśli istnieje taka możliwość, to skorzystać z pomocy specjalistów.

Wśród produktów, które może zapewnić hurtownia fryzjerska, są między innymi artykuły fryzjerskie marki Lumea i Color Essentials. Są to dość znane marki, które wyrobiły sobie renomę na rynku, właśnie dzięki poziomowi i jakości obsługi. Warto zwracać uwagę na to, co się kupuje, by następnie nie żałować swojej decyzji.
Hurtownia fryzjerska to dobre miejsce, by zaopatrzyć się w odpowiednie artykuły do włosów, przede wszystkim dlatego, że można dokładnie zapoznać się z nimi, ich składem, a także działaniem.

Pozwoli to uniknąć niemiłych niespodzianek.

Jeśli chodzi o same artykuły fryzjerskie, z których warto korzystać, by móc pozwolić sobie na rozjaśnienie włosów, należy wymienić:

Delikatny krem do rozjaśniania włosów
Delikatny proszek do rozjaśniania włosów
Balsam Do Rozjaśniania Oraz Koloryzacji.

Są to przykładowe produkty, lecz oprócz nich można oczywiście spotkać jeszcze wiele innych rozwiązań. Proszek do rozjaśniania to rozwiązanie, które pozwoli na rozjaśnienie włosów z rozwagą, przy użyciu maksymalnych środków ostrożności. Rozjaśnianie jest skomplikowanym procesem, który może się źle skończyć, dlatego też właśnie taki proszek to dobre rozwiązanie. Czasem jednak, jeśli ktoś naprawdę nie zna się na tym, to proszek do rozjaśniania warto przekazać specjaliście, który odpowiednio się już tym zajmie.